Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šumi- razvoj u godini dana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Šumi- razvoj u godini dana

    Originally posted by Dača View Post
    I to je vrlo bitno... Opušteni pristup teretani, a ne hard core po svaku cenu...

    Često se zna desiti da momci koji imaju krajenje neobavazan pristup treniranju, naprave odlične rezultata...

    Svakako imaš sreću što imaš dobru genetiku, pa ti je puno lakše...


    Iskreno, meni izgleda kao da si uzimao nešto...
    a eto hvala na komplimentu ali nikad nista

    Comment


    • #17
      Re: Šumi- razvoj u godini dana

      Originally posted by domagoj View Post
      u ovome je ključ, da si pazio, tj da si pratio makrose (p, uh,m) vjerojatno bi dobio još tj napredak bi bio bolji

      nije ni ovako loše, al eto kad već spominjete te čudesne suplemente
      a eto, samo sam to htjeo reci

      Comment


      • #18
        Re: Šumi- razvoj u godini dana

        Originally posted by sumi89 View Post
        a trenira nekih 6 mjeseci otprilike... ma nikaki steroidi nego je uredno drzao i prehranu i koristio suplemente...ja nisam ni u jednoj recenici spomenio da bi bio veci da sam "pio proteine"..istina je da nisam educiran kao vi iskusnjaci, ali nisam ni bas toliki laik...
        OK, eto još jednom dobrodošao među nas, prouči malo pravilnu prehranu i pravilno vježbanje i imat ćeš još i bolje rezultate.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Šumi- razvoj u godini dana

          Originally posted by kelly View Post
          OK, eto još jednom dobrodošao među nas, prouči malo pravilnu prehranu i pravilno vježbanje i imat ćeš još i bolje rezultate.

          budem, hvala

          Comment


          • #20
            Re: Šumi- razvoj u godini dana

            S obzirom na pristup, rezultat ti je i više nego vrhunski. Vidi se da si imao i dobru podlogu za početak.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #21
              Re: Šumi- razvoj u godini dana

              Originally posted by Dača View Post
              Svakako imaš sreću što imaš dobru genetiku, pa ti je puno lakše...

              Iskreno, meni izgleda kao da si uzimao nešto...
              Prije će biti do genetike!

              Znači prije početka vježbanja si imao relativno nizak postotak masti što je vrlo značajno.
              Drugo, imaš dosta mali frame mišići izgledaju dosta nabijeno.
              Treće, prva slika je slikana negdje po ljetu u potpuno opuštenom izdanju dok je druga za vrijeme treninga u kućnoj teretani pod je*benim pump-om.
              Što se tiće sređene prehrane, to ti je na masi manje više nebitno. Vjerujem da 1.5 -2 g po kg unosiš i ovako i onako.
              Jedino što bi možda radilo razliku je da se ne umastiš previše, a pošto nisi mislim da bi ti rezultat bio manje više isti.
              Uostalom, ne možeš u odinu dana sve pohvatat. Poslje kad će masa teže ići gore onda finese dolaze do izražaja.
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #22
                Re: Šumi- razvoj u godini dana

                Originally posted by Dida View Post
                S obzirom na pristup, rezultat ti je i više nego vrhunski. Vidi se da si imao i dobru podlogu za početak.
                ...istina...

                Comment


                • #23
                  Re: Šumi- razvoj u godini dana

                  Originally posted by kingpin View Post
                  Prije će biti do genetike!

                  Znači prije početka vježbanja si imao relativno nizak postotak masti što je vrlo značajno.
                  Drugo, imaš dosta mali frame mišići izgledaju dosta nabijeno.
                  Treće, prva slika je slikana negdje po ljetu u potpuno opuštenom izdanju dok je druga za vrijeme treninga u kućnoj teretani pod je*benim pump-om.
                  Što se tiće sređene prehrane, to ti je na masi manje više nebitno. Vjerujem da 1.5 -2 g po kg unosiš i ovako i onako.
                  Jedino što bi možda radilo razliku je da se ne umastiš previše, a pošto nisi mislim da bi ti rezultat bio manje više isti.
                  Uostalom, ne možeš u odinu dana sve pohvatat. Poslje kad će masa teže ići gore onda finese dolaze do izražaja.
                  druga slika nakon odrađenih ramena...nista vise...ugl sve sto si rekao stoji..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Šumi- razvoj u godini dana

                    @Daca,Kelly

                    Typo, u brzini pisanja posta.

                    Comment

                    Working...
                    X