Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šumi- razvoj u godini dana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šumi- razvoj u godini dana




    znaci ovo je napredak u tocno godinu dana bez koristenja ikakih suplemenata i bez ikakog strogog pridrzavanja prehrani... kritike, pohvale dobrodosle

  • #2
    Re: Šumi- razvoj u godini dana

    Originally posted by sumi89 View Post



    znaci ovo je napredak u tocno godinu dana bez koristenja ikakih suplemenata i bez ikakog strogog pridrzavanja prehrani... kritike, pohvale dobrodosle
    Samo naprijed.. jos da si pridavao paznju suplementima i prehrani sta bi tek onda bilo... Dobro tebi ide

    Comment


    • #3
      Re: Šumi- razvoj u godini dana

      hehehe da ko zna...sad zadnja dva mjeseca pijem gold standard od on-a, uzeo tek tolko da probam, osim toga nikad nista...ma samo pumpanje i žderanje hvala

      Comment


      • #4
        Re: Šumi- razvoj u godini dana

        Dobar napredak, ali daj mi objasni što znači bez suplemenata, i šta bi bilo da si koristio suplemente? Imao bi 10 kg mišića više? Misliš da su suplementi čarobni prah ili obična hrana.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Šumi- razvoj u godini dana

          ha cuj kolega mi ima cijeli arsenal doma tih koekakih preparata i digo je deset kila za 3,4 mjeseca dok je meni trebalo godinu dana da to postignem, stim da nisam pazio ni na prehranu..samo pretrpavanje sa svime i svacime..govorim da bi bilo puno lakse i brze to postic uz pomoc..

          Comment


          • #6
            Re: Šumi- razvoj u godini dana

            Originally posted by sumi89 View Post
            ha cuj kolega mi ima cijeli arsenal doma tih koekakih preparata i digo je deset kila za 3,4 mjeseca dok je meni trebalo godinu dana da to postignem, stim da nisam pazio ni na prehranu..samo pretrpavanje sa svime i svacime..govorim da bi bilo puno lakse i brze to postic uz pomoc..
            jako je teško postić u 3-4 mmjeseca 10 kvalitetnih kila, pogotovo ako ti frend koristi "koekake" preparate, sigurno nije koristil whey+ glukozu

            Comment


            • #7
              Re: Šumi- razvoj u godini dana

              Dobar si!

              Kako si sa nogama?

              Btw, obzirom da imaš dosta dobar i brz napredak, čuvaj se od povreda.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Šumi- razvoj u godini dana

                Originally posted by sumi89 View Post
                ha cuj kolega mi ima cijeli arsenal doma tih koekakih preparata i digo je deset kila za 3,4 mjeseca dok je meni trebalo godinu dana da to postignem, stim da nisam pazio ni na prehranu..samo pretrpavanje sa svime i svacime..govorim da bi bilo puno lakse i brze to postic uz pomoc..
                10 kg za 4 miseca moze dignit bilo ko, metodom kalorijskog deficita. Svaki dan 500kalorija vise u odnosu na trenutan unos prehranom i nakon nekog vrimena imas 10 kila vise, banaliziram. Kolega je moga dignit 10 kg misica jedino nakemijan i to ako je dobro zna sta radi. Takoder svaki metabolizam i svacije tijelo reagira drugacije, a vecina ljudi u pocetnom naletu odnosno susretu s utezima dobije na kilazi, odnosno tijelo im pozitivno reagira, sta je bia i slucaj sa mnom kad sam pocea trenirat. Tih prvih 10 kila je doslo ka od sale, iako naravno nije bilo u misicima vec i u bodyfatu, nazalost. Nemas se sta zamarat drugima koji piju preparate jer razlika izmedu tebe koji (banaliziram) pojedes po kile mesa i uneses 150 g proteina i onoga koji uz to doda mjericu wheya je u 30 g proteina, odnosno u dodatnih 100g mesa. Kako na svakom pakiranju pise, dodatak prehrani, nije nadomjestak. Raste se od treninga i dobre prehrane, a vej ti samo moze pomoc da prehrana bude jos bolja za BB standard. Imas vise srice nego znanja i osnova (tijelo) ti je bila poprilicno dobra, vidim po prvoj slici, BF uredan bez nakupina sala na kriticnim podrucjima (drob, grudi itd) i lipo si se razvija, al to ne znaci da ce ti tijelo uvik bit takvo i s vremenom kako stari losija prehrana ce doc do izrazaja, zato se lipo educiraj i ako ti se svida ovakav nacin zivota, daj se u njega i garantiram da ces izgledat jos bolje, a i s vremenom neces upropastit svoju figuru vec ces je zadrzat u narednim godinama.

