Announcement

Collapse
No announcement yet.

zvoone-slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zvoone-slike

    bok,zovem se zvonimir.iz sl. broda sam..vjezbam kod kuce,za tjedan dana krecem u teretanu.. bio sam debel do 14 godine,pa sam prije godinu dana smršaviio 17 kila i poceo vjezbati. imam 15 godina i 74-75 kg. visok 178cm. svaki komentar dobrodošao !

    Animals (2).jpg
    Attached Files
    Last edited by kelly; 01-06-13, 01:05.

  • #2
    Re: zvoone-slike

    a ovakav sam bio kad je sve to pocelo..

    Animals (1).jpg
    Attached Files
    Last edited by kelly; 01-06-13, 01:06.

    Comment


    • #3
      Re: zvoone-slike

      fino si to odradio, i na vrijeme si poceo,
      sad opet samo nastavljaj, ramena i ledja su dosta tanka, ruke su ok za tvoje godine,

      a najvise mi se svidja ta bobuljica na lijevom trapezu, kolka je ko ormar

      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: zvoone-slike

        zvoone, jesi to ti ili kit?
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: zvoone-slike

          hehe..hvala na komentaru. da,drago mi je da sam rano poceo..i nadam se da cu uspjet ostvarit cilj koji imam u glavi.hehhehe..nije bubuljica,,nesta me ugrizlo,mislim osa..proslo je to vec,namazo kremom i za dan prošlo..xD

          Joe--> hahahah..xD ma ja sam..nekad bio..

          Comment


          • #6
            Re: zvoone-slike

            di si sada osu naso po zimi, to je sigurno neka stara osa koja zivi iza ormara i druzi se sa drugim zivotinjama, idi doktoru radje
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #7
              Re: zvoone-slike

              sad idemo u offtopic,al nema veze. ma neznam ni sam sta je,al nije ni bitno.. glavno da nije na glavi..xD

              Comment


              • #8
                Re: zvoone-slike

                Odlično si to odradio, svaka čast.

                Što reći, imaš samo 15 i na dobrom si putu.

                DŽIM je tvoj!

                Comment


                • #9
                  Re: zvoone-slike

                  Originally posted by salemetal
                  Odlično si to odradio, svaka čast.

                  Što reći, imaš samo 15 i na dobrom si putu.

                  DŽIM je tvoj!
                  hvala ti! dosta ljudi me podrzavalo,pa sam zato i uspio..imam samo 15 i vec sam veci od svojih vrsnjaka jer su to vecniom oni koji dizu boce piva i masne pizze i hamburgere,a ne utege.. uskoro teretana pa lagano krenit na masu..a dalje cemo vidjet..

                  Comment


                  • #10
                    Re: zvoone-slike

                    bravo...ovo bi opisao kao ne dobar napredak,već kao odličan napredak,za 15 godina koliko si star si jednostavno odlično počeo,svaka čast...deri dalje.

                    Comment


                    • #11
                      Re: zvoone-slike

                      Originally posted by teretana555
                      bravo...ovo bi opisao kao ne dobar napredak,već kao odličan napredak,za 15 godina koliko si star si jednostavno odlično počeo,svaka čast...deri dalje.
                      hvala! hocu,ovo je tek pocetak,nadam se..

                      Comment


                      • #12
                        Re: zvoone-slike

                        Ubaci vise veslanja i zgibova da dobijes na debljini ledja i malo poradi jos na ramenima.
                        nadam se da i noge treniras, inace ces morat zenske u plicaku vatat

                        Comment


                        • #13
                          Re: zvoone-slike

                          Originally posted by 5q4t
                          Ubaci vise veslanja i zgibova da dobijes na debljini ledja i malo poradi jos na ramenima.
                          nadam se da i noge treniras, inace ces morat zenske u plicaku vatat
                          hocu,hvala na savjetima! treniram i noge jednom tjedno. hehhe..

                          Comment


                          • #14
                            Re: zvoone-slike

                            Odlično si to odradio.
                            Međutim na ovim slikama mi se čini da su ti leđa kriva. Ili si samo tako stao? Nadam se. Vidim i da te muči lipomastija (nadam se da nije ginekomastija) ali vjerujem da će s vremenom proći i da je to stvar puberteta.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #15
                              Re: zvoone-slike

                              Originally posted by Dalibor
                              Odlično si to odradio.
                              Međutim na ovim slikama mi se čini da su ti leđa kriva. Ili si samo tako stao? Nadam se. Vidim i da te muči lipomastija (nadam se da nije ginekomastija) ali vjerujem da će s vremenom proći i da je to stvar puberteta.
                              hvala dalibore! nisu kriva,mislim da je loša poza.jedini problem leđa su mi latovi.desni je značajno razvijeniji od lijevog da, lipomastija na prsima,ali i ja se nadam da ce proci.ako je lipomastija to e treningom i vjezbama moze ukloniti ili bar smanjiti ili se varam? .jedan od najvecih problema su mi široki bokovi i višak koze na stomaku..al jos sam u razvoju pa bi se to s vremenom trebalo zategnuti.zao mi je sto sam bio debeo.da nisam,nebi bilo toliko posljedica..ali imam motiv,volju i zelju uspjeti i dalje cu se trudit.

                              Comment

                              Working...
                              X