Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napredak...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Napredak...

    Ma radi defku dok je jos ljeta kasnije ce ti se biti teze nakaniti. Vidim imas i kila Na defki unosi vise proteina da ne izgubis te misice pa tako tu kantu iskoristi za defku. Laku noc.

    Comment


    • #32
      Re: Napredak...

      Onda i dalje defka stoji, trenutna kilaža je 84

      Comment


      • #33
        Re: Napredak...

        https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...52660895_n.jpg

        86kg, malo odmora sada, od 20.9 još jače raubamo ! živio

        Comment


        • #34
          Re: Napredak...

          Ovako, propao sam bio jako (pao na 80kg) što mi nije nikako odgovaralo...sada lagano mic po mic sa kilažom idem gore, prehrana nije ništa posebno, odokativno radim, ne pijem sokove baš, jedem sve (nekad i junk uleti), uglavnom opuštena atmosfera, kilaža je 84-85 kg

          1385593_527440247338555_948232525_n.jpg

          To je to, kritike dobrodošle, i opet ponavljam, da ovog foruma nije, ne bi ni ja sredio životne navike kao što jesam, hvala svima od srca i pozdrav !

          Comment


          • #35
            Re: Napredak...

            zverkane ja mogu jedino da te pohvalim a nikakvu kritinu nemogu da ti dam jer si odradio vrhunsku stvar , svaka ti cast samo nastavi bubat i bit ces prava zvjerka udri po masi i pred ljeto defka

            Comment


            • #36
              Re: Napredak...

              1395902_540351656047414_8953199_n.jpg

              IMPOSSIBLE IS NOTHING ! )

              Idemo dalje, pauza je bila, ostao sam na istom (83-84kg)
              Počeo sam raditi pa mi je teško sve uskladiti, kroz par dana krećem sa treninzima ponovno, pa ćemo vidit šta će bit do sljedeće godine

              Comment


              • #37
                Re: Napredak...

                Kakav je trening? I jel mozes napisat kak prehrana stoji?

                ONTOPIC: svaka cast, samo tako dalje!
                Wenn schon, denn schon!

                Comment


                • #38
                  Re: Napredak...

                  Originally posted by zverkaN View Post
                  [ATTACH=CONFIG]16512[/ATTACH]

                  IMPOSSIBLE IS NOTHING ! )

                  Idemo dalje, pauza je bila, ostao sam na istom (83-84kg)
                  Počeo sam raditi pa mi je teško sve uskladiti, kroz par dana krećem sa treninzima ponovno, pa ćemo vidit šta će bit do sljedeće godine
                  Da li je uopšte moguć ovakav napredak? Stvarno brate, imaš moje iskrene čestitke, svaka ti čast. Ne znam da li ti više voliš masu/definiciju, nebitno, ali nekako ljepše na svakome izgleda masa, pa možda bi i ti trebao ganjati.

                  Pozdrav

                  Comment


                  • #39
                    Re: Napredak...

                    Trening sam već spominjao, mma treninzi, trening sa bugarskim torbama i girjom (rusko zvono), kad sam mršavio bio je klasični deficit od 500kcal sa proteinima dosta visoko, zadnjih zadnjih 2 i pol mjeseca prehrana nije koregirana (dajem si oduška i sa đankom, ponekad i 2-3 puta tjedno) no vaga i dalje isto pokazuje, ne mjenja se kilaža...
                    Više sam za definiciju sada, jer sam bio masa (vreća sala) pa se bojim opet dobit isto, još ću srezat malo kile (ostalo mi na nogama dosta, najveći problem su bili noge i stražnjica) kad to riješim onda bi mogla nastupiti neka masa, ali više težim beach look.-u, trening za zdravlje bez nekog cilja, ništa posebno, hvala vam dečki na pohvalama, lijepo od vas !
                    Pozdrav

                    Comment


                    • #40
                      Re: Napredak...

                      Svaka čast
                      Može samo da mi napišeš svoju dijetu,koje si se pridržavao, dok nisi došao na tih 88 kg? Ti si u nepuna dva mjeseca izgubio devet kila,to jest u mjesec i pol,sto je odlicno

                      Comment


                      • #41
                        Re: Napredak...

                        724.jpg buco !

                        10256149_668182243264354_47532630804946767_n.jpg rezan, razlika 12 kg, trenutno na 84, samo girje radim, ništa teretana
                        LP

                        Comment


                        • #42
                          Re: Napredak...

                          super si napravio stvar, veliki napredak (od 107kg do sad), svaka cast!
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • #43
                            Re: Napredak...

                            Hvala, još malo prsa i ruke popravim i zadovoljan sam, nije mi želja bit ogroman, nego normalan, ne opterećujem se sa brojanjem ičega više, samo opušteno pa do kad ide ide !

                            Comment


                            • #44
                              Re: Napredak...

                              Hvala, puno uspona i padova, al izguralo se, i gram se nije vratio iako nisam pazio na hranu nešto posebno, razvalim trening u 30 minuta i idem doma, dovoljno je )

                              Comment


                              • #45
                                Re: Napredak...

                                bome fino. Bas me zanima dokle ces dogurati

                                Comment

                                Working...
                                X