Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aquila_hr - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aquila_hr - Slike

    Pozdrav svima,

    Evo da i ja otvorim temu sa slikama, prvenstveno da mogu pratit svoj razvoj (ako ne prominite forum opet ) i da cujem komentare, kritike, pohvale, sve je dobrodošlo.

    Visina: 183 cm
    Kilaža: 78.4 kg
    Prehrana: Sređena
    Suplementi: Whey+dex (naravno), te planiram sa kreatinom pocet kako krene nova masa.

    Aktivan san već godinu i pol dana, tada san bia bas podeblji, oko 86 kila, bucmast, okrugao. I odonda mi se upalila žaruljica i odlučio da je vrijeme za promjene. Predano sam se posvetio sebi, svom tijelu, čitao i učio sve sa ovog foruma i portala, ne kažu uzalud "Više znanja, više napretka"... Prehranu sam izmjenio u potpunosti, rijetko uleti pokoji junk, u manjoj količini. Trening necu ni spominjat, svi znamo kakv treba bit, nastojim izvuci što više iz svakog.

    Trenutno dovodim defku pri kraju, 5 i pol kila su iscurila iz mene, treba ih skinuti barem jos par prije mase u 9 mjesec.

    Slike ispod nisu u bog-zna-kakvim pozama, nisan bas meštar fotografije.

    23. srpnja 2012 (3).JPG

    23. srpnja 2012 (1).JPG

    23. srpnja 2012 (4).JPG

    11. srpnja 2012.jpg

    Komentari, zahtjevi neki i kritike su naravno dobrodošli.
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

  • #2
    Re: Aquila_hr - Slike

    nipples


    nema se baš šta puno komentirat kad se i ne vidi ništa skoro
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Aquila_hr - Slike

      Hej ho Aquila

      Neka si stavio slike, uvije je gust pratiti neciji napredak.
      Slike su prilicno nezahvalne za vise komentara, neznam kakav si bio prije pa je tesko dati neki opci generalni sud, ali po prilozenom mogu reci sljedece...
      Poprilicno si mrsav za defkanje, ali ako je to tvoja zelja onda samo naprijed iako predlazem opaku masu.
      Trapez totalno odskace na slikama, bas ubada u oci, biceps poprilicno slabašan, prsa mi cudno izgledaju malo, nemas problema sa gyno?
      Ako moze kakva slika iz profila bolje bi bilo.
      lat ne vidim, mozda je do pozinga, ramena isto slabije razvijena... ummmm, ispada da te samo pljucam, u biti ti zelim dobro...
      Mislim da bi trebao papati i trenirati a defkanje ostaviti za druge dane...
      Sretno kolega.

      Comment


      • #4
        Re: Aquila_hr - Slike

        @bot1950; @WTF, reka san da nisan bas neki fotogeničan tip, zato su slike i ovakve, al mogao bih nekako uslikati leđa i jos par slika iz profila i ruke. Već san spomenija da je ovo završna faza defke, zbog toga se i čini da neman sto defkat. Iz ovih slika se zaista nemoze puno toga ocitat, al virujte - ima se sta defkat. Ima skinuti jos oko 2 kila minimum, snizit BF što niže tako da mogu s mirom masu počet. Cilj je imat sta nizi Bf, jelda?
        Ovo je bila jako spora defka, zaista dosta spora, al onaj WTFov napredak me potaknuo da malo jače stisnem gas u ovoj defki.

        Žao mi je šta neman slike sa kraja prosle mase ili još bolje odprije godinu dana, zaista bi se dalo uspoređivat i vidio bi se velik pomak naprijed, ja ga vidim, šteta što vas nisan dovea u priliku da i vi to vidite... Prije san bia podosta masan, sve je visilo, ni tragu mišića, sad su stvari puno drugačije. Zadovoljan san sa napredkom u tih godinu dana, al eto... bar cemo sljedece godine u isto vrijeme imat sta usporedjivat

        Iman vec jednu temu otvorenu da vidin jel ovo gyno ili lipo. Mislim da je malo tezi oblik lipomastije, nema nikakvih obilježja gynoa, vjerojatno je samo mast koju treba maknut, znači lipo. 15 mi je godina, jos traje balansiranje razina testosterona i estrogena, maknit ce se to za koju godinu. Uzmite u obzir činjenicu da sam na zimu sa vecon kilazon i vecim BFom, ima znatno upadljivije bradavice, sad je sa defkon to splasnulo, znači definitivno je lipo. Inace na sisama imam tvrdokornije salo, al otic ce i to.

