Announcement

Collapse
No announcement yet.

transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • transformacija

    Imam 22 godine, visok sam 183cm, a svoju transformaciju započeo sam s 128kg. Preko ljeta sam smanjio na 122kg i od tad sam krenuo u teretanu.

    evo slike prije prvog dana teretane, znači 122kg

    Picture 207.jpg

    Picture 208.jpg

    prehrana mi je bila katastrofa, dnevni unos preko 5000 kalorija, uglavnom slatkiši, brza hrana i masnoće. rekreacija 0 bodova. Voće i povrće nisam NIKAKO jeo...

    Promjenio sam prehranu za 1000%, teretana 3 puta tjedno, prošla su neka 3 tjedna i sad sam na 118kg.
    Prije treninga uzimam tekući L- karnitin. Uzet ću si whey pa ću počet i s njim.... eto to je to za sad.
    Sad vi pomognite svojim komentarima, kritike su stvarno nepotrebne jer sve znam i sam volja je prisutna, a rezultata će valjda biti, ako ne tu ste vi da mi pomognete pošto sam ja samo jedan početnik
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

  • #2
    Re: transformacija

    Red, rad, disciplina, puuuuuuuunoooo hodanja i čitanje foruma -> i uspjeh neće izostati!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: transformacija

      slicno stanje u kakvom sam ja bio...
      kao sto je patrik vec rekao... red,rad,disciplina i strpljenja imat.. i rezultati ce doci...
      u pocetku ce ici lakse... pa kasnije sve teze i teze... ali rezultata ce uvijek biti.. samo treba biti uporan..
      forum ti je jako koristan.. citaj puno... ako te sta zanma pitas..
      sretno!

      Comment


      • #4
        Re: transformacija

        prije tri godine imao sam 84 kile, pa sam došao na 125 kg u roku od godinu dana!! znači udebljo sam se 40 kg za godinu dana! onda sam prije 2 godine došao na 95kg. to mi najbolje stoji, imam široka ramena i jake noge i nikako mi ne stoji mala kilaža. dok sam imao 84 kile izgledao sam ko šmrkavac i imao sam veliki problem oko kupnje hlača, gotovo nemoguće mi je bilo kupiti traperice koje su mi odgovarale jer iako sam bio mršav noge su mi bile jake i nisam mogao traperice navuć preko butova ili su mi bile tjesne u butovima a gore u struku široke
        Uglavnom napretka već sad ima, nakon 3 tjedna, cilj mi je doći ispod 100kg i onda samo nabijat mišićnu masu. nebi htio nipošto ići ispod 95kg. Otkad sam reducirao prehranu osjetio sam velike promjene i mršavim čak i bez treninga, jer na poslu radim, doma radim, sad će mi počet obveze na faksu... a ono ludnica žešća... :S

        malo sam si računao unos kalorija prije i sad: prije je bio minimum 5.000 cal na dan, najčešće je bilo 8.000-10.000 cal pa čak i do 15.000 cal!! sad je to između 2.000 - 3.000 cal na dan!

        sjajan link

        http://www.coopersguns.com/videos/ex...-encyclopedia/
        Last edited by SKLADIŠTAR; 19-10-11, 00:16.
        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

        Comment


        • #5
          Re: transformacija

          ako se mene pita trebas odradit postenu definiciju, pa i past nize od 95 kila i tek onda krenut na postenu masu

          Comment


          • #6
            Re: transformacija

            na 183cm, 128 KG je baš too much... nadam se da napreduješ i da nećeš odustat. Šta god radio u teretani uvijek je bolje nego da klifiš doma i ždereš.

            drži nas u toku
            To enjoy freedom we have to control ourselves

            Comment


            • #7
              Re: transformacija

              prehrana, danas sam jeo:

              1. 2jaja, hrenovka , pola šnite kruha
              2. 200g posnog, tuna (ocjeđena) 2 sveže paprike, 50g kruha
              3. 2 banane
              4. 3 paprike, tuna (ocjeđena)

              Jel ovo koliko toliko dobar jelovnik s obzirom da danas nisam imao trening?

              Naručio sam si SCINTEC 100% whey, treba mi doć u petak jedva čekam da ga počnem kombinirat ujutro s zobenima
              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

              Comment


              • #8
                Re: transformacija

                Hrenovka je uz paštetu najgora stvar koja postoji. U njoj ima svega osim mesa, samo maščoba i ostali otpad, baci hrenovke. Jedi 5-6 obroka i mozes to malo podebljati, ovo je jako malo hrane, nemoj se izgladnjivati.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #9
                  Re: transformacija

                  Originally posted by MarkoPolo View Post
                  Hrenovka je uz paštetu najgora stvar koja postoji. U njoj ima svega osim mesa, samo maščoba i ostali otpad, baci hrenovke. Jedi 5-6 obroka i mozes to malo podebljati, ovo je jako malo hrane, nemoj se izgladnjivati.
                  bila je kobasica ustvari, točnije pučka. jeo bi ja ujutro zobene al mi glupo s vodom i bez wheya. a jedem kad sam gladan, ne izgladnjujem se previše.
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • #10
                    Re: transformacija

                    Kako ti preživiš samo dok ovo jedeš?

                    Izbaci hrenovke i ostalu gamad.Podebljaj P ,a i UH slobodno malo Ovisi kako ti paše

                    Comment


                    • #11
                      Re: transformacija

                      Originally posted by bilder18 View Post
                      Kako ti preživiš samo dok ovo jedeš?

                      Izbaci hrenovke i ostalu gamad.Podebljaj P ,a i UH slobodno malo Ovisi kako ti paše
                      Ja bi umro nakon jednog dana ovakve prehrane.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #12
                        Re: transformacija

                        Pa i ja isto.Ja nekužim ova izgladnjivanja(jer po meni je ovo izgladnjivanje)

                        Neznam kako ti(ali i ostala ekipa) ,ali ja kad sam na defki nikad nisam gladan!

                        Comment


                        • #13
                          Re: transformacija

                          pa ne gladujem ni ja puno sutra ću malo pojačat, imam trening navečer
                          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                          Comment


                          • #14
                            Re: transformacija

                            imas 120kg a unosis 1000kcal, nije ti to bas zdravo, sjebat ces si zdravlje

                            Comment


                            • #15
                              Re: transformacija

                              Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                              pa ne gladujem ni ja puno sutra ću malo pojačat, imam trening navečer
                              Nemoj gladovati UOPĆE! Kao sto je fear rekao, sjebat ces zdravlje..
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment

                              Working...
                              X