Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

    Mali update nakon dosta vremena.... Trenutno kilaža 85kg, hoću da izgubim još 5...







    "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

    Comment


    • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

      Nemoj se ljutit al meni si najbolje izgledao na prvoj stranici u onoj pozi kad imitiraš Arnolda...znači prva tvoja defka...

      Ovo sad mi je malo nezgrapno..ruke dominiraju tj biceps i triceps...podlaktica je slaba...vrat ti je slab..previše si se zamastio(prvenstveno prsa,trbuh)...

      Ja da sam na tvom mjestu nebih išao skinuti kako ti kažeš 5 kg..nego radit definiciju dok ne dobiješ neku simetriju tijela da to bude oku ugodno...

      Što je s nogama?

      Evo nadam se da sam ti dao neku motivaciju...
      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

      Comment


      • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

        Prije dva mjeseca sam imao 94kg, sada imam 85kg, što znači da sam imao puno viši nivo bf. To je nusefekat mase. Nakon što sam izgubio 9kg, i nakon što izgubim još 5kg, to će izgledati puno bolje. Cilj mi je i bio da budem još masivniji, i postigao sam to. Sada samo treba da izrežem višak masti, i mislim da će to izgledati ok.
        "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

        Comment


        • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

          čini se ko da su ti prsa slabija nego prije,, nego ruke su ogromne kolko mjere?

          Comment


          • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

            Prsa su ok, loš je ugao slikanja skroz. A i nisam mislio da će ovako slike bit ogromne u postu, razvučene su previše, i to je pokvarilo realan izgled, ali šta je tu je. Ruke nisu tako velike, obim je 42 cm... vjerovatno izgledaju veće...
            "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

            Comment


            • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

              Evo još jedna slika leđa. Biće i noge kad napravim fotke..

              "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

              Comment


              • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                Najbolje bi bilo da uvažavaš samo pohvale jer ovdje je jako puno ljudi različitih "čudi" tako da kad bi slušao druge o tome kakv trebaš bit moglo bi ti promjenit motivaciju. Budi onakav kakv sebi dobro izgledas ja mislim da je ovo sto si uspio super.

                Treba shvatit da nema svatko iste ciljeve i slike u glavi što bi želio biti kad bi mogao.

                Ja recimo više bih volio izgledat kao krupan i masivan ( mišićav bez nekog niskog BF) nego izrezan i manji ( u ovo ne racunam profeisonalce). Neka se nitko ne uvrjedi sve je stvar osobnog ukusa.
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                  Originally posted by Draven View Post
                  Najbolje bi bilo da uvažavaš samo pohvale jer ovdje je jako puno ljudi različitih "čudi" tako da kad bi slušao druge o tome kakv trebaš bit moglo bi ti promjenit motivaciju. Budi onakav kakv sebi dobro izgledas ja mislim da je ovo sto si uspio super.

                  Treba shvatit da nema svatko iste ciljeve i slike u glavi što bi želio biti kad bi mogao.

                  Ja recimo više bih volio izgledat kao krupan i masivan ( mišićav bez nekog niskog BF) nego izrezan i manji ( u ovo ne racunam profeisonalce). Neka se nitko ne uvrjedi sve je stvar osobnog ukusa.
                  Ma naravno, svako ima svoj cilj, tako i ja svoj. Ne opterećujem se svačim. Sve sugestije prihvatim, ali ja i dalje radim onako kako se meni sviđa i kako mene upotpunjava.. =)
                  "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                  Comment


                  • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                    Dobar si ti , samo probaj kontrolirati malo taj BF , al kad bude definicija, to pretpostavljam planiras na proljece , onda ce sve sjesti na svoje mjesto

                    Comment


                    • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                      ruke stvarno dominiraju,ima materijala za defku samo naprid stari

                      Comment


                      • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                        Prošlo je dosta vremena otkako sam bio akivan na forumu... A iskreno, prošlo je dosta vremena otkako sam u teretani bio zadnji put (cca dva mjeseca). Imao sam povredu ramena...vjerovatno nisam ramena dobro zagrijao na početku jednog od treninga i opteretio nezagrijane deltoide, i desila se povreda...nisam skoro ništa rukama mogao da radim, tako da sam bio prinuđen da prestanem trenirati dok se povreda ne sanira. U tom su me stigli i ispiti na faksu, što je rezultiralo produženim izostankom iz teretane... Nakon dva mjeseca netreniranja, dobio sam dosta na kilaži, ugojio sam se, trenutno imam 90kg, i itekako primjetim smanjenje nivoa mišićne mase, a povećanje BF-a. Da stavim slike trenutnog stanja, bilo bi neprepoznatljivo za sve koji su pratili moj napredak kroz prethodni period, tako da od slika mog trenutnog stanja nema ništa Uskoro počinjem trenirati ponovo, uz pojačan intenzitet aerobnog treninga kako bih regulisao bf, i uz snažne treninge sa opterećenjem kako bih vratio izgubljenu mišićnu masu. Nadam se da moj povratak u formu neće predugo trajati
                        "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                        Comment


                        • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                          Samo ti završi fakultet, za mišiće nikada nije kasno.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                            Sretno!!!!!
                            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                            Instagram: @shredded_dario

                            Comment


                            • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                              Originally posted by kelly View Post
                              Samo ti završi fakultet, za mišiće nikada nije kasno.
                              Kelly, uvijek si bio potpora U suštini, moji treninzi su usko vezani za moj fakultet (dif studiram), tako da i ovo vrijeme što nisam trenirao se odrazilo i na moje rezultate u praktičnom dijelu nastave na fakultetu... Još malo više volje da skupim i krećem punom parom
                              "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                              Comment


                              • Re: Moj put do uspjeha u 8 mjeseci!

                                Nakon dugo vremena, mali update

                                2012-09-16 22.33.52.jpg
                                "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                                Comment

                                Working...
                                X