        Opaka masa tek slijedi, znaci cilj je krenuti u nju sa sto nizim BFom. Trebao sam ranije otvorit ovu temu, ovako ispada da zaista nisan ima sta defkat


        I ne, nema ode pljucanja, svjestan san svojih nedostataka, ovdje sam kako bi pratio svoj napredak i dobio komentare ostalih, pohvale ili kritike, svejedno. Da ne zelin čut kritike i pljucanja, sad bi bija prid ogledalon i raspravlja tko je veći: moj ego ili biceps

        NHF
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Aquila_hr - Slike

          samo naprijed kolega, pametan si momak a imas potencijala za odlican napredak, ja vjerujem da ces kad nabacis par kila izgledati mocno, tj.siguran sam!
          Nemam razloga ne vjerovati ti da si bio takav kakav kazes, stoga super napredak i samo guraj dalje...

          Comment


          • #6
            Re: Aquila_hr - Slike

            mali savjet

            probaj ne radit zasebno trapez, fokusiraj se na izolaciju ramena, jer previše odskaće od ostatka..

            kad sam vidio slike odma sam se sjetio tom hardya

            http://cdn2.cagepotato.com/wp-conten...67-720-566.jpg
            Originally posted by darios
            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

            Comment


            • #7
              Re: Aquila_hr - Slike

              Pa čuj, slažem se s tobom da kada si već toliko skinuo, nema razloga a da ne počistiš još i to malo. Kaj se tiče trapeza, radiš DL?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Aquila_hr - Slike

                Da, da.. Još tu ima svega.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #9
                  Re: Aquila_hr - Slike

                  Originally posted by WTF View Post
                  samo naprijed kolega, pametan si momak a imas potencijala za odlican napredak, ja vjerujem da ces kad nabacis par kila izgledati mocno, tj.siguran sam!
                  Nemam razloga ne vjerovati ti da si bio takav kakav kazes, stoga super napredak i samo guraj dalje...
                  Hvala kolega, cijenim to

                  Originally posted by Trace_4 View Post
                  mali savjet

                  probaj ne radit zasebno trapez, fokusiraj se na izolaciju ramena, jer previše odskaće od ostatka..

                  kad sam vidio slike odma sam se sjetio tom hardya

                  http://cdn2.cagepotato.com/wp-conten...67-720-566.jpg
                  Nisan baš radio trapez kao što izgleda, nisan se baš totalno fokusirao na njega. Na ovoj defki su leđa puno propatila, pa me na neki način i čudi to što mi se trapez ovako ističe... Al, ne škodi mi, samo dajte
                  Sutra cu zalipiti još par slika, da se leđa vidu, lat pogotovo jer se nije baš vidia na slikama gore, pa onda procijenite.

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Pa čuj, slažem se s tobom da kada si već toliko skinuo, nema razloga a da ne počistiš još i to malo. Kaj se tiče trapeza, radiš DL?
                  Da, uklopim ga u noge, jer mislim da više pogodi njih nego leđa (osim donjeg dijela).


                  Već mi je imenjak rekao, ima tu još svega, bitno je da ima i volje za daljni razvoj
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Aquila_hr - Slike

                    Trapez ti je takav od DLa. Ako te smeta, osobno mislim da je neproporcionalno velik, privremeno izbaci DL. Ako ne, onda nastavi.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Aquila_hr - Slike

                      Evo slika sa malim zakašnjenjem, nisan baš bija u stanju da ih stavim prije, al evo:

                      28. srpnja 2012 (2).JPG

                      28. srpnja 2012 (1).JPG

                      29. srpnja 2012.JPG

                      Prsa su sa bicepson oduvik bila veci problem, teze ih pogađam nego ostatak, tako da ce oni dobit poseban tretman na masi koja slijedi za misec ipo. To se vidi na zadnjoj slici pogotovo, prsa su ošla u širinu, vanjski dio njih (onaj kraj ramena) su dosta napredovala, ali nemogu postici "pravu" visinu :/

                      Nadan se da ce ove slike posluzit bolje nego prethodne.
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Aquila_hr - Slike

                        Originally posted by Trace_4 View Post

                        kad sam vidio slike odma sam se sjetio tom hardya

                        http://cdn2.cagepotato.com/wp-conten...67-720-566.jpg
                        +1 za ovo. Prepoznao sam ga u prvoj sceni ovog novog Batmana samo po trapezu!

                        Sorry za offtopic, leda i triceps mi se cine ok, no na prsima moras narocito radit. Makar da se separiraju malo...
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Aquila_hr - Slike

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          +1 za ovo. Prepoznao sam ga u prvoj sceni ovog novog Batmana samo po trapezu!

                          Sorry za offtopic, leda i triceps mi se cine ok, no na prsima moras narocito radit. Makar da se separiraju malo...
                          Prioritet ove mase....
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Aquila_hr - Slike

                            To to Teqila_hr, na opaku masu, odradi je junacki jednom kako treba i onda defkica i odrzavanje

                            Comment


                            • #15
                              Re: Aquila_hr - Slike

                              Originally posted by WTF View Post
                              To to Teqila_hr, na opaku masu, odradi je junacki jednom kako treba i onda defkica i odrzavanje
                              "Teqila_hr" hahahah, vidis dobra ideja, da se mogu nickovi mijenjat, odmah bi ga prominija, hvala kolega
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment

                              Working...
                              X