Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik i novi clan... :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pocetnik i novi clan...

    Originally posted by kelly View Post
    Neke su nažalost trajno izgubljene.
    Dobro je...izgubljene su one gdje sam bio u debljozi,pa nije bad.
    Da nadoknadim,evo jedna...nije najnovija,ali to je forma koju drzim cijelo vrijeme...imao sam 6mjeseci pauze od treninga..prehrana, zna se....uglavnom,to je ono zasto meni 2-3 obroka vise odgovaraju nego 5-7 ...mogu ovo stanje drzati cijelu godinu bez problema...ako trebam vise,samo malo stisnem kalorije dolje...
    Attached Files
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: Pocetnik i novi clan...

      Odlicno, kolega...kakvi su planovi, ici gore s masom ili si postao fitness obiteljski covjek?
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: Pocetnik i novi clan...

        Originally posted by hardstyle91 View Post
        Odlicno, kolega...kakvi su planovi, ici gore s masom ili si postao fitness obiteljski covjek?
        Kolega,kao prvo, htio sam komentirati tvoje slike...vidim da si se bacio na keto,a i forma je odlicna,no kako sam forum do sada samo "preletio",nakon duzeg izbivanja,nisam stigao pisati komentare..

        Planovi prije svega su ustaliti treninge ponovno.Kao sto sam rekao,imao sam pauzu duzu od 6mjeseci,pa se u posljednjih dva-tri mjeseca pokusavam dotjerati na stare staze.
        Nema stagniranja...misicna masa mora ici gore ASAP - to je must.
        Na slici je 89kg. Ne planiram ganjati BF znatno nizi od ovoga - nema smisla...cilj mi je imati relativno konstantnu formu koju kroz godinu mogu drzati,a ovo je otprilike to...sada ljeti spustiti za 1-2% BF-a dolje,a poslije toga cu nastojati sto cisci gain lagano.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment

        Working...
        X