Announcement

Collapse
No announcement yet.

PatrickStar-slike!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PatrickStar-slike!

    Originally posted by vege View Post
    Patrick, kako da ne znam Osho-a i njegova razmišljanja na temu Ega
    Mene buraz upoznao s tom tematikom prije jedno pola godine i oduševljen sam! Iako ne težim "prosvijetljenju", svakako sam naučio, tj. spoznao gomilu predivnih stvari. Između ostalog je riješavanje ega, odnosno poistovjećivanje s tijelom. Od tada sve ide kao po špagici.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: PatrickStar-slike!

      fino, fino
      poslušaj malo i ovu ženu gurua... odgajila decu i imala muža, i onda postala guru posle toga
      Originally posted by PatrickStar View Post
      Mene buraz upoznao s tom tematikom prije jedno pola godine i oduševljen sam! Iako ne težim "prosvijetljenju", svakako sam naučio, tj. spoznao gomilu predivnih stvari. Između ostalog je riješavanje ega, odnosno poistovjećivanje s tijelom. Od tada sve ide kao po špagici.
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: PatrickStar-slike!

        Patrick jedno pitanje.Pošto sam na definiciji izračunao sam da bi mi za neko skidanje kalorijski unos trebao biti oko 2400,107 kg 195visok.Sad mi reci koliko je to uh dnevno iz npr riže,zobenih,kuhani krumpir koje su to količine ,naravno uz piletinu ,jaja,posni to otprilike znam samo me buni ovaj unos uh,čini mi se gledajući tvoju prehranu na defki da ja to unosim i dalje previše iako ti možda imaš 40 ak kg manje ,ali svejedno.Hvala...
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • Re: PatrickStar-slike!

          Originally posted by robertost View Post
          Patrick jedno pitanje.Pošto sam na definiciji izračunao sam da bi mi za neko skidanje kalorijski unos trebao biti oko 2400,107 kg 195visok.Sad mi reci koliko je to uh dnevno iz npr riže,zobenih,kuhani krumpir koje su to količine ,naravno uz piletinu ,jaja,posni to otprilike znam samo me buni ovaj unos uh,čini mi se gledajući tvoju prehranu na defki da ja to unosim i dalje previše iako ti možda imaš 40 ak kg manje ,ali svejedno.Hvala...
          Uopće se ne moj zamarati sa količinom UH ili količinom M, već računaj samo kalorije. Znači prvo izračunaš kalorije iz svih izvora P (meso, sir...) Onda taj broj oduzmi od 2400 i ostatak popuni kalorijama iz riže, zobenih, jaja itd. Rezultat je isti i po meni računanje ili cikliranje sa količinom UH ili M je nepotrebno kompliciranje, kad je efekt isti sa kalorijama, a ipak jednostavniji.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: PatrickStar-slike!

            Ok hvala.Reci mi ima li samo neka stranica gdje bi mogao izračunati koliko npr100 grama kuhanog krumpira ima uh tj kalorija,ako imaš neki link...tnx
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • Re: PatrickStar-slike!

              Evo naša sam sad mi je sve jasnije,hvala
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • Re: PatrickStar-slike!

                E još samo jedno ,koliko bi od ovih 2400 kalorija trebalo otpadat na protein a koliko na uh,i koliko na masti ,otprilike?
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • Re: PatrickStar-slike!

                  Originally posted by robertost View Post
                  E još samo jedno ,koliko bi od ovih 2400 kalorija trebalo otpadat na protein a koliko na uh,i koliko na masti ,otprilike?
                  Nebitno, uneseš P koliko možeš, od M ti je dosta npr. 5 jaja, a ostalo neka bude iz UH.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: PatrickStar-slike!

                    Originally posted by t111 View Post
                    ako covjek nema natjecateljske ambicije, cemu masa? naravno da se moze napucati i naravno da mu 77kg nije max, ali zar covjek mora izgledati ko roni coleman da se kaze da mu ne fali mase? patrick ima dovoljno izdefinirane mase, a da li ce on zeljeti jos vise, odluka je samo njegova.
                    Potpis.

                    Evo sad gledam slike s definicije, zavidan % bf-a , odlično izgleda, tak kad na ljeto izađeš na plažu, žene će samo dolazit i dolazit i promatrat

                    Comment


                    • Re: PatrickStar-slike!

                      Originally posted by Looknice View Post
                      Potpis.

                      Evo sad gledam slike s definicije, zavidan % bf-a , odlično izgleda, tak kad na ljeto izađeš na plažu, žene će samo dolazit i dolazit i promatrat
                      Hvala, ali ionako ih osvojim karakterom
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: PatrickStar-slike!

                        Patrick aj samo mi odg.jedes li kad pecenu koku sta ima za kupit gotovo tipa u plodinama,i jel to ok za defku posto ima koze ili to moze proc ,neda mi se uvik ni frigat kad ima gotovo?
                        Menky je napisao...
                        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                        Comment


                        • Re: PatrickStar-slike!

                          Osobno ne jedem to. Nije toliki problem u koži - nju možeš skinuti, već u tome što se vjerojatno peče u ulju. A to ne samo da nije baš prihvatljivo za definiciju, nego nije baš ni zdravo.

                          No, realno gledajući, ako 2 - 3 puta tjedno pojedeš takvu koku nećeš nepraviti neku štetu. Sve ovisi o tome koliko ozbiljno pristupaš definiciji.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: PatrickStar-slike!

                            Aha ,a pristupam nikad ozbiljnije tako da ću to izbacit.Hvala na odgovoru.
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • Re: PatrickStar-slike!

                              Mali update:

                              DSC00012i.jpg
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: PatrickStar-slike!

                                svaka cast strašno izgleda još ove vene preko bedra
                                Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                                Comment

                                Working...
                                X