Announcement

Collapse
No announcement yet.

napredak :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: napredak

    Originally posted by Dokz View Post
    svaka čast imenjače, predobar izgled, spreman za ljeto!
    tnx nikad spremniji

    Comment


    • Re: napredak

      https://www.youtube.com/watch?v=xp3axjWmdW0

      Comment


      • Re: napredak

        Shit storm coming!

        EDIT: evo pogledah video, pa više manje se slažem sa onim što je rekao
        Last edited by Toorop; 01-07-14, 12:41.
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: napredak

          pa da.. pogledao sam vecinu njegovih videa i realan je tip što se tice svega ..

          Comment


          • Re: napredak

            Oprosti šta se vraćam na temu al da kažem nešto..kad sam ti vidio slike još prije nešto više od mjesec dana pomislio sam dečko stvarno izgleda vrhunski al ovo se nemože bez steroida,to nisam pomislio iz nikakve ljubomore nit nikaj nego mi je jednostavno neka moja logika govorila da je natural nemoguće imat takvu mišićnu masu,a opet bit tako suh,imat takav tonus mišića,vaskularnost...ja znam bez obzira na sve ak ti nemaš trening krvav,prehranu vrhunski sređenu i znanje nemožeš ovako izgledat...ugl ako si zaista natural i jednog dana se odlučiš na kuru bit ćeš poznati bilder i svi ćemo navijat za tebe
            a ak se ja ikad odlučim za steroide nadam se da ću izgledat bar približno ko ti sad,makar nemam tak dobru genetiku...

            nikad čuo za ovog richa pianu do sad i sad sam se baš zakačio za ove video klipove jel frajer mi je totalno zanimljiv a i dobra je spika,a i kad ga vidim kako jede i kolko odma dobim volju za žderat .....ko *****i hulk izgleda,valjda od mutant massa haha,čak ga i cucku daje,inače najfiniji suplement kojeg sam imo priliku piti...

            Comment


            • Re: napredak

              Originally posted by clockwork orange View Post
              Oprosti šta se vraćam na temu al da kažem nešto..kad sam ti vidio slike još prije nešto više od mjesec dana pomislio sam dečko stvarno izgleda vrhunski al ovo se nemože bez steroida,to nisam pomislio iz nikakve ljubomore nit nikaj nego mi je jednostavno neka moja logika govorila da je natural nemoguće imat takvu mišićnu masu,a opet bit tako suh,imat takav tonus mišića,vaskularnost...ja znam bez obzira na sve ak ti nemaš trening krvav,prehranu vrhunski sređenu i znanje nemožeš ovako izgledat...ugl ako si zaista natural i jednog dana se odlučiš na kuru bit ćeš poznati bilder i svi ćemo navijat za tebe
              a ak se ja ikad odlučim za steroide nadam se da ću izgledat bar približno ko ti sad,makar nemam tak dobru genetiku...

              nikad čuo za ovog richa pianu do sad i sad sam se baš zakačio za ove video klipove jel frajer mi je totalno zanimljiv a i dobra je spika,a i kad ga vidim kako jede i kolko odma dobim volju za žderat .....ko *****i hulk izgleda,valjda od mutant massa haha,čak ga i cucku daje,inače najfiniji suplement kojeg sam imo priliku piti...

              Kralj je Rich Piana da tnx na komplmentima :P tko zna sta ce bit u buducnosti imam tek 21 godinu i tek krecem na prvo natjecanje al vjerujem da ce bit zanimljivo :P

              Comment


              • Re: napredak

                Shredded ??

                forum-1.jpg

                nova 2.jpg

                Comment


                • Re: napredak

                  Super to izgleda al nemoj vise rezat ako se ne spremas za binu jer imam dojam da si bio nekako puniji i sa vise mm na proslim slikama al mozda samo je takav dojam U svakom slucaju svaka cast, odlicna transformacija i samo tako dalje.

                  Comment


                  • Re: napredak

                    bio sam puniji da.. btw ovo mi je 6 dan keto dijete tako da sam dosta prazan.. ali sve po planu ide ..

                    Comment


                    • Re: napredak

                      opo si malo ,steroidi prestanu djelovati ,sad moraš veće doze ako nas želiš zadiviti .

