Announcement

Collapse
No announcement yet.

filip112 transformacija..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    filip112 transformacija..

    Originally posted by Korisnik1911 View Post
    Iman samo par pitanja!!!!
    1.kakva defka na 181 i 73 kg???
    2.Po slikama ne razumin sta ti planiras izdefinirat???
    3.Pisao si u prvom postu 84 kg prije sad 73, zasto si uopce skidao kg ako pricamo o ikakvom BB??

    Tebi fali barem 10ak kg misica da bi slicio na muskarca pa onda definiraj sta god oces..

    P.s. Skuzaj ako sam te cime uvridija, ovo je moje subjektivno misljenje, koje mozes uzet u obzir a i nemoras..
    Ova kritika nije uvreda, nego poticaj da razmislis o onome sta radis

    Pozdrav
    Kako volim kad se pravite pametni, svi doktori nauka.

    Skidao sam zato sta imam 16 godina i deprimiralo me 15kg cistog sala, kuzis?

    Ko kaze da cu definirat sta? Pocetnik sam, i kao sto svi kazu prvo masu pa defku, ja sam htio prvo skinuti veci dio sala.

    U planu mi je preko zimskih praznika raditi kardio i sa utezima 4-5 puta tjedno, dok dođem do 70kg. To ce mi biti linija za novi pocetak, znaci da u 1. Mj krecem na masu sve do 4,5 mj pa da vidim kako ce to izgledati.

    Sliku sam stavio cisto tako, jer me to motivira da guram dalje, a ne da vi samo pametujete, kao da mislim da cu narast u mjesec dana ..

    I vise sam nego svijestan da treba puno rada i truda, i da nije lako. Pogotovo za nekoga poput mene koji je non stop lezao i zderao masno i slatkise.

    Hvala na paznji, pozdrav

    Comment


    • #17
      Re: filip112 transformacija..

      Pa da treba , rada , truda i vremena.. bitno je i da imas motivaciju
      Sretno
      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

      Comment


      • #18
        Re: filip112 transformacija..

        Ja bi ti preporucija masu ali kad si vec zapeo za tu defku onda bar malo procitaj o njoj na forumu ovdje jer kladim se da si od tih 15kg izgubio vise misica nego sala
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #19
          Re: filip112 transformacija..

          Originally posted by filip112 View Post
          Pozdrav,

          Moj novi lifestyle zapoceo je 7.9.2013.

          Ovo su rezultati do sada, svakih nekoliko mjeseci objaviti cu sliku pa ako nije problem, dajte po koji komentar,primjedbu itd

          trbuh: http://imgur.com/gVfMskb
          ruka: prije je "nije bilo" at all, nije ni sada nesto ,ali tek je poceo put !
          sada : http://www.pohrani.com/f/1k/BJ/4GBIgAAh/img1915.jpg

          Nemojte me pokopat ako sam nesto krivo napravio, samo neka admin il mod izbrisu temu, hvala!

          Pocetna tezina: 84kg
          Sada: 74kg
          O tome da li je to dobro što si mrsavio ne bih sada ali ako si ti to želio uspio si i svaka ti čast ovi sto hejtaju ignoraj ih (ne bih nikoga izdvajao sad nesto posebno da neko ne misli da mislim na nekoga odredeno...) ako to želiš ko smo mi da te zaustavljamo ?

          Comment


          • #20
            Re: filip112 transformacija..

            Zdravije je smrsavit, nego nosit pun k. Smeca na sebi. Bar ja tako mislim

            Comment


            • #21
              Re: filip112 transformacija..

              Originally posted by filip112 View Post
              Zdravije je smrsavit, nego nosit pun k. Smeca na sebi. Bar ja tako mislim
              Zima ide svakako bolje bi izgledao ispod majice sa vise kg nego manje jer nemas 115 kg vec si imao 83 kg.
              Imao si finog vremena sad preko zime vec nabit neke mase ali vidim da ides u drugom smjeru kakvi su ti planovi za kasnije ako si sad na defki ili negdje izmedju .... Plan je pola posla ... Postavljaj si ciljeve na svaka 3 mjeseca i prati rezultate .....

              Zar na kraju nije logicnije bilo da si jeo i dalje nabio neke mase i tam u polovinom 3 mjeseca krenut na defku polako imao bi mnogo vise za pokazati kvalitetne mase a manje sala za izgubit...
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #22
                Re: filip112 transformacija..

                Istina, nisam znao sta zelim. Sada kad znam, malo je kasno, ali nema veze. Vidjet cu kako ce ic

                Comment


                • #23
                  Re: filip112 transformacija..

                  Ja bi ti preporučio prehranu za održavanje ili u blagom deficitu, da to počistiš(2g P/KG). Pošto ćeš u početku moći gubiti salo i dobivati mišićnu masu. Trening neka bude full body 3xtjedno i vježbaj formu izvođenja.

                  Comment


                  • #24
                    Re: filip112 transformacija..

                    Pa to sam i radio zadnjih mjesec dana, ali svi govore da idem na masu

                    Comment


                    • #25
                      Re: filip112 transformacija..

                      Originally posted by filip112 View Post
                      Pa to sam i radio zadnjih mjesec dana, ali svi govore da idem na masu
                      Pa ako hoces da nabijes misice, moras krenuti na kvalitetnu masu, pa tek onda se srezati...

                      Comment


                      • #26
                        Re: filip112 transformacija..

                        Masa u tijeku, 3 tjedna od danas, kilaza ista ali salo je islo dole, misici gore, dosta sam vode nakupio, prsa su dosta napredovala, kao i listovi, kvadovi, triceps. Ledja i bic najgore.

                        Comment


                        • #27
                          Re: filip112 transformacija..

                          EDIT: bench sam digao sa 10kg na 40 kg , squat 60kg mogu 3 serije * 8 , dl sa 60 isto radim

                          Comment


                          • #28
                            Re: filip112 transformacija..

                            Ledja: https://www.dropbox.com/sh/zz9lftmc8...4_XXUvkrfPcFZa
                            Nakon 3 tjedna lean bulka, bokovi me opako hebu.
                            Komentari? Inace ovo je drugi put da idem na masu, prvi je bio prekratak i neuspjesan

                            Comment


                            • #29
                              Re: filip112 transformacija..

                              slabo je ovo (bez uvrede) neznam koliko dugo vjezbas...

                              kakav ti je trening a kakva prehrana ?

                              Comment


                              • #30
                                Re: filip112 transformacija..

                                malo pojacaj treninge
                                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                                Instagram: @shredded_dario

                                Comment

                                Working...
                                X