Announcement

Collapse
No announcement yet.

zvoone-slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: zvoone-slike

    Originally posted by didza View Post
    super transformacija , sad sam i ja dobio motivaciju kad vidim ovo , samo su moji ciljevi suprotni tebi je bilo da smrsas, a meni je sada cilj da nabijm masu uskoro pocinjem u gym , kad vidim tvoje slike vidim da je sve moguce, svaka cast stvarno.
    hvala didza ! samo polako.. treniraj,hrani se zdravo i rezultati će doći

    Comment


    • #47
      Re: zvoone-slike

      Gledam onu staru sliku kad jos nisi isao u teretanu i divim ti se, svaka cast, odlicno obavljen posao. Samo tako nastavi.

      Comment


      • #48
        Re: zvoone-slike

        Svaka cast!!!

        Comment


        • #49
          Re: zvoone-slike

          hvala vam dečki !

          Comment


          • #50
            Re: zvoone-slike

            Fina leđa..Jesi razmišljao da malo nabiješ mase, ili se bojiš da se ponovo ne udebljaš? Ili ti voliš svoju defku?
            "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

            Comment


            • #51
              Re: zvoone-slike

              Originally posted by RockyBalboa View Post
              Fina leđa..Jesi razmišljao da malo nabiješ mase, ili se bojiš da se ponovo ne udebljaš? Ili ti voliš svoju defku?
              Hvala Rocky! Ovo mi je prva ozbiljnija definicija u životu (ono prije je bilo spašavanje od pretilosti ), nakon ove definicije idem definitivno na ozbiljniju masu.
              Haha ne, nisam jedan od onih koji se boje usalit,dapače
              Po tvom mišljenju, koliko dugo da budem na održavanju nakon defke? Mjesec dana ?

              Comment


              • #52
                Re: zvoone-slike

                Originally posted by zvoone View Post
                Hvala Rocky! Ovo mi je prva ozbiljnija definicija u životu (ono prije je bilo spašavanje od pretilosti ), nakon ove definicije idem definitivno na ozbiljniju masu.
                Haha ne, nisam jedan od onih koji se boje usalit,dapače
                Po tvom mišljenju, koliko dugo da budem na održavanju nakon defke? Mjesec dana ?
                Ako si dosegnuo željeni maximum definicije, onda je na tebi koliko ćeš je održavati, sve je to stvar individualnog interesa. Sa masom možeš krenuti kad god želiš. S tim da je jedina razlika između mase i definicije-ishrana. Na definiciji si težio kalorijskom deficitu, a kod mase ćeš težiti kalorijskom suficitu. Dapače, moraš paziti ŠTA jedeš, jer neželjeni efekat mase je uvijek povećan nivo BFa, tako da biraš hranu koja te neće toliko debljati, a koja obiluje proteinima i ostalim tvarima neophodnim za rast mišića. Naravno, ako to bude regularno, trening odličan i odgovarajuća suplementacija-cilj neće izostati. I postoji još jedna bitna stvar kod mase-cardio! On će ti pomoći da sagoriš višak kalorija i spriječiš nekontrolisano debljanje
                "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                Comment


                • #53
                  Re: zvoone-slike

                  Originally posted by RockyBalboa View Post
                  Ako si dosegnuo željeni maximum definicije, onda je na tebi koliko ćeš je održavati, sve je to stvar individualnog interesa. Sa masom možeš krenuti kad god želiš. S tim da je jedina razlika između mase i definicije-ishrana. Na definiciji si težio kalorijskom deficitu, a kod mase ćeš težiti kalorijskom suficitu. Dapače, moraš paziti ŠTA jedeš, jer neželjeni efekat mase je uvijek povećan nivo BFa, tako da biraš hranu koja te neće toliko debljati, a koja obiluje proteinima i ostalim tvarima neophodnim za rast mišića. Naravno, ako to bude regularno, trening odličan i odgovarajuća suplementacija-cilj neće izostati. I postoji još jedna bitna stvar kod mase-cardio! On će ti pomoći da sagoriš višak kalorija i spriječiš nekontrolisano debljanje
                  Hvala na ovom dugačkom odgovoru, puno će mi pomoći u daljnjem radu !

                  Comment

                  Working...
                  X