                Comment


                • #9
                  Re: Šumi- razvoj u godini dana

                  Originally posted by Dača View Post
                  Dobar si!

                  Kako si sa nogama?

                  Btw, obzirom da imaš dosta dobar i brz napredak, čuvaj se od povreda.
                  a na nogama se radi sve u 16 list mi je najveci problem, pa ga radim dva puta tjedno..ugl ide na bolje

                  Comment


                  • #10
                    Re: Šumi- razvoj u godini dana

                    @Svitogor

                    Kalorijski deficit je pojam koji označava da je energetska vrednost hrane koja se konzumira manja od energije koju potrošite, što rezultira mršavljenjem....
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Šumi- razvoj u godini dana

                      Originally posted by sumi89 View Post
                      ha cuj kolega mi ima cijeli arsenal doma tih koekakih preparata i digo je deset kila za 3,4 mjeseca dok je meni trebalo godinu dana da to postignem, stim da nisam pazio ni na prehranu..samo pretrpavanje sa svime i svacime..govorim da bi bilo puno lakse i brze to postic uz pomoc..
                      A koliko dugo trenira kolega? Ako nije početnik onda koristi steroide a ne suplemente.
                      Ne raste se od suplemenata nego od kvalitetnog suficita.
                      Kad budeš malo iskusniji vježbač shvatit ćeš koliko su smiješne ovakve izjave, tipa: "E a koliki bi ja bio kad bi ja pio one protejine..."

                      Originally posted by Svitogor View Post
                      10 kg za 4 miseca moze dignit bilo ko, metodom kalorijskog deficita.
                      Vjerojatno si mislio na suficit.
                      Last edited by kelly; 11-01-14, 15:01.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Šumi- razvoj u godini dana

                        Originally posted by sumi89 View Post
                        ha cuj kolega mi ima cijeli arsenal doma tih koekakih preparata i digo je deset kila za 3,4 mjeseca dok je meni trebalo godinu dana da to postignem, stim da nisam pazio ni na prehranu..samo pretrpavanje sa svime i svacime..govorim da bi bilo puno lakse i brze to postic uz pomoc..
                        u ovome je ključ, da si pazio, tj da si pratio makrose (p, uh,m) vjerojatno bi dobio još tj napredak bi bio bolji

                        nije ni ovako loše, al eto kad već spominjete te čudesne suplemente
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Šumi- razvoj u godini dana

                          je, istina, nisam se previse opterecivao sa educiranjem... od samog starta nisam imao neki odredeni cilj do kojega zelim doci, nego cisto vjezbat pa sta bude bude... a vidit cemo s vremenom...mozda me preuzme

                          Comment


                          • #14
                            Re: Šumi- razvoj u godini dana

                            Originally posted by sumi89 View Post
                            je, istina, nisam se previse opterecivao sa educiranjem... od samog starta nisam imao neki odredeni cilj do kojega zelim doci, nego cisto vjezbat pa sta bude bude... a vidit cemo s vremenom...mozda me preuzme
                            I to je vrlo bitno... Opušteni pristup teretani, a ne hard core po svaku cenu...

                            Često se zna desiti da momci koji imaju krajenje neobavazan pristup treniranju, naprave odlične rezultata...

                            Svakako imaš sreću što imaš dobru genetiku, pa ti je puno lakše...


                            Iskreno, meni izgleda kao da si uzimao nešto...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Šumi- razvoj u godini dana

                              Originally posted by kelly View Post
                              A koliko dugo trenira kolega? Ako nije početnik onda koristi steroide a ne suplemente.
                              Ne raste se od suplemenata nego od kvalitetnog suficita.
                              Kad budeš malo iskusniji vježbač shvatit ćeš koliko su smiješne ovakve izjave, tipa: "E a koliki bi ja bio kad bi ja pio one protejine..."

                              Vjerojatno si mislio na suficit.
                              a trenira nekih 6 mjeseci otprilike... ma nikaki steroidi nego je uredno drzao i prehranu i koristio suplemente...ja nisam ni u jednoj recenici spomenio da bi bio veci da sam "pio proteine"..istina je da nisam educiran kao vi iskusnjaci, ali nisam ni bas toliki laik...

                              Comment

                              Working...
                              X