Announcement

Collapse
No announcement yet.

HTC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: HTC

    Originally posted by IsusTiRižu View Post
    pohvale , odličan seratus na ovoj zadnjoj slici defke.. koje vježbe si radio za to?
    seratus? ne razumijem bas :P

    radio sam trbusnjake obične, tu i tamo.. nista pretjerano
    Rome wasn't built in a day.

    Comment


    • #32
      Re: HTC

      Originally posted by Sickzz View Post
      Svaka cast , reko bi covjek fotošop :P , kako si tako nabacio brzo kg? od 6mjeseca do sad si dobio 15kg? ( 65 kg na 80 ) ?
      Pa kako ne... jednostavno, eat eat eat... ovako od 1.7 do 1.9 sam dobio negdje 16-17 kg, imao sam 81-82.. od negdje 9.9 sam na djeti, cilj mi je izgubit do 74 kg.. sad sam na 75.. znaci 6-7 kg dole.. idem opet na natjecanje 8.10. pa da uđem u kategoriju.. nakon toga se vraćam na masu
      Rome wasn't built in a day.

      Comment


      • #33
        Re: HTC

        Moram priznati da na ovoj zadnjoj fotki, side biceps izgleda veliko xD, ali nakon treninga je slikana. Inače mislim da je ruka napumpana bila prije 3 tjedna 38.5-39, kolko se sjećam..
        Rome wasn't built in a day.

        Comment


        • #34
          Re: HTC

          Svaka cast , a o kakvim je natjecanjima rijeć? i meni je poslje treninga biceps oko 36cm slaboo
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • #35
            Re: HTC

            Originally posted by Sickzz View Post
            Svaka cast , a o kakvim je natjecanjima rijeć? i meni je poslje treninga biceps oko 36cm slaboo
            Tnx

            Powerlifting. Imas stranicu HPLS ( http://www.hpls-powerlifting.hr/ ) , pa možeš proučiti malo. Inače, već imam jedan rekord u kategoriji do 67,5 kg.
            Rome wasn't built in a day.

            Comment


            • #36
              Re: HTC

              Originally posted by HTC View Post
              Tnx

              Powerlifting. Imas stranicu HPLS ( http://www.hpls-powerlifting.hr/ ) , pa možeš proučiti malo. Inače, već imam jedan rekord u kategoriji do 67,5 kg.
              mogu li i ja na kakav meeting doci
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #37
                Re: HTC

                IMAG0330.jpg

                Ketogena u školi. Piletina i majoneza..
                Rome wasn't built in a day.

                Comment


                • #38
                  Re: HTC

                  super momak samo naprid p.s da se nadovezen na ono s proteinima,nemozete usporedivat sebe s ronnie colemenom,on je na svim mogucim kemijama,njemu tijelo moze puno vise proteina iskoristit...ja isto mislin da 80 grama proteina nema nikakve svrhe u jednom obroku,tj nemoze tijelo toliko primit,nema smisla...

                  Comment


                  • #39
                    Re: HTC

                    Originally posted by HTC View Post
                    [ATTACH=CONFIG]16169[/ATTACH]

                    Ketogena u školi. Piletina i majoneza..
                    Faber Castell ploca ... niiice imam takvu

                    Comment

                    Working...
                    X