Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transformacije mojih klijenata (Tomi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

    Originally posted by Bobby Sands View Post
    kako je meni ova Ambrosio bezvezna zenska to je čudo.
    meni je predivna
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #32
      Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

      pu-alessandra-ambrosio-15809081-958-1997.jpg

      Alessandra-Ambrosio-in-Bikini-4.jpg

      nema bokove uopce. ni guz. ko muškić je građena. sise su joj bezveze. faca isto.
      i ima neki odvratan pupak.
      ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

      Comment


      • #33
        Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

        zato sto je model/manekenka sta vec, mora biti mrsava....ali kako ona zraci, harizma i prepreprelijepa mi je u licu!!

        Last edited by Megara; 16-01-14, 15:32.
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • #34
          Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

          Originally posted by vea View Post
          One su po nekim mjerilma anoreksične, pa zarađuju milijune:
          [ATTACH=CONFIG]16807[/ATTACH]


          Ne treba sad tu brkat kruške i jabuke, mislim da je jasno to kad sam rekla da trener treba slušati želje svojih klijenata, a ne od njih pretvarati neku svoju viziju koja se ne podudara s njihovom.

          Niti svi imaju mogućnosti da se 24/7 posvete ovom sportu, niti financija. Dobro pa svi ovdje znamo koliko to u biti košta. Kako stvari stoje na ulici, meni je drago kad vidim i ovakve pomake.
          Možda se nismo razumjele..naravno da je dobar trener onaj koji klijenta može dovesti do cilja kojeg mu je isti postavio..ja ovdje uopće nisam pričala o tome..samo sam htjela reći da mi ove transformacije i nisu nešto reprezentativne..jedna mi se čini namještena, a na drugoj slici mi cura izgleda anoreksično..naravno da je stanje na ulici loše i da je ovo prema tome super..ali kakvi su to kriteriji..jako niski (bar za mene)..također, vezano za to koliko košta..pa s obzirom da su unajmile osobnog trenera mislim da imaju nešto para, a pogotovo ako se odreknu nečega, tipa nepotrebne odjeće, cigara (ako puše), skupih pića i tako mogu nabrajati do sutra..
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • #35
            Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

            Transformacija u manje od 3 tjedna. Ova cura je primjer radne etike i discipline. Trenirala je po mom režimu treninga i prehrane.
            1488648_619924381378615_1318936761_n.jpg
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #36
              Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

              Originally posted by Tomi View Post
              Transformacija u manje od 3 tjedna. Ova cura je primjer radne etike i discipline. Trenirala je po mom režimu treninga i prehrane.
              [ATTACH=CONFIG]16854[/ATTACH]
              Ovo predobro izgleda za 3 tjedna

              Comment


              • #37
                Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                u prva tri tjedna sve sto se izgubi je 70% voda

                Comment


                • #38
                  Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                  Originally posted by FcB View Post
                  u prva tri tjedna sve sto se izgubi je 70% voda
                  Nemoj tako, sad će opet ispasti da je nešto namješteno

                  Ne znam jesam li ja fu*ing nevjerni toma, ali meni se ovo čini nemogućim za ostvariti u 21 dan..ili je cura je*ena genetičarka (u što ne vjerujem)..

                  P.S. Ispričavam se na izrazima..
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #39
                    Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                    ne vidim sto je tu nemoguce
                    ja u tri tjedna izgubim 5+cm u struku
                    od debelog seronje dodjem do "skoro pa" pločica (jos uvijek seronja, tu nema pomoci)
                    ali sto mi to znaci kad je to uglavnom voda i kad se nastavi sa masom vrati se skoro pa svih 5+ nazad?

                    evo sad sam u prva 2 tjedna defke popusio 6kg, obujam oko struka jos nisam izmjerio, ali prvo u nedjelju javim tu

                    Comment


                    • #40
                      Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                      Slazem se u potpunosti. Uz pravilnu ishranu , blagi deficit i izbacivanje potkozne vode sa npr zeleni caj sa limunom kroz dva tjedna ako nemas extra visoki bf vec ti se naziru plocice bez beda. Zatim par dana predes u suficit i debelo povecat uh i sve se vrati na staro odma

                      Comment


                      • #41
                        Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                        Ovdje piše da je to postignuto u manje od 3 tjedna, tek sad vidim..sad što je manje ne znam..valjda između 15. i 21. dana..ne vjerujem jer na slikama mi se čini kao da je izgubila masno tkivo, a ne vodu..možda nas trener prosvijetli jer ne volim kad se prodaje magla..
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #42
                          Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                          Svakako i to skidanje vode treba odradit naravno da ako sad prestane da se sve to moze vratiti za 7 dana ali je počela proces.

                          Najveci problem je kod svih prevelika očekivanja u jako kratkom roku, ono što sam ja srećom na vrjeme uvidjeo da što su brži rezultati to su manje kvalitetni .
                          Svi na ovim slikama imaju napredak netko manje netko više ali nije u redu da se deklasiraju tek tako jer u vašim ocima oni nisu ono što bi vi željeli....
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • #43
                            Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                            Još jedan školski primjer. Transformacija 5 mjeseci. Razlika u kilazi nepoznata jer nismo evidentirali no ionako ogledalo i oci su jedino pravo mjerilo napretka!

                            TRANS4(1).jpg
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • #44
                              Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Ovdje piše da je to postignuto u manje od 3 tjedna, tek sad vidim..sad što je manje ne znam..valjda između 15. i 21. dana..ne vjerujem jer na slikama mi se čini kao da je izgubila masno tkivo, a ne vodu..možda nas trener prosvijetli jer ne volim kad se prodaje magla..
                              Sportska proslost,..dobra genetika ..idealan odnos sa trenerom..
                              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                              Comment


                              • #45
                                Re: Transformacije mojih klijenata (Tomi)

                                Ovo izgleda predobroo,bas sam trazila tranformacije i naisla na ovo.Svaka cast! Motivacija da nastavim dlaje vjezbati,nadam se da ce brzo nove slike od ove cure, da vidimo daljni napredak

                                Comment

                                Working...
                                X