Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transformacije mojih klijenata (Tomi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

    Originally posted by Tomi View Post
    Još jedna transformacija, bit će ih još
    [ATTACH=CONFIG]16789[/ATTACH]
    ne vidin veliku razliku osin šta na drugoj slici ima lipše mudante

    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

    Comment


    • #17
      Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

      Originally posted by Bobby Sands View Post
      ne vidin veliku razliku osin šta na drugoj slici ima lipše mudante

      Kako ne vidiš? Budalo! Pa očito je da je druga slika fotkana u sasvim drugoj prostoriji!


      Hehehehe, salu na stranu. Svaka čast Tomi!

      Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #18
        Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

        naprčila se pa se zateglo
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #19
          Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

          Originally posted by kingpin View Post
          naprčila se pa se zateglo
          Haha, tako nekako izgleda..čini mi se da je ovdje više do poze nego do transformacije...
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • #20
            Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

            Pogledajte razlike u struku, ne cini mi se bas da ga je lazirala povlacenjem naprijed rukama...


            Sent from my Petit Beurre
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #21
              Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

              Bez uvrede ja stvarno nisam neki strucnjak niti vrhunski trener ali ovo me naprosto bode u oci, ovdje ni na jednoj slici ne vidim ikakvo povecanje misicne mase osim skidanje sala kroz duzi peroid uz gubitak misica sto su mogli i sami rjesit kvalitetnom prehranom. Kod cura pogotovo je izrazeno samo skidanje sala uz gubitak misica i vise bi rekao izgladnjivanje, ne izgleda mi da bas rade cucnjeve i sl... Ovo je samo moje skromno misljenje kroz usporedbu sa drugim fb stranicama trenera koji su ovdje na forumu.

              Comment


              • #22
                Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                Originally posted by Aquila_hr View Post
                Pogledajte razlike u struku, ne cini mi se bas da ga je lazirala povlacenjem naprijed rukama...


                Sent from my Petit Beurre
                Ne znam..na prvu bih ipak rekla da je ovo fake..također, transformacija prije te mi se ne sviđa..ali ta je još u procesu, pa ćemo pričekati krajnji rezultat ako bude objavljen..
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • #23
                  Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                  Pa ne znan, ovi ljudi izgledaju bolje nego puno ljudi koji imaju duuuuuugi staz u teretani. i kao smatraju se iskusnima. Ili jos bolji primjer, koliko samo ima forumasa koji na dnevnoj bazi laprdaju o svojim treninzima i gainsima a nisu stavili ni jednu sliku/video da dokazu to svoje znanje i rezultate? I uvjeren san da izgledaju losije od ovih "eksponata".

                  A sve i da nemaju rezultata, ako imaju novaca za privatnog trenera, zasto ne? Ja se danas sutra mislin bacit u te vode i uz svo znanje i savjete necu moc utjecat na to oce li moj klijent jest kako mu kazen ili ce se potajno prezderavat mcdonalds sranjima. Naravno, takvim ljudima se neces hvalit, jer oni nisu uspjeh, al je bar posteno, dajes ljudima puni uvid u svoj rad, kako u uspjehe, tako i u malo manje uspjehe.

                  I tomi kao trener vjerojatno ima puno prostora za napredak, al ovo je po mom misljenju sasvim ok a uvjeren san da ce sa stecenim iskustvom bit jos puno bolji. Uglavnom, svaka cast.

                  A sta se cure tice, spanka bi je bez greske. Kriza je, stas. hihihihihi

                  Comment


                  • #24
                    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                    Ta sto je u procesu, na slici izgleda puno bolje nego prije, premda ta 4 kg minusa izgledaju ko 4 kg misica...zanima me kako ce to na kraju izgledat.

                    A ova ispod, dajte ljudi, lets all just enjoy the ass... Svima vam kao smeta

                    Cestitke Tomi za rad


                    Sent from my Petit Beurre
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                      ova u roze gace.

                      los je stav. ne vidi se na drugoj slici. nek se ispravi i slika ka na prvoj pa cemo vidit jeli jos ima njoke na bokovima ka na prvoj slici
                      ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                        Hvala svima na kritikama. Nije svakome cilj biti bodybuilder,najmanje je takvih, cak one transformacije dostupne svima,lako dostizive su najprimamljivije najsiroj populaciji ljudi, a treneri najvise rade sa takvima . A sto se tice cure sa slike poviše,izgleda daleko bolje nego na početku i za nju sam dobio duplo vise upita za suradnju nego za curu sa kojim smo uradili pločice
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • #27
                          Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                          Nekako je uvijek drugima krivo kad transformacija koju netko učini nije po njihovim mjerilima... poznato mi je i samoj! Zaboravljaju da svaka osoba odlučuje kako će izgledati.

                          Narano da na ovim ljudima ima puno prostora za napredak, ali doći će i to s vremenom ako će htjeti.
                          Last edited by vea; 11-01-14, 00:00.

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #28
                            Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                            Originally posted by vea View Post
                            Zaboravljaju da svaka osoba odlučuje kako će izgledati.
                            Znači ok je ako neka ženska želi izgledati anoreksično..trener bi ju trebao dovesti do toga..to predstavlja transformaciju na bolje i dobrog trenera?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #29
                              Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Znači ok je ako neka ženska želi izgledati anoreksično..trener bi ju trebao dovesti do toga..to predstavlja transformaciju na bolje i dobrog trenera?
                              One su po nekim mjerilma anoreksične, pa zarađuju milijune:
                              Headlines_April1_Victoria_Secret.jpg


                              Ne treba sad tu brkat kruške i jabuke, mislim da je jasno to kad sam rekla da trener treba slušati želje svojih klijenata, a ne od njih pretvarati neku svoju viziju koja se ne podudara s njihovom.

                              Niti svi imaju mogućnosti da se 24/7 posvete ovom sportu, niti financija. Dobro pa svi ovdje znamo koliko to u biti košta. Kako stvari stoje na ulici, meni je drago kad vidim i ovakve pomake.

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • #30
                                Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                                kako je meni ova Ambrosio bezvezna zenska to je čudo.
                                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                                Comment

                                Working...
                                X