Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ryder Transformation

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Ryder Transformation

    Nisam siguran koliko bi ti candito odgovarao obzirom da je visok intenzitet i volumen treninga i da imas 15 godina. Ipak, on ima i linear program od 4 tjedna koji je priprema za "candito 6 week strenght program" u kojem te izmedju ostalog priprema za cucanj i mrtvo u istom treningu 2xtjedno.

    S 531 nisam previse upoznat, ali znam da je osnovna verzija laksa od candita.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #47
      Re: Ryder Transformation

      Originally posted by neuk View Post
      Nisam siguran koliko bi ti candito odgovarao obzirom da je visok intenzitet i volumen treninga i da imas 15 godina. Ipak, on ima i linear program od 4 tjedna koji je priprema za "candito 6 week strenght program" u kojem te izmedju ostalog priprema za cucanj i mrtvo u istom treningu 2xtjedno.

      S 531 nisam previse upoznat, ali znam da je osnovna verzija laksa od candita.
      ja sam i mislio počet sa ovim od 4 tj. nije mi ni padalo na pamet odmah ovaj od 6

      Comment


      • #48
        Re: Ryder Transformation

        transform.jpg
        evo rezultata u boji a i u mišićima za jednu godinu

        Comment


        • #49
          Re: Ryder Transformation

          Nije nimalo los izgled,lijepo izdefinirano,samo da ti iskreno kazem po meni je ovo slab napredak za godinu dana...mogao si vise napraviti samo jako dalje,usredotoci se na prehranu najvise!
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #50
            Re: Ryder Transformation

            mjesec dana do 16 rođendana i ovo su moji rezultati treniranja kod kuće
            WP_20141019_13_46_56_Pro.jpg
            WP_20141026_14_15_43_Pro.jpg
            i evo noge sa 82,5 kg 2x max.čučanj
            WP_20141026_14_18_21_Pro.jpg
            i da se pohvalim jedna medalja sa armwresling turnira.3. junior lijeva ruka
            WP_20141026_003.jpg

            Comment


            • #51
              Re: Ryder Transformation

              WP_20150214_17_15_26_Pro.jpg
              16 god 190cm 87,5 kg
              Kritike i pohvale dobrodosle

              Comment


              • #52
                Re: Ryder Transformation

                Ljudi postave slike s namjerom da im drugi kazu sto im zaostaje, ili da ih pohvale, ali nemoj ocekivati puno komentara Usprkos tome .. lijepo to izgleda za jednog šesnaestogodisnjaka, vidi se da radis i da napredujes, samo bi trebao staviti sliku koja pokazuje vise, ovdje se vide ramena, trapez i ruke .. postavi sliku gdje se vidi komplet gornji dio. Pozdrav
                P.S. svaka cast na medalji, gdje je odrzano to natjecanje?
                Last edited by kelly; 24-02-15, 22:57.

                Comment


                • #53
                  Re: Ryder Transformation

                  Bome za 16 god extra, dobar ko Myp White Cho. Whey
                  Your future is created
                  by what you do today,
                  not tomorrow.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Ryder Transformation

                    Originally posted by Builty View Post
                    Ljudi postave slike s namjerom da im drugi kazu sto im zaostaje, ili da ih pohvale, ali nemoj ocekivati puno komentara na ovom forumu. Na ovom forumu postoji 5 aktivnih clanova koji si jedni drugima komentiraju i slicno. Usprkos tome .. lijepo to izgleda za jednog šesnaestogodisnjaka, vidi se da radis i da napredujes, samo bi trebao staviti sliku koja pokazuje vise, ovdje se vide ramena, trapez i ruke .. postavi sliku gdje se vidi komplet gornji dio. Pozdrav
                    P.S. svaka cast na medalji, gdje je odrzano to natjecanje?
                    Natjecanje je odrzano u gospicu

                    Comment


                    • #55
                      Re: Ryder Transformation

                      Nekako mi sporo napreduješ... ne znam... jedi više, u pubertetu si, i da ne treniraš, ić će u mišiće. Moj savjet je, pojačaj prehranu i ne pomišljaj na powerlifting dok se ne izgradiš kako spada. Imaš 190 cm, na tu visinu ništa ispod 105 kg, pa tek onda možeš razmišljat o powerliftingu.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Ryder Transformation

                        C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_transform.jpgWP_20150726_09_34_08_Pro.jpg
                        Evo prosla je skoro godina. Trening kod kuce, bez suplementacije i bez pravilne prehrane (50:50). Sve u svemu ja sam zadovoljan rezultatom

                        Comment


                        • #57
                          Re: Ryder Transformation

                          osim ramena i koji centimater u latu ..ja ne vidim napredak

                          ovo sto khan kaze da ne pomisljas na powerlifting je glupo...sta fali trenirat powerlifterski..dakle radit sq bp dl i ojacata na njima..sa 100 kg cucanj doci na 200 bp sa 70 doci na 130..dl sa 120 doci na 230..i pritom imati dosta volumena na ostalim vjezbama tipa ohp, veslanja, ....i uz to dakle dobivati brdo mase(dobivao bis i bez dodatnih vjezbi)..samo treba jesti..
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #58
                            Re: Ryder Transformation

                            Train like a Powerlifter
                            Eat like a Bodybuilder
                            Sleep like baby
                            I to je to
                            Your future is created
                            by what you do today,
                            not tomorrow.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Ryder Transformation

                              WP_20150905_13_42_14_Pro.jpg[ATTACH=CONFIG]19WP_20150905_13_42_57_Pro.jpgWP_20150905_13_44_01_Pro.jpgWP_20150905_13_54_18_Pro.jpgWP_20150905_13_55_42_Pro.jpg779[/ATTACH]
                              Evo jos par mojih slika. Sta se tice prehrane jedem sve sto mi dode pod ruku, ne mogu bas jesti kako treba. Trening radim kod kuce i baziram se vise na snagu sto ide poprilicno dobro a velicina misica koliko vidim stoji. Ima tu par detalja koje osobno primjecujem da su se poboljsali ali zadovoljan sam, jos imam 16 god 192 cm visine i 95 kg. Mislim u ovoj godini odradit jos dva armwrestling natjecanja i ako bog da druge god kakvo bench i mozda dl natjecanje. Pa da vas pitam da li ko zna ima li gdi za kupit singlet u hr jer vidim na forumu da ima par je.backih liftera
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 1 photos.

                                Comment

                                Working...
                                X