Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    a nešto sam bio naučio,od nekoga ko se kreće u tim krugovima, ali su bile neprovjerene info!

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      Evo mene primjerice zanima nešto. Planirao sam se uputiti i učlaniti u neku teretanu po prvi put, relativno sam mlad i zbog zdravstvenih problema koje imam teretana je imperativ.

      Prvo sam mislio na Gulivera, ali zbog cijene i udaljenosti eliminirao sam ga dosta brzo.
      Onda sam se odlučio za Joker, no Dijan Gym mi je zaista blizu ~5min. Pa me zanima kako je u Dijan Gyma i isplati li se zaista ići u Jokera, mada je udaljeniji. Pošto nemam pojma kako niti jedna sprava funkcionira bitno mi je da ima netko pristupačan tko može uputiti za početak i podosta savjeta.

      Planiram ići u teretanu u ranim satima pri otvaranju teretane, određene vježbe ne mogu raditi zbog jednog problema kojeg imam, a drugim se problemom moram dosta pozabavit.

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        i odoše "Baće" u povijest koliko sam dobio obavijest...a di ću sad...morat ću u Jokera...

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          Originally posted by jomi
          i odoše "Baće" u povijest koliko sam dobio obavijest...a di ću sad...morat ću u Jokera...
          sta je bilo

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            jel zna netko kolika je članarina u teretani od ASK-a?

            Comment


            • Re: Teretane u Splitu

              neznam šta je bilo samo san na fejsu pročita tu poruku...
              valjda je malo cajkaših kafića pa triba otvorit još jedan

              Comment


              • Re: Teretane u Splitu

                Ja zivim na Pujankama i iz iskustva ti mogu rec da je California zakon...
                Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                Comment


                • Re: Teretane u Splitu

                  ja ne živim na pujankama ali znam da je california zakon

                  Comment


                  • Re: Teretane u Splitu

                    Otkad je california zakon molim vas.
                    Isa sam u tu teretanu 6 miseci i malo samo razocaran.
                    Bench je znaci 90 % vremena zauzet osim ako ne dodes u 8 ujutro ili u 2 popodne kad je svima rucak.
                    Sprava ne fali ,ali brate nemos imat samo jednu traku za trcanje.
                    Kad je zima oko 8 sati je ne moguce disat jos kad dodu one zenske i zatvore onaj prostor.

                    Iskreno da ne nisam s pujanki nebi ni isao u nju.
                    Arena

                    Comment


                    • Re: Teretane u Splitu

                      California je sad opremljena s dvije trake za trčanje.
                      A i novi trener naš Small baby je odličan
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • Re: Teretane u Splitu

                        gospodo u gulivera van je sad 2 miseca 500 kn (fiksna cijena) dakle sve uključeno bez dodatnih plaćanja
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • Re: Teretane u Splitu

                          Originally posted by Dalibor
                          California je sad opremljena s dvije trake za trčanje.
                          A i novi trener naš Small baby je odličan
                          Nisam bio 6. mjeseci tamo ,ali to je onda svakako ogromni plus

                          Juka guliver je ipak predaleko ljudima nije problem cijena koliko prijevoz jer kojima nije problem prijevoz nije im problem ni cijena.
                          Arena

                          Comment


                          • Re: Teretane u Splitu

                            ja vozin al mi se neda sidat u auto kad iden u gym.. oden biciklon u 95 % slučajeva ..

                            može svak bajson ić..

                            doduše meni je bliže.. s brda san
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • Re: Teretane u Splitu

                              Bače definitivno zatvaraju.
                              Treniram sina čovjeka koji ima koncesiju na sadržaje na Bačvicama. Među tim sadržajima je i prostor gdje se nalazi teretana tako da sam dobio pouzdanu informaciju.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • Re: Teretane u Splitu

                                Jednom sa posjetio teretanu na bacvicima i po prvom dojmu mi se i nije bas svidila al neznam jer bio sam samo jednom a tada je bila tolika guzva da nisam raka ni jednu spravu...
                                Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                                Comment

                                Working...
                                X