Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aquila_hr - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Aquila_hr - Slike

    Evo nakon nekog vrimena mali update, završava pauza između defke i mase pa bi bija red da stavin nove slike.

    Ukratko, kilaža je pala na 77, sad se malo popela al dobro pa se ovo malo smeća koje san unija tokon pauze nije zadržalo puno, pa cu na masu krenit sa nekih pola kila vise od kraja defke, "prebolit" ću to haha

    Evo slike, sigurno ce neko reć da zašto nedan nikome da me uslika...pa cu se odma tim istima ispričat šta nisam neki bb approved pozer, al posluži i ovo, vidi se ono osnovno. Postat cu i ja talent za slikanje s vremenom
    Da ne duljin:

    9. rujna 2012 (2).jpg

    9. rujna 2012 (5).jpg

    9. rujna 2012 (7).jpg

    9. rujna 2012 (12).jpg

    19. rujna 2012.jpg


    Prioritet ove mase su (sve naravno) prsa, ruke (liva pogotovo), i ova ostala liva strana sta malo zaostaje, prvenstveno u latu, trbusnima i kvadu.

    Glikogen pun, zalihe suplemenata obnovljene, proglašavam ovu masu- Otvorenom
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #17
      Re: Aquila_hr - Slike

      Podloga je tu.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #18
        Re: Aquila_hr - Slike

        Lijepo, samo deri.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Aquila_hr - Slike

          ...................
          like.png

          Comment


          • #20
            Re: Aquila_hr - Slike

            Hvala kolege ,puno to znači

            Nema zime ovoj masi, počinje se i završava pakleno pa da vidimo sta ce ogledalce reć tamo u 4 misec.
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #21
              Re: Aquila_hr - Slike

              trapez se forsira i to

              Comment


              • #22
                Re: Aquila_hr - Slike

                Originally posted by Iron M. View Post
                trapez se forsira i to
                Ma to je sigurno do gena, trapez pogodin i kad ga radin i kad ne radin, raste sam od sebe
                Tako da ne dobiva BAŠ tolko pažnje ko šta se misli, ne forsira se, jednostavno je pogodniji za razvoj nego ostatak. Reka san, pogodin ga i ciljano i neciljano.


                Al ako će rast, neka, ko san ja da mu se protivin
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #23
                  Re: Aquila_hr - Slike

                  Evo mali apdejt

                  U zadnje vrime nisan baš visija po forumu, mjesec dana sam bija "out", nisan vrimena ima (privatni problemi) pa je tako i teretana patila. Nisan bija u stanju redovito trenirat, oslanja san se i na bodyweight vježbe kolko san to moga al na tome se ne živi tako da nisan ostvaria pravi željeni napredak. 4-5 tjedana sam prvesntveno full body treninge odrađiva tako da sve skupine jednako pate ( ), Šta reć, čovjek rijetko planira na neocekivane obrate al šta je tu je.

                  Da ne duljim, na kilaži se dobilo, najviše san zadovoljan ramenima koja se lijepo šire i iscrtavaju, zanima me kako ce izgledat nakon defke, zatim nogama i trapezom. Muče me ruke i prsa, oni traže malo više pažnje od ostalih al ništa nije nepopravljivo tako da uvik ima tog "goriva" sta te gura naprid Sad triba nadoknadit kolko se može ovo izgubljeno pa nastavit bez rupe na duši.

                  Slike naravno nisu nešto, uslikane su ima par dana al iskreno, nije mi do pozinga trenutno ispred objektiva, to cemo kad dodje vrime, recimo 4 mjesec kad zavrsi masa.

                  Pikčrs:
                  DSC00074.jpg DSC00090.jpg
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Aquila_hr - Slike

                    I da, zaboravih:

                    Trenutna kilaža je 85 kila, znači cirka 9-10 kila vise od kraja defke
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment

                    Working...
                    X