Announcement

Collapse
No announcement yet.

est 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: est 2011

    a razlika u treningu i ili izgledu,osjecaju itd od kad si s klasicne bb prehrane preso na vise paleo? koj je omjer p m i uh kod tebe otprilike? i bash nesto gledam jer imas neki dobar kalkulator za izracunat bmr i kalorije odrzavanja,jer nisam nikad to racunao kad znam otprilike kako jest al nisam brojao kalorije..

    Comment


    • #32
      Re: est 2011

      Mogu samo reci, svaka cast , vidi se da dugo treniras .

      Comment


      • #33
        Re: est 2011


        šteta kaj noge ne treniraš
        moram te pitat pa šta onda radiš u teretani ?
        zvuči glupo, al eto, kakav ti je onda trening?
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • #34
          Re: est 2011

          Originally posted by Songoku
          a razlika u treningu i ili izgledu,osjecaju itd od kad si s klasicne bb prehrane preso na vise paleo? koj je omjer p m i uh kod tebe otprilike? i bash nesto gledam jer imas neki dobar kalkulator za izracunat bmr i kalorije odrzavanja,jer nisam nikad to racunao kad znam otprilike kako jest al nisam brojao kalorije..
          u biti to ti je najklasicnija moguca bb prehrana jer ima puno p jedino je zajeb sta se snjom jako tesko dobija masa tj dobija se al jako malo i kvalitetno i odlicna je ako ti je mjerilo napretka ogledalo a ne vaga , ako ti je bitna vaga onda bez slozenih uh tesko da ces bit zadovoljan
          meni ti je omjer uglavnom 45 p 25 m 25uh a tim da kombiniram i 50 p 30 m 20 uh i 50 p 30 uh20 m ovisi od dana treninga jesam li previse prazan jel dobar pump itd
          razlila ti je u snazi i izgledu al to su nijanse koje mozes primjetit tek na nizem bf ako si masniji neces vidit neku razliku eventualno oces u snazi ako te bilo sta zanima jos samo pitaj rado cu pomoc ako mogu i znam
          Eat Like a Motherfucking Caveman, and You'll Look Like a Motherfucking Caveman

          Comment


          • #35
            Re: est 2011

            Originally posted by xpress

            šteta kaj noge ne treniraš
            moram te pitat pa šta onda radiš u teretani ?
            zvuči glupo, al eto, kakav ti je onda trening?
            trening je vrlo slican jogi i taebo samo s malo vise sajli i aduktora
            Eat Like a Motherfucking Caveman, and You'll Look Like a Motherfucking Caveman

            Comment


            • #36
              Re: est 2011

              Odlično je ovo
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • #37
                Re: est 2011

                toliko priče o nogama, a nismo ih ni videli! daj slike nogu, mislim da je red
                ako radiš tako dobar DL čisto sumnjam da su ti nogice baš slabašne
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #38
                  Re: est 2011

                  Originally posted by establishment
                  Originally posted by xpress

                  šteta kaj noge ne treniraš
                  moram te pitat pa šta onda radiš u teretani ?
                  zvuči glupo, al eto, kakav ti je onda trening?
                  trening je vrlo slican jogi i taebo samo s malo vise sajli i aduktora
                  ti valjd znaš šta je najbolje za tebe , ja bih ti predložio možda da još malo pilates ubaciš, rezultati će najvjerojatnije otić through the roof
                  Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                  Comment


                  • #39
                    Re: est 2011

                    Odličan. Ne mogu te sad skontat iako treniramo u istoj teretani. Javi se kad se vidimo u gymu.
                    Natirat ćemo mi njega da počne trenirat i noge.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #40
                      Re: est 2011

                      Originally posted by Dalibor
                      Odličan. Ne mogu te sad skontat iako treniramo u istoj teretani. Javi se kad se vidimo u gymu.
                      Natirat ćemo mi njega da počne trenirat i noge.
                      ocu ako te pripoznam
                      Eat Like a Motherfucking Caveman, and You'll Look Like a Motherfucking Caveman

                      Comment


                      • #41
                        Re: est 2011

                        Pozdrav momčino. Drago mi je da te vidim ovdje. Eh te noge...Mislim da je kod njih problem šta ih većina radi s velikim težinama i malim brojem pon,pa ih boli cijelo tijelo danima. Primjeniš princip na njih kao na biceps ili triceps i nemaš problema. Pumpanje s kontrolom.
                        do or do not,there is no try. Yoda

                        Comment


                        • #42
                          Re: est 2011

                          Originally posted by 30solin
                          Pozdrav momčino. Drago mi je da te vidim ovdje. Eh te noge...Mislim da je kod njih problem šta ih većina radi s velikim težinama i malim brojem pon,pa ih boli cijelo tijelo danima. Primjeniš princip na njih kao na biceps ili triceps i nemaš problema. Pumpanje s kontrolom.
                          di si zvjeri ,jesi jos u onakvoj vrhunskoj formi ko prije misec dana ili si pojaca spizu ...
                          Eat Like a Motherfucking Caveman, and You'll Look Like a Motherfucking Caveman

                          Comment


                          • #43
                            Re: est 2011

                            A slušaj,ja mislim da sam veći i izrezaniji(ne puno doduše). Nema debljoze ove zime,92 kg su mi plafon. S 50 kn na dan ovo održavam,a kad imam 98 treba mi 100kn.
                            do or do not,there is no try. Yoda

                            Comment


                            • #44
                              Re: est 2011

                              Originally posted by 30solin
                              A slušaj,ja mislim da sam veći i izrezaniji(ne puno doduše). Nema debljoze ove zime,92 kg su mi plafon. S 50 kn na dan ovo održavam,a kad imam 98 treba mi 100kn.
                              ma kad sam te vidija zadnji put bija si vrh ,steta sto se na slikama nemoze docarat kako to izgleda uzivo , definitivno najkompletnija i oku najugodnija figura koju sam po teretanama vida a vidija sam svakakvih , tvoj izgled je po meni optimalno sta se tice omjera velicine i srezanosti , velik a srezan di ces bolje , svaka cast na rezultatu i kapa do poda
                              ako si jos riza mogu mislit kako to izgleda , jos da te izdepilirat to bi bilo to i slazem se s tim odrzavanjem i ja planiram slicno u biti tako i radim nemam volje ic na neke mase tovit se preko k..... i gledat kako dobijam moonface da bi na kraju mora cardijat i od 10 kg skinit 9,8
                              Eat Like a Motherfucking Caveman, and You'll Look Like a Motherfucking Caveman

                              Comment


                              • #45
                                Re: est 2011

                                Extra izgled, a da ja iman ovaki gornji dio bolija bi me kiki za noge
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X