Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    valjda će bit sporije trake od onih postojećih... evo baš sad se spremam otić...

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      meni se osobno svidja teretana na mertojaku, sportski centar macak, nije nesto velika al ima pristojne sprave i rijetko je guzva. 3 puta tjedno dodje 150 kn
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        Originally posted by bot1950 View Post
        meni se osobno svidja teretana na mertojaku, sportski centar macak, nije nesto velika al ima pristojne sprave i rijetko je guzva. 3 puta tjedno dodje 150 kn
        Od kada je aktivna ta teretana? Prvi put čujem za nju.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          Originally posted by Dalibor View Post
          Od kada je aktivna ta teretana? Prvi put čujem za nju.
          uf, ima vec..

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            Tko je vlasnik?
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • Re: Teretane u Splitu

              da, jos san i prosle godine isa par miseci, otvorena je odavno, nisan siguran ko je vlasnik al mi se cini da je neki ovako malo stariji gospodin isto neki misicavi
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: Teretane u Splitu

                ja sam isa ima jedno ima 4-5g tamo je i kuglana,neke proslave npr dj rodendani i sa strane je teretana,mala al super i uredna i cista nema guzve pogotovo ujutro ja i prijatelj bi dosli upalili sami svitla muziku i koji gust ka da si u privatnoj teretani...
                mogu,hoču i želim!!!

                Comment


                • Re: Teretane u Splitu

                  jel radi u Splitu ona teretana Apolon na Poljičkoj?
                  ako da, kolika je cijena, kako je uređeno i ima li gužvi?

                  Comment


                  • Re: Teretane u Splitu

                    Evo ovako...imam neke kupone dobio sam za Dijan GYM u spaladium areni, 6 mjeseci gratis besplatnog treninga ...pošto mi je daleko 4 puta tjedno putovati iz Kaštela u Split radi teretane...imali ovde neko ko je zainteresiran za taj kupon?

                    Comment


                    • Re: Teretane u Splitu

                      Zna li itko jeli radi ovih dana Champion gym u Splitu posto su ova sr.nja sa snijegom ??

                      Comment


                      • Re: Teretane u Splitu

                        Originally posted by Bjelanjak View Post
                        Zna li itko jeli radi ovih dana Champion gym u Splitu posto su ova sr.nja sa snijegom ??
                        Mislim da radi.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • Re: Teretane u Splitu

                          šta ima u teretani ja sam malo zapeo na Križinama bija sad se moram odmarat nema teretane do daljnjeg

                          Comment


                          • Re: Teretane u Splitu

                            Evo da i ja dam svoj obol ovoj temi

                            U Splitu sam najmanje jednom do dva puta mjesečno i budem po par dana,do sada sam trenira u većini Splitskih teretana,idemo po redu:

                            1.Dijan Gym (pokojni)-Tu mi je bilo fenomenalno,atmosfera,sprave,cure na pultu,sve sve sve pet,i dan danas mi je žao što te teretane više nema...sve je bilo onako kako triba biti,nažalost Gym se zatvorio i postao je Fit al otom potom...

                            2.Quattro-Svaka čast svima ali teretana je starija od Metuzalema,prostor je odličan ali sprave i svlačionice kao da su iz doba Franje Josipa...dosta je tamno i fali svitla,atmosfera može proći,ljudi su više manje svi na mistu.

                            3.Dijan Fit (Spaladium Arena)- Sprave i uređenje je odlično ali zamjerka je ta što sam imao osjećaj da će mi svaki tren pasti strop na glavu,nenormalno je nisko pa me vata klaustrofobija i prokišnjava kad pada kiša i to poprilično i uz sve to atmosfera je nula bodova,onaj tko je barem jednom bio zna o čemu govorim.

                            4. Joker-Sprave su vrhunske,higijena na nivou,osoblje isto tako od cura na pultu do trenera u sali,svi osim jedne šinjorine koja radi na solariju koja nije sposobna reći Dobar dan,kako vam mogu pomoći ili barem Dobar dan izvolite...Bolje da ne pišem dalje,pokvarit ću utisak i dobru ocijenu.
                            Uglavnom ako izuzmemo uslugu u solariju Joker Gym je trenutno po meni najbolja teretana u Splitu ako računamo uloženo-dobiveno.

                            Definitivna preporuka Joker.

                            Amen

                            Nije jedan već su pala oba,Hrvatska se Šibenikom diči...

                            Comment


                            • izbor teretane - SPLIT

                              Pozdrav,
                              nova sam na forumu i trebam pomoć, naime, radi se o izboru teretane. Može li mi pomoći možda netko iz Splita.
                              Gdje da se učlanim, a da imam dobrog trenera koji će mi pokazati kako se izvode pravilno vježbe.

                              hvala puno

                              Comment


                              • Re: Teretane u Splitu

                                Originally posted by winch View Post
                                ja sam isa ima jedno ima 4-5g tamo je i kuglana,neke proslave npr dj rodendani i sa strane je teretana,mala al super i uredna i cista nema guzve pogotovo ujutro ja i prijatelj bi dosli upalili sami svitla muziku i koji gust ka da si u privatnoj teretani...
                                Hhaha i danas je tako, ujutro od 8 do nekih 2 popodne nema zive duse, dodes koju u privatnu teretanu sta ti kazes
                                Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                                Comment

                                Working...
                                X