Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aquila_hr
    replied
    Re: Biciklizam

    Zna li tko gdje mogu poslat biciklu na paint job u Splitu i užoj okolici?
    Ono, pjeskarenje i nanošenje boje po zelji, mozda plastificiranje, po dogovoru?

    Sam to ne želin radit, em nemam prostora em nemam iskustva, pa bi posla nekoj ovlastenoj radionici koja se bavi sa tim, vidio sam da ljudi salju po zagrebu i po auto radionicama i da im oni to sve tip top naprave i uzmu par stotina kuna.

    Split? Imali itko iskustva sa ovim?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Biciklizam

    Ponavljam:

    http://magazin.net.hr/ljepota/fitnes...lni-zivot-zena

    loše sjedalo na biciklu je opasno i za muškarce i za žene, zato ako volite voziti bicikl ne žalite dati novaca za dobro sjedalo.
    Sjedalo treba nagnuti malo prema naprijed, tako da se sjedi na trtici a ne na genitalijama.

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Biciklizam

    pasionirani sam bicikl rekreativac od 16-e. Negdej sam napisao da imam disk herniu, ali upravo biciklu mogu zahvaliti saniranje kraljeznice, te sad opet posjecujem teretanu. Odlican za redukciju masti i stosta. U biti sam treker putnik i volim putovati bajkom. Mislim da je odlicno kombinirati biciklizam s teretanom, samo sto treba paziti na dobar unos UH-a kad se sjeda na duze ture.

    Leave a comment:


  • dule97
    replied
    Re: Biciklizam

    jel ima nesto na youtubu,uputstvo neko ?

    Leave a comment:


  • emco
    replied
    Re: Biciklizam

    Originally posted by deki97
    Da li mozda znas kako da sprecim ispadanje kuglica-lezajeva iz zadnje osovine?Poceo je da mi ide tocak levo-desno,ima li nacin kako da zategnem taj deo?
    kljucem

    Leave a comment:


  • dule97
    replied
    Re: Biciklizam

    Da li mozda znas kako da sprecim ispadanje kuglica-lezajeva iz zadnje osovine?Poceo je da mi ide tocak levo-desno,ima li nacin kako da zategnem taj deo?

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Biciklizam

    Originally posted by deki97
    Da li se neko ovde bavi biciklizmom ili se razume u popravljanje bikeova?
    Što trebaš...Večinu možeš naći na netu

    Leave a comment:


  • dule97
    replied
    Biciklizam

    Da li se neko ovde bavi biciklizmom ili se razume u popravljanje bikeova?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Trening s biciklom

    Originally posted by Rudolf
    Imam jedno vazno pitanje za muske clanove foruma.
    Kad vozim biciklu jel onda smanjujem plodnost?
    To sam negdje cuo,neznan di.

    Pa bi vas molia jer san u pubertetu i tek san dobia bjeloga...hihih

    Hvala i Pozdrav!
    Pročitaj temu od početka, to smo već odgovorili.

    Leave a comment:


  • Rudolf
    replied
    Re: Trening s biciklom

    Ne smanjuje?

    Leave a comment:


  • pro_beginer
    replied
    Re: Trening s biciklom

    Leave a comment:


  • Rudolf
    replied
    Trening s biciklom

    Imam jedno vazno pitanje za muske clanove foruma.
    Kad vozim biciklu jel onda smanjujem plodnost?
    To sam negdje cuo,neznan di.

    Pa bi vas molia jer san u pubertetu i tek san dobia bjeloga...hihih

    Hvala i Pozdrav!

    Leave a comment:


  • Afeja
    replied
    Re: Biciklizam

    Originally posted by vea
    Budala je što taj potencijal za koje bi neki sve dali nije iskoristio nikad za nešto više, ali kad voli taj biciklizam i što da mu radiš! Znao je izvest po 120 km dnevno dok je bio u formi, putovanja na more biciklom po 400-500km u jednom danu! Tako da nije sve crno-bijelo!
    Aposolutno ga razumijem. Mislim da i mojoj genetici bolje odgovara teretana, no tamo je bez partnera turbo dosadno. A bicikl ti je uvijek vjerni partner
    Pozdravi brata, iako se možda ne poznajemo

    @instinct - slažem se s tobom, ak ti je do mišića i lijepog izgleda teretana je rješenje. No ako ti je do kondicije i da se osjećaš dobro i zdravo, smatram da treba kombinirati svega po malo (aerobno i anaerobno) i obavezno bez pretjerivanja.

    Nisam pročitala tu knjigu, no pročitala sam noge druge. I pouzdano mogu reči da biciklisti ne prakticiraju svaki dan jedno i drugo. Teretana je dopusnki trening koji se izvodi na taj način da se "ne siluješ" (osim u jednom kračem periodu priprema). Često se izvodi u kružnom treningu zbog dobivanja aerobne komponente. I nikada se neide u razdoblju kada imaš utrke (ne brojim trening utrke).

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: Biciklizam

    Originally posted by Instinct
    Procitao ju - imam je doma. Sve je to divno i krasno - ali u toj knjizi, kao općenito na internetu, ne kaze se nista o uskladjivanju bicikla s utezima. Ne mozes svaki dan silovati noge i organizam. A ispod 10 sati tjedno na biciklu je - onak - za rekreativce - ni lijevo ni desno. Drz se teratane ako ti je do misica.
    Pa knjiga je više kao uvod u sve to nego neka stručna literatura za profesionalce, slažem se, ali nije ni za zanemariti!
    Ali, kao i u svemu, ništa se ne može tvrditi 100% jer ovisi kakvu genetiku imaš, prehrambene navike i sl. Govorim jer brat mi je bio profesionalno u biciklizmu 12 godina, sad je trener i rekreativno odveze i nikad nije bio onaj za kojeg bi netko rekao da je biciklist nego više izgleda kao borac. Na svojih 188 imao je 90-97kg i kad bi došla zima praktički se bojao ić u teretanu jer mu mišići rastu tako da za mjesec dana izgleda kao netko ko se 6 mjeseci trudi svakodnevno. Budala je što taj potencijal za koje bi neki sve dali nije iskoristio nikad za nešto više, ali kad voli taj biciklizam i što da mu radiš! Znao je izvest po 120 km dnevno dok je bio u formi, putovanja na more biciklom po 400-500km u jednom danu! Tako da nije sve crno-bijelo!

    Leave a comment:


  • Instinct
    replied
    Re: Biciklizam

    Procitao ju - imam je doma. Sve je to divno i krasno - ali u toj knjizi, kao općenito na internetu, ne kaze se nista o uskladjivanju bicikla s utezima. Ne mozes svaki dan silovati noge i organizam. A ispod 10 sati tjedno na biciklu je - onak - za rekreativce - ni lijevo ni desno. Drz se teratane ako ti je do misica.

    Leave a comment:

Working...
X