Announcement

Collapse
No announcement yet.

ANGERFIST - Progress

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ANGERFIST - Progress

    6 depoa i 30mg winnya je puno hemije ? HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHA HAHAHAH
    "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

    Comment


    • Re: ANGERFIST - Progress

      Originally posted by kelly
      ANGERFIST, pa sigurno da će te hvaliti oni koji su ti uzeli brdo para da od tebe naprave ovo što su napravili. Došao si tu sa slikama, nitko nije pao na guzicu i nitko ti se nije klanjao kako si ti mislio pa si postao bahat i bezobrazan...
      Niko meni ni marke nije uzeo batice.. Klanjanje, sta ce mi tvoje klanjanje uopste ? Ko si ti uopste ? Niko i nista.
      "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

      Comment


      • Re: ANGERFIST - Progress

        Originally posted by ANGERFIST
        6 depoa i 30mg winnya
        Kemijaš već godinama a uzeo si samo 6 depoa, ovo ti može povjerovati samo brat od Pere Tomasa...



        Originally posted by ANGERFIST
        Niko meni ni marke nije uzeo batice.
        Saša se sigurno zaljubio u tvoje nogice pa ti nije uzeo ništa...

        Originally posted by ANGERFIST
        Prije 3 mjeseca sam poceo suradnju sa Sasom Draskovicem koji inace radi kao licni trener i prosli smo kroz mnogo toga, detalje ne bi da otkrivam jer momak od toga zaradjuje.
        Lažeš prijatelju koliko si težak, osim nogu...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: ANGERFIST - Progress

          Ne kemijam godinama, niti treniram godinama, za razliku od tebe. Imam ukupno 2,5 godine staza u teretani. Sto se tice Sase, on mi je prijatelj prije svega i znamo se duzi period i uvijek mi je pomagao s tim sto smo se ozbiljnije posvetili u posljednja 3 mj.
          Sto se tice toga, moze se i dokazati sa slikama sa datumima, ali sto bi se ja ubjedjivao sa hrpom jadova ?
          Over and out.
          "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

          Comment


          • Re: ANGERFIST - Progress

            Originally posted by ANGERFIST
            6 depoa i 30mg winnya je puno hemije ? HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHA HAHAHAH
            samo to ?

            Comment


            • Re: ANGERFIST - Progress

              Originally posted by ANGERFIST
              Ne kemijam godinama, niti treniram godinama, za razliku od tebe. Imam ukupno 2,5 godine staza u teretani. Sto se tice Sase, on mi je prijatelj prije svega i znamo se duzi period i uvijek mi je pomagao s tim sto smo se ozbiljnije posvetili u posljednja 3 mj.
              Sto se tice toga, moze se i dokazati sa slikama sa datumima, ali sto bi se ja ubjedjivao sa hrpom jadova ?
              Over and out.
              Zašto si onda još uvijek online na forumu? Ako ti se ne sviđa, bježi iz našeg pijeska.
              Chill bro

              Comment


              • Re: ANGERFIST - Progress

                Kakav egocentrik. Upravo sam se prekrižio jedno 10 puta.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • Re: ANGERFIST - Progress

                  Originally posted by MarkoPolo
                  Kakav egocentrik. Upravo sam se prekrižio jedno 10 puta.
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: ANGERFIST - Progress

                    ma sve to stoji,ali brat bratu kad se pucas svime i svacim onda mos i poradit i na nogama jer moja sestra ima vece noge od tebe a ima 45 kg u pm hahaha
                    nema bildanja do 9 miseca

                    Comment


                    • Re: ANGERFIST - Progress

                      Ma samo treba pročitati temu od početka, i ovu a i ovu na teretana.net forumu:

                      http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... sc&start=0

                      dečko se puca svim i svačim već 2-3 godine, sad ima 19 godina a počeo je sa 16-17. Zamisli koje je brdo kemije potrebno da ti ruka postane deblja od noge jbt...i da u godini dana dobiješ oko 25 kg mišića...za dvije godine 40 kg...

                      Ali nema veze, ja opet ponavljam nije dovoljno uzeti, treba znati uzeti, rezultat je rezultat bez obzira što si uzeo. A ovaj očito ne zna uzeti i još laže da ne uzima...
                      I ne možeš biti tako prepotentan i reći curi da ti se skine sa k.... zato što je rekla "Car je gol..."
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: ANGERFIST - Progress

                        baš mora da je sve to od prokletih protejina i krejatina...hahaha
                        lik je prebolestan,zamisli na sta bi spa da odustane o bb-a :P
                        nema bildanja do 9 miseca

                        Comment


                        • Re: ANGERFIST - Progress

                          Tko nema u glavi, ima u nogama...sad vidim da je i to laž
                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: ANGERFIST - Progress

                            Nebitno pika li se ili ne, napredak mu je odlican. Mozete rec da je na svemu i svacemu, no nisu li i svi vasi uzori BBa?
                            Jedino sto se za*ebo pa nije radio noge, tako da su mu sada, moram priznat, noge zbilja neproporcionalne s gornjim dijelom tijela. No sada prek ljeta kupaci do koljena i posvetit se nogama.

                            Originally posted by Aronnax
                            Pozdrav svima, eto imam 15 godina:
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: ANGERFIST - Progress

                              Originally posted by Aronnax
                              Nebitno pika li se ili ne, napredak mu je odlican. Mozete rec da je na svemu i svacemu, no nisu li i svi vasi uzori BBa?
                              Jedino sto se za*ebo pa nije radio noge, tako da su mu sada, moram priznat, noge zbilja neproporcionalne s gornjim dijelom tijela. No sada prek ljeta kupaci do koljena i posvetit se nogama.
                              Mislim da su neki postovi u meduvremenu i obrisani, ali mi smo to dečku i rekli, ja osobno sam rekao da treba raditi na prsama, nogama i da nije simetrican, pa je on počeo sa kolektivnim vrijedanjem jer ocito ne moze podnesti kritiku. Nitko ga nije kritizirao zbog toga koliko cega on uzima. Ja sam u par navrata rekao svaka čast za ostatak, a štas nevalja, nevalja..
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • Re: ANGERFIST - Progress

                                ma dečko odlično izgleda, samo sam primjetila da mu je ruka možda veća od noge, ali to je možda do slike, možda uživo izgleda proporcijonalnije, tako da se izvinjavam dečku ako sam ga uvrijedila jer mi to nije bila namjera.

                                Peace
                                To enjoy freedom we have to control ourselves

                                Comment

                                Working...
                                X