Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik i novi clan... :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pocetnik i novi clan...

    Igy, strah me tog tvog avatara!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Pocetnik i novi clan...

      al je stvarno premocna slika ...rekao bi neko brdo od covjeka..
      kad ono...samo Igy

      ajm džoukin
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: Pocetnik i novi clan...

        Lipo, steta sta ja nisam tako podaren sto se vaskularnosti tice. Ugl ne mogu zamislit kako bi izgleda kad bi se zripa ki Vendetha.

        Comment


        • Re: Pocetnik i novi clan...

          Originally posted by PatrickStar
          Igy, strah me tog tvog avatara!

          Budem ga pod hitno zamjenio novim...samo da nadjem fotic.

          Originally posted by Vendetha
          al je stvarno premocna slika ...rekao bi neko brdo od covjeka..
          kad ono...samo Igy

          ajm džoukin


          Al' stvarno je tako....uska ramena,sirok struk....i jos sam zapostavljao srednju glavu ramena dosta dugo,pa cu morati extra raditi da dobijem na sirini.Bar mi zile idu u prilog.

          Originally posted by Wolfey
          Lipo, steta sta ja nisam tako podaren sto se vaskularnosti tice. Ugl ne mogu zamislit kako bi izgleda kad bi se zripa ki Vendetha.
          Vaskularnost je meni ok, ALI do odredjene mjere. Npr. moje trenutno stanje me trenutno ne zabrinjava,ali vec sad su pocele zile po stomaku i listovima biti vidljive,a pretjerana "zilavost" je nesto sto mi se u najmanju ruku ne svidja.Tako da se nadam da do kraja defke necu imati takvih "problema".
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • Re: Pocetnik i novi clan...

            sviđa mi se ovaj šnicl umjesto sise.
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • Re: Pocetnik i novi clan...

              Originally posted by IgyBoy

              Originally posted by Vendetha
              al je stvarno premocna slika ...rekao bi neko brdo od covjeka..
              kad ono...samo Igy

              ajm džoukin


              Al' stvarno je tako....uska ramena,sirok struk....i jos sam zapostavljao srednju glavu ramena dosta dugo,pa cu morati extra raditi da dobijem na sirini.Bar mi zile idu u prilog.
              ma daj medo nemoj zezat,..salio sam se ja malo..
              jedva cekam da vidim slike,..ovo sto se na slici vidi je impresivno..forma koju si do sada prikazivao je odlicna bila..tako da ne moze nikako lose da bude.
              Nedostaci da,..ali uvijek ih ima,..al mislim kad bi se srezao malo vise da bi to vrhunski izgledalo
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Pocetnik i novi clan...

                Originally posted by Mir7a
                sviđa mi se ovaj šnicl umjesto sise.
                Snicl? Gdje,gdje?
                Tnx stari.

                Originally posted by Vendetha
                ma daj medo nemoj zezat,..salio sam se ja malo..
                jedva cekam da vidim slike,..ovo sto se na slici vidi je impresivno..forma koju si do sada prikazivao je odlicna bila..tako da ne moze nikako lose da bude.
                Nedostaci da,..ali uvijek ih ima,..al mislim kad bi se srezao malo vise da bi to vrhunski izgledalo
                Tnx.
                Do sada sam u par navrata bio na kvazi defkama i uvijek je samo onaj odvratni struk("love handles") ostajao(i noge,i donja ledja i .... ) i nikako ga se nisam mogao rijesiti.Sada vidim da je to bilo zbog mog pogresnog poimanja rijeci "definicija".
                Svasta sam si dopustao i naravno da nije bilo rezultata,a ocekivao sam ih.
                I onda kad vise nije islo na bolje,ubjedio bi sam sebe(iako znam da nije to to) da je to super i sav sretan i zadovoljan se vratio "masi".I onda kad gledam slike iz tog doba se zapitam koji klinac sam ja to radio i kako se to uopce moze nazvati "definicija".
                Ova tri i kusur tjedna sam maximalno discipliniran.Trening niti jedan preskocen - 4xtjedno,deficit po crti.Bicikla posao i nazad.Junk=0,osim u dane punjenja ali i tada pazim na kolicinu. Trenutno stanje je vec puuuno bolje od onog s kraja zadnje defke,koju sam radio puno duze - ali nije bilo discipline.

                Whatever,da skratim, nadam se.... NE,odlucio sam da cu ovaj puta ostati discipliniran do kraja (valjda).
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • Re: Pocetnik i novi clan...

                  Igy, majstore, drzim fige, hardcore do kraja
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: Pocetnik i novi clan...

                    Iz dana u dan mi se popravlja stanje - me very happy.
                    Trenutna kilaza = 90,5kg.
                    Struk trenutno = 81.5cm.
                    Evo jedna slika na "hladno".Ne vide se detalji,jer je slika dosta mutna.Fotic mi je u banani nakon sto je nekoliko puta udarao o plocice.

                    Ali vidi se otprilike trenutno stanje...jos cca 2-3kg dolje planiram.
                    Attached Files
                    Last edited by IgyBoy; 14-06-13, 08:18.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • Re: Pocetnik i novi clan...

                      Kolka nožurda a trbusnjaci se lijepo naziru bezobzira na mutnocu slike
                      Super forma
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: Pocetnik i novi clan...

                        Originally posted by hardstyle91
                        Kolka nožurda a trbusnjaci se lijepo naziru bezobzira na mutnocu slike
                        Super forma
                        Tnx.Imam nekako "cudnu" gradju nogu - vastus lateralis mi je dosta visoko,pa mi "fali" donji vanjski dio noge.
                        A trbusnjaci su bili u drugom planu,pa ih nisam najbolje ispozirao,ali ima jos malo na njima za skidati.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • Re: Pocetnik i novi clan...

                          Imas alien nogu, boli te briga ...trbusnjaci su automatski u drugom planu pored ovakve nozurde
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: Pocetnik i novi clan...

                            ovo je majstorski odradjeno..noge odlicne..
                            stomak rekao bi bolji nego ikad.
                            cekamo slike iz malo vise uglova
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • Re: Pocetnik i novi clan...

                              Hebote Igy i ti si zvijer...

                              Svaka čast...šta čovjek napravi za dvije godine, impresivno.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Pocetnik i novi clan...

                                Koji "teaser"!

                                Već je sada odlično, a kamo li kada odradiš do kraja - bajdvej, oderi se čim više, jer to će biti strašno. Potpisujem Hardya, koga briga za trbuh kraj takve noge! Bravo majstore!
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X