Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transformacije mojih klijenata (Tomi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

    ako je ovo u 2 tjedna ili ako je to uopce ista osobna ja san avion

    Comment


    • #92
      Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

      2 mjeseca
      10245297_661926830511703_4439268163997035205_n.jpg
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #93
        Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

        1 mjesec
        10169291_663486233689096_8317598845391341889_n.jpg
        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

        Comment


        • #94
          Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

          Originally posted by Tomi View Post
          2 tjedna
          [ATTACH=CONFIG]17823[/ATTACH]
          tomi kako defku od 2-3 mj odraditi u 2 tjedna? volio bi da se i drugi ukljuce u ovu temu. homemade, wtf, max, tripl, dida..

          nije mi jasno stvarno...ja u zivotu nisam odradio neku defku do 8% BF ali sam radio defku i ovo bi trebalo vrijedati sve vas(i mene) koji znamo da je defka ***** put i tezak i traje vise od 2 tjedna.

          neznam, mozda decko na slici niti nije imao sala nego samo potkoznu vodu(yea right) i onda mu je bilo dovoljno 3 dana da izbaci i bude zdefkan..ali nije mi i dalje jasno..
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #95
            Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

            Originally posted by Tomi View Post
            1 mjesec
            [ATTACH=CONFIG]17855[/ATTACH]
            Kosa joj je narasla 30cm u mjesec dana? hahahah
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #96
              Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Kosa joj je narasla 30cm u mjesec dana? hahahah
              možda je žena stavila ekstenzije :P
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • #97
                Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Kosa joj je narasla 30cm u mjesec dana? hahahah
                Mene više zanima gdje je završila ova viseća koža puna strija, al nećemo bit hejteri

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #98
                  Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                  Covik ima metode koje pale!

                  Izgleda da svi njegovi klijenti imaju neku faking dobru genetiku kad su u stanju ovako ekspresno topit mast, pa me zanima, mogu li i ja dobit malo te farmaceutske genetike?

                  E da, zanima me, osim sta ocito kosa pocne jako brzo rast na dijeti, mozes li utjecat da recimo raste brze na odredjenim dijelovima tjemena ili da se obnovi? Moga bi rjesit problem pretilosti i celavosti jednim udarcem.
                  Last edited by Maximus1950; 29-04-14, 11:42.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                    ako se oni ovako transformiraju u 2 tjedna ili 1 misec, onda jesu za 1 godinu spremni za mr. olympia ili šta?
                    when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                    Comment


                    • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                      Hvala staragarda na pozivu da se ukljucim u komentiranje teme.
                      Posto je zabranjeno psovanje, vrijeđanje i iskazivanje mržnje ( sto se moze odnositi na neciji rad) mislim da nema smisla da sudjelujem u raspravi posto je moj vokabular zbog strogih pravila jako ogranicen kad je u pitanju ova tema.
                      Mislim da sam ukratko rekao svoje misljenje.

                      Comment


                      • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                        Tomi je Sandijev minion.

                        Comment


                        • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                          Evo ukljucio sam se u temu lol. Covjek se promovira i ljudi to placaju i boli ga briga, prodaje tu maglu i posao mu ocito ide. Vidis kak je ova treba cool, ima dosta duzu kosu, ima ljepsi ten, strije su netragom nestale, a i niste primjetili ni najbitniju cinjenicu cak ima i novi mobitel dddddddddd .... I to sve u par tjedana A o ovom liku prije da ne trosim rjeci. Mogu sebe slikat ujutro i navecer kad se natrpam soli i stavit before after i kad vidis sliku reko bi da nije ista osoba tako da je sve ovo jedno veliko prodavanje magle i ta preseravanja u 2 tjedna transformacije i slicne gluposti su toliko jadno mazanje oci ljudima da je to strasno. Promjeni ljudima zivot, navike i nauci ih prave stvari i kako da uspiju sami transformirati tijelo i kako da to odrzavaju, a ne ove spike sa izbacivanjem vode i slicne stvari uz malu promjenu osvjetljenja i onda tu stavljat slike transformacije u 2 tjedna... Fascinatno je da su sve stalno novi ljudi lol, valjda nakon 2-3 tjedna su svi savrseno gradeni pa ono posao gotov

                          Comment


                          • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                            Originally posted by vea View Post
                            Mene više zanima gdje je završila ova viseća koža puna strija, al nećemo bit hejteri
                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Covik ima metode koje pale!
                            Viseca koza je nestala zahvaljujuci "Tomislav Gustin" special methods. Odgovor na ovo drugo: mi obicni smrtnici nikad necemo sasvim razumjeti. Predstavljamo vam spešl kremu protiv strija made by "Tomislav Gustin" kupi 2 + 1 gratis.

                            Prati me na instagramu, twitteru, jutubu, facebooku, teretana.net, bb.com, b-b.com, zupa-dubrovacka.hr, fit,team.com FUUARK maybe I've missed something.

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            mogu li i ja dobit malo te farmaceutske genetike?
                            deA70C4.gif

                            .


                            10247280_653057558065297_1692572911483654213_n.jpg
                            Postovani citatelji obavjestavamo vas kako se nas klijent upravo depilirao sto je od izuzetne vaznosti kada je u pitanju daljnja transformacija.
                            #hardwork
                            #dedication

                            #iaminspiredtoday
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                              Hvala svima na odgovorima..makar na ovom forumu nebi trebalo biti mazanja ociju...

                              Slobodno neka i dida i ostali pridonesu temi...

                              kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                                Ne zelim omalovazavat neciji trud (aludiram na ljude sa slike kod kojih je vidljiv napredak). Isto tako na slikama u ovom topicu ne postoji nista spektakularno, radi se o ljudima koji su uglavnom bili apsolutno zapusteni i onda su uz par dobrih savjeta o prehrani, treningu te promjeni zivotnih navika sokirali svoje tijelo na pozitivan nacin i ostvarili estetski napredak.

                                Nazalost, vecina danasnjih fejsbuk trenera radi na principu dobrog PR-a umisto na temelju dobrog znanja. Mnogi od njih su kroz samo par godina od potpunih pocetnika priko par ciklusa kure ostvarili zavidan napredak u estetskom smislu te su na temelju prezentacije svog tijela odjednom postali nutricionisti i strasni treneri koji svojim aluzijama tipa ove definicije u dva tjedna stvaraju potpuno pogresnu percepciju za nekoga koji nije vec par godina u ovom sportu.

                                Nazovite me ljubomornim ili kako ocete, al osobno ne volim uzimat za ozbiljno savjete od ljudi koji su probili svoj genetski potencijal na svakakve nacine i onda prodaju muda pod bubrige, pricaju kako triban papat zobene i piletinu da buden velik.

                                Comment

                                Working...
                                X