Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koja slika na samom početku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja slika na samom početku

    Evo da ubacim koju slikicu cisto da kasnije mogu pratiti napredak skupa sa vama, inace dizem tek 3 mjeseca pokušavam popravit prsa i izgubiti BF dosada sam išao na masu i to je extra bilo nabio sam u 3 mj 12 kg sada ću lagano sa defkom početi. btw sestra me slikala malo je smotana moglo je i bolje







    Masa je MaMa

  • #2
    Re: Koja slika na samom početku

    Nisi loš za početnika. A što je ovo sa leđima?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Koja slika na samom početku

      ovo je skolioza meni se cini

      Comment


      • #4
        Re: Koja slika na samom početku

        Heheheh nije ništa ne brinite se nego počeo se naget da spustim tegove kad me uslikala .......al izgleda strasno

        al ove slike mi se prepolovile, zbog veličine jel da...
        Masa je MaMa

        Comment


        • #5
          Re: Koja slika na samom početku

          hehe,aha onda je uredu,ali bas izgleda kao skolioza indenticno .kao sto je kelly rekao dobro izgledas za pocetnika,sada udari po defki i bice to odlicno samo naprijed

          Comment


          • #6
            Re: Koja slika na samom početku

            Originally posted by mate31 View Post
            hehe,aha onda je uredu,ali bas izgleda kao skolioza indenticno .kao sto je kelly rekao dobro izgledas za pocetnika,sada udari po defki i bice to odlicno samo naprijed
            Jest jest i ja sam se prepo bio ....a masa mi je iša puno lakše od definicije to će sad bit skroz druga priča, na dobrom izgledu s obzirom da se malo bavim moram zahvaliti građevinskim poslovima
            Masa je MaMa

            Comment


            • #7
              Re: Koja slika na samom početku

              vidi se da imas volje,gledaj imas na forumu sve o prehrani za defku slozi si prehranu napisi je i sve sto nevalja mi cemo ti ispraviti i reci kako treba ako bude potrebe

              Comment


              • #8
                Re: Koja slika na samom početku

                Originally posted by mate31 View Post
                vidi se da imas volje,gledaj imas na forumu sve o prehrani za defku slozi si prehranu napisi je i sve sto nevalja mi cemo ti ispraviti i reci kako treba ako bude potrebe
                Volje imam puuuno više nego mogućnosti, čim sam vidio koliko i čega treba ubaciti u prehranio i shvatio kako je ovo skup sport nije mi bilo svejedno, razmisljao sam da odustanem ali eto trudit cu se koliko mogu bar dok fax ne zavrsim ili posao nadjem....
                Masa je MaMa

                Comment


                • #9
                  Re: Koja slika na samom početku

                  kolega sa faxa extra to izgleda, sad samo oprezno i strpljivo defkanje, samo malo da snizis BF i extra ces izgledat, samo moras bit uporan bez odustajanja, ako bilo sta bude trebalo uvijek mozes na faxu pitat pozz

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koja slika na samom početku

                    Originally posted by robamo View Post
                    kolega sa faxa extra to izgleda, sad samo oprezno i strpljivo defkanje, samo malo da snizis BF i extra ces izgledat, samo moras bit uporan bez odustajanja, ako bilo sta bude trebalo uvijek mozes na faxu pitat pozz
                    Hvala kolega, ma sve što kazes to mi i je cilj, BF je moj najveci protivnik trenutno
                    Masa je MaMa

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koja slika na samom početku

                      ja bi ti iz ovih stopa preporucio defku, i obavezno svako jutro kardio na prazan stomak da se steses, sad ce ljeto :d
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koja slika na samom početku

                        Originally posted by SemaMare View Post
                        ja bi ti iz ovih stopa preporucio defku, i obavezno svako jutro kardio na prazan stomak da se steses, sad ce ljeto :d
                        I ja isto mislim da sam s masom dostigao vrhunac i da je taman vrijeme za to, sta mislis o trčanju ujutro po prirodi imamo predivan potok kraj kojeg trčim a ima i dosta uspona što je jako dobro.
                        Masa je MaMa

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koja slika na samom početku

                          Originally posted by djomla View Post
                          sta mislis o trčanju ujutro po prirodi imamo predivan potok kraj kojeg trčim a ima i dosta uspona što je jako dobro.
                          ja bi ubia da mi je dat tako nešta blizu, samo trči, trčanje kakvo god je bolje je nego da ležiš doma

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koja slika na samom početku

                            Ma naravno da je samo da ima od toga učinka, jer ja doma za lezanje ionako nemam vremena pogotovo kako su lijepi dani non stop sam u pokretu, selo kao selo ima svoje prednosti i mane
                            Masa je MaMa

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koja slika na samom početku

                              Ujutro natašte nije dobro trčati, puno se mišića gubi. Brzo hodanje je OK.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X