Announcement

Collapse
No announcement yet.

filip112 transformacija..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • filip112 transformacija..

    Pozdrav,

    Moj novi lifestyle zapoceo je 7.9.2013.

    Ovo su rezultati do sada, svakih nekoliko mjeseci objaviti cu sliku pa ako nije problem, dajte po koji komentar,primjedbu itd

    trbuh: http://imgur.com/gVfMskb
    ruka: prije je "nije bilo" at all, nije ni sada nesto ,ali tek je poceo put !
    sada : http://www.pohrani.com/f/1k/BJ/4GBIgAAh/img1915.jpg

    Nemojte me pokopat ako sam nesto krivo napravio, samo neka admin il mod izbrisu temu, hvala!

    Pocetna tezina: 84kg
    Sada: 74kg
    Last edited by filip112; 17-10-13, 20:57.

  • #2
    Re: filip112 transformacija..

    prijatelju postavi vise slika znaci leda noge i sve ostalo prije i sada nije neko veliko vremensko razdoblje pa se nemoze ni previse ucinit ,ruku neces dobit definicijom tada ces je samo malo istac nece ti se povecat u centimentrima ako nerazumijes.. neznam koliko si visok,ali zasto si sada na definiciji? sa 84 kg i nije neka kilaza za to ,ruka ti je jako tanka i bas zato ti nebi preporucio defku nego da mase nabijes pa se onda defkaj

    P.S ruka ti je tanka nemoj se vise defkat, moj savjet, nego pali masu ako nezelis cijeli izgledat ko kostur kao sto ti je ruka sad
    Last edited by matrix585; 17-10-13, 21:36.

    Comment


    • #3
      Re: filip112 transformacija..

      Znam, nisam ni u suficitu ni u deficitu, poslusao sam. Stavit cu slika jos kroz par dana

      Comment


      • #4
        Re: filip112 transformacija..

        Evo ruka danas, ne cini mi se da je puno napredovala od proslog puta? Sta mislite? tezina je 72 trenutno, ali imam dosta vise misicne mase nego prije, u deficitu sam nekih 200-300kcal, nista znacajno.
        Na slici prije 30 cm, na novoj 33 cm

        img2268.jpg

        Comment


        • #5
          Re: filip112 transformacija..

          imas podlakticu ko popaj

          zns li mjere bicepsa i podlaktice?

          Comment


          • #6
            Re: filip112 transformacija..

            Ne znam, vidjet cu sutra, a mislim da podlaktica izgleda veca nego sto je zbog kuta slikanja

            Comment


            • #7
              Re: filip112 transformacija..

              a zadnji put je bilo prije misec dana?!!

              nes ti vrimena. strpljenja.
              ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

              Comment


              • #8
                Re: filip112 transformacija..

                ak je ovo 33cm ja onda imam 38.. pa msn ja imam 32cm i izgleda duplo deblja.. neznam jel slika vara il
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • #9
                  Re: filip112 transformacija..

                  Mozda i nije, na brzinu sam mjerio, sutra jos jednom izmjeriti

                  Comment


                  • #10
                    Re: filip112 transformacija..

                    Originally posted by Sickzz View Post
                    ak je ovo 33cm ja onda imam 38.. pa msn ja imam 32cm i izgleda duplo deblja.. neznam jel slika vara il
                    mozda ga je mirija uzdužno?!
                    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: filip112 transformacija..

                      Momcino bez uvrede, al biceps na kostur ruci je ka sise na debeloj zeni. Virujem da si mladahan jos i da su ruka i plocice najbitniji, al uvati se treninga i napravi si dobar plan prehrane (na forumu ima dovoljno informacija) i upri jako. Treniraj, papaj i odmaraj se, a rezultate od misec dana zaboravi. Ako tek pocinjes, a sudeci po prvom postu takva je situacija, sta pametnije odradi ovih prvih par miseci jer ti tijelo u ovoj fazi ima najvise sansi za pozitivnu reakciju, odnosno za nabacivanje neke kilaze, misicne mase itd

                      Comment


                      • #12
                        Re: filip112 transformacija..

                        bic.jpg evo ti moj biceps prvi put je 27cm ako se ne varam a ova druga slika je sa 32cm-33
                        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                        Comment


                        • #13
                          Re: filip112 transformacija..

                          samo malo, ti si na definiciji?
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #14
                            Re: filip112 transformacija..

                            Nisam na definiciji, nisam ni na masi. Unosim koliko mi je potrebno, mozda malo vise 3050, na defku ne mislim ic prije 4-5mj

                            Comment


                            • #15
                              Re: filip112 transformacija..

                              Originally posted by filip112 View Post
                              Nisam na definiciji, nisam ni na masi. Unosim koliko mi je potrebno, mozda malo vise 3050, na defku ne mislim ic prije 4-5mj
                              Iman samo par pitanja!!!!
                              1.kakva defka na 181 i 73 kg???
                              2.Po slikama ne razumin sta ti planiras izdefinirat???
                              3.Pisao si u prvom postu 84 kg prije sad 73, zasto si uopce skidao kg ako pricamo o ikakvom BB??

                              Tebi fali barem 10ak kg misica da bi slicio na muskarca pa onda definiraj sta god oces..

                              P.s. Skuzaj ako sam te cime uvridija, ovo je moje subjektivno misljenje, koje mozes uzet u obzir a i nemoras..
                              Ova kritika nije uvreda, nego poticaj da razmislis o onome sta radis

                              Pozdrav

                              Comment

                              Working...
                              X