                      Comment


                      • Re: napredak

                        Originally posted by Carl Wind View Post
                        opo si malo ,steroidi prestanu djelovati ,sad moraš veće doze ako nas želiš zadiviti .

                        pa da.. nemam vise novaca za steoide i eto koda nikad nisam ni vjezbo hahahaha

                        Comment


                        • Re: napredak

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          opo si malo ,steroidi prestanu djelovati ,sad moraš veće doze ako nas želiš zadiviti .
                          Stari moj ja se iskreno nadam da je ovo sarkazam ako nije ljubomora nema granica
                          Inace: super si lik! Samo polako! Je*en si geneticar!
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • Re: napredak

                            Pokusao sam da ne odgovaram ali moram ; moje misljenje da zyzz1993 nije na nikakvim kemikalijama. Zasto ? Zato sto imam u okruzenju ljude koji imaju i vise misicne mase i nizak bf prirodno a nisu isli na rezanje koliko ja znam nikada. Isto tako kada bih mislio da se ovo nemoze bez kemije sutra bih prestao trenirat. Sve ovo je zrtva koju netko doprinese za konacan cilj , uvijek postoji bolji od boljeg cak sto vise ja ne mislim da je ovo vrh sto je on napravio a napravio je odlicne rezultate. Ako pogledate slike clanova imate jos jako puno uspjesnih ljudi koji su slabo aktivni a isto se "zna" da nisu na kemiji. Ukoliko svakoga tko vas iznenadi osudite jer mislite da je nedostizan izgubili ste bitku u startu. Svatko je individua za sebe ima tu i majke prirode , recimo imam decka na treningu koji jako trenira zdere sve i svasta i uz svu muku ne prelazi bf veci od 12% (moje procjene ) cim malo popusti sa predzderavanjem bf mu je oko 9-10% , rodjeni je ektomorf medjutim prsa su mu zaostala i to je njegova bolna tocka. Zelim reci svi su dobri onoliko koliko se zrtvuju za rezultat iako netko lakse netko teze ali svi imaju mane i prednosti , uvijek mozete bit jako dobri ako isticete ono u cemu ste najbolji. Ja recimo volim svoja prsa lako dodju do mase

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                            Comment


                            • Re: napredak

                              Originally posted by DARICA View Post
                              Stari moj ja se iskreno nadam da je ovo sarkazam ako nije ljubomora nema granica
                              Inace: super si lik! Samo polako! Je*en si geneticar!
                              ¸naravno da je sarkazam kako da drugacije odgovorim carlu kad mu se nikad nista neda objasnit
                              hvala D

                              Comment


                              • Re: napredak

                                Originally posted by Draven View Post
                                Pokusao sam da ne odgovaram ali moram ; moje misljenje da zyzz1993 nije na nikakvim kemikalijama. Zasto ? Zato sto imam u okruzenju ljude koji imaju i vise misicne mase i nizak bf prirodno a nisu isli na rezanje koliko ja znam nikada. Isto tako kada bih mislio da se ovo nemoze bez kemije sutra bih prestao trenirat. Sve ovo je zrtva koju netko doprinese za konacan cilj , uvijek postoji bolji od boljeg cak sto vise ja ne mislim da je ovo vrh sto je on napravio a napravio je odlicne rezultate. Ako pogledate slike clanova imate jos jako puno uspjesnih ljudi koji su slabo aktivni a isto se "zna" da nisu na kemiji. Ukoliko svakoga tko vas iznenadi osudite jer mislite da je nedostizan izgubili ste bitku u startu. Svatko je individua za sebe ima tu i majke prirode , recimo imam decka na treningu koji jako trenira zdere sve i svasta i uz svu muku ne prelazi bf veci od 12% (moje procjene ) cim malo popusti sa predzderavanjem bf mu je oko 9-10% , rodjeni je ektomorf medjutim prsa su mu zaostala i to je njegova bolna tocka. Zelim reci svi su dobri onoliko koliko se zrtvuju za rezultat iako netko lakse netko teze ali svi imaju mane i prednosti , uvijek mozete bit jako dobri ako isticete ono u cemu ste najbolji. Ja recimo volim svoja prsa lako dodju do mase

                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                                jako dobro recemo..slazem se sa svime sto si rekao.. kolko se trudis , odrices i ulazes u sebe toliko ces i dobit nazad .. prije ili kasnije

                                Comment

                                Working...
                                X