Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ektomorf - početničke slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ektomorf - početničke slike

    Originally posted by FEARiTseLF View Post
    dobro je to samo ****** sprave i radi compound vec san ti reka 100 puta
    sta ti je compound??

    nema na gugl

    Comment


    • #17
      Re: Ektomorf - početničke slike

      to su ti osnovne vjezbe za misicne skupine,(takodje i slozene, jer pogadjaju vise misica u toku izvodenja) koje se rade iskljucivo sa slobodnim tegovima, npr, mrtvo dizanje,cucnjevi,bench,veslanje....
      to svugdje ima, nemoguce je da nisi znao ....
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #18
        Re: Ektomorf - početničke slike

        Originally posted by StoneIsland View Post
        sta ti je compound??

        nema na gugl
        to je ono od cega se ubildas : )))
        bench press , squat, millitary press, rows, deadlift..

        Comment


        • #19
          Re: Ektomorf - početničke slike

          evo moje ostale bjede :S

          najviše fali gornji dio prsa, biceps, lat, i ostalo.. uglavnom svega fali :S
          trenutno, vagao sam se = 72 kg - 192
          idem do barem 75 do nove, pa kasnije ožežat ko idiot








          btw sljedece slike kad budem stavio oko nove godine, pod hitno trebam promjenit kameru i mjesto slikanja... -.-
          osvjetljenje očajno, kamera loša, sve nekako ružnije ispadne nego što zapravo je
          Last edited by pavlek; 03-10-11, 21:42.

          Comment


          • #20
            Re: Ektomorf - početničke slike

            treba ti jos barem 20 kg
            stay jdm

            Comment


            • #21
              Re: Ektomorf - početničke slike

              dobra podloga i bf ako budes dobro odradia masu izgledace to super za iduce ljeto

              Comment


              • #22
                Re: Ektomorf - početničke slike

                Originally posted by pavlek View Post
                hvala svima, kažu mi ovi iz teretane da kile nisu bitne... ali eto kad gledam hoću masu, džaba što to možda bolje izgleda nego prije ako imam 2 kile manje :S nema mi logike, +kg ja sretan

                @fear radim prsa-triceps, ramena-biceps, onda u srijedu lupim compound ( cijelo tijelo = po onom tvom planu sto si mi dao), leđa-trapez i noge...
                sljedeci tjedan cu stavit ostale slike

                ovako na split treningu se ubijam sa kilažama, eto jučer sam radio leđa, na latu krenio sa 60 kg završio sa 2 serije na 90 po 4 ponavljanja.. stvarno dajem sve od sebe što se tiće težina, upale me uhvate da jedva iz kreveta nekad ustanem..
                samo biceps me neide, nikad upalu dobit :S iako radim solidne pregibe ali eto, sad ce zima kako kaze semaMare, samo polako
                Kile nisu toliko bitne ako si u zavidonoj formi i ako ti ne nedostaje kila. Ali bome na 190cm i 70 kilograma kile su itekako bitne. Fali ti nekih 15 kvalitetnih kila da bi mogli pričat o solidnoj formi.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #23
                  Re: Ektomorf - početničke slike

                  Originally posted by pavlek View Post
                  evo moje ostale bjede :S

                  najviše fali gornji dio prsa, biceps, lat, i ostalo.. uglavnom svega fali :S
                  trenutno, vagao sam se = 72 kg - 192
                  idem do barem 75 do nove, pa kasnije ožežat ko idiot








                  btw sljedece slike kad budem stavio oko nove godine, pod hitno trebam promjenit kameru i mjesto slikanja... -.-
                  osvjetljenje očajno, kamera loša, sve nekako ružnije ispadne nego što zapravo je
                  Ne ispadne ružnije nego što zapravo je nego ti ove slike i daju nekoliko kilograma više nego što to vjerovatno u živo izgleda.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ektomorf - početničke slike

                    zdrav i lep izgled, po meni... jedino vidim da ti fali malo gornji deo prsa, možda malo više kosi bench-a da uključiš?
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ektomorf - početničke slike

                      Ne cini mi se da je tu nesto posebno lose, osim prsa, kojima bi trebao posvetiti malo vise paznje.
                      Dapace,gledajuci samo gornji dio,rekao bih da cak ni kila ne fali previse - 5-6kg i bio bi super.
                      Ali,buduci da nismo vidjeli noge....da se naslutiti da ne prate gornji dio i da ti na njima fali dosta kila.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ektomorf - početničke slike

                        @fear bit ce to dobro sa minimalno 10tak kg još ne idem na beach look nego idem... idem dokle ide tek sam krenio tako da je glupo sad pričati o tome

                        @dalibor pa to sam i ja rekao, za ovu visinu minimalno 15tak kila fino raspoređenih, da to liči već na nešto..

                        @vege da, borim se s tom ključnom kosti, radim kosi benč sa šipkom i na klupici, evo jučer sam odradio prsa vrlo dobro s kilažama i gornji dio prsa i prijelaz prsa-rame se raspada koliko su me uhvatile upale xD

                        @igy ma fali dosta, dosta sam "izdužen" i imam tu "sitnu" građu (struk i to)
                        noge cu stavit isto ovih dana, gornji dio i nije baš toliko loš, ali listovi i taj oblik nogu je retardiran xD kao da sam razvučen jbt et doslovno

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ektomorf - početničke slike

                          Ovako po slikama rekla bi da imaš kvalitetnih predispozicija za izgledat jako dobro do slijedeće godine.
                          Istina, fali ti mase, ali to ćeš ti nabacit bez problema, žderi i koristi SUPERELEMENTE
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • #28
                            Re: Ektomorf - početničke slike

                            Zadnje rame također moraš malo dovesti na razinu.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Ektomorf - početničke slike

                              daj ti sliku nogu pavlek

                              Comment


                              • #30
                                Re: Ektomorf - početničke slike

                                @sandra - ma bit će to dobro, samo sa 20 kg mesa nekako mi sa foruma najbolje izgledaju (barem po meni), vendetha, vege i patrick, tako da ću se potrudit u ove 2-3 godine da ih stignem, barem približno, nadam se kad si rekla do sljedeće godine ne misliš sad zimu nego tamo neku jesen kao sada

                                @patrick - fali i prednje, i zadnje danas sam radio ramena bic, nisam baš zadovoljan kako sam odradio (6/10) a ramena bic trebam najžešće odradit jer najviše zaostaju :S

                                @fear bit će noge, samo ne znam kako da ih slikam.. prednja loža je onak... mogla bi se uklopit u gornji dio tijela, ali listovi tj cijela noga od koljena je izdužena.. izrastao sam u ove 2 godine da su mi se strije pojavile na leđima :S

                                Comment

                                Working...
                                X