Announcement

Collapse
No announcement yet.

transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: transformacija

    hmm, hvala na savjetima dečki! imao sam par velikih dijeta na kojima sam smršavio po 30 kila, pa sam to nakon 1-2 vratio... veliki sam kampanjac i uvjek sam dosad čekao da se ukrmim ko svinja i onda da vježbam i smršavim. Neznam kako drugima ali meni nikad nije problem bilo smršavit, ali je bio problem dugoročno zadržat kilažu zbog moje nekvalitetne prehrane.
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

    Comment


    • #17
      Re: transformacija

      nemoj se zavaravat kolega da ti mozes lako ovo i ono i stalno kampanjski radit. stekni dobre prehrambene i radne navike(vjezbanje). kampanjski nacin zivota je put u propast. i nemoj odustat kad ti motivacije opadne za mjesec dana!!
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #18
        Re: transformacija

        Sad si me podsjetio na jednog momka sa teretana.net

        http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=12733


        On je jedan od rijetkih koji je takve transformacije uspio izvesti više puta.Ali molim te nemoj to pokušavati.

        Comment


        • #19
          Re: transformacija

          odlučio sam promjenit način života i prehrane, jer sam shvatio da ovo više ne vodi nikud. jer na dijetu sam išao svake 2 godine, tad sam smržavio po 30kila u neka 3-4 mjeseca i onda neko vrjeme pazio i onda opet se opustio i počeo se prežderavati.... najviše su me upozoravali roditelji jer moja prehrana se sastojala od parizera, slatkiša i pizze... kao što sam ranije rekao povrče nisam nikako jeo, a ni kuhanje isto, nekad sam se znao ustat u pola noći da idem pit vode i tad sam znao zastat kod frižidera i najest se parizera i špeka s majonezom.... uglavnom smrt za zdravlje.... sad kad razmislim pitam se kako se dosad nisam uopće razbolio. ah...

          otkad sam promjenio prehranu letim, osječam se puno drugačije, manje sam umoran, lakše spavam... pokretljiviji sam...
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • #20
            Re: transformacija

            keto! evo ti jelovnik a poslije se malo vise obrazuj o balansiranoj klopi s ugljikohidratim..dakle 6 obroka dnevno 2 obroka nek ti budu 5 cijelih jaja sa salatom, 2 obroka neg budu mjerica i pol wheya i 30 grama orasastih plodova bademi,ljesnjaci orasi etc i 2 obroka po 200gr mesa nemasnog s 1 zlicom maslinovog ulja i salatom.. salate jedi koliko hoces al neg bude zeleno lisnato(brokula,celer kupus, karfiol,sparoge,prokulice itd.. i jednom tjedno umjesto zadnjeg obroka imaj jedan cheat obrok i ne pretjeruj s njim npr big mac menu i slatkac.. to plus teretana 3-5x i cardio laganog intenziteta da otkucaji nejdu prek 120 4x tjedno 45-60min max

            Comment


            • #21
              Re: transformacija

              Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
              prehrana, danas sam jeo:

              1. 2jaja, hrenovka , pola šnite kruha
              2. 200g posnog, tuna (ocjeđena) 2 sveže paprike, 50g kruha
              3. 2 banane
              4. 3 paprike, tuna (ocjeđena)

              Jel ovo koliko toliko dobar jelovnik s obzirom da danas nisam imao trening?

              Naručio sam si SCINTEC 100% whey, treba mi doć u petak jedva čekam da ga počnem kombinirat ujutro s zobenima
              Hrenovke su junk i nemoj miješati ugljikohidrate i masti. Ako jedeš kruh uzmi raženi.
              U početku ćeš svakako mršavit jer si drastično smanjio unos kalorija. Ali ipak preporučio bih ti više od tri treninga tjedno u svrhu tvog programa. Ne bi ti trebao biti cilj samo smršaviti već oblikovati tijelo. Samo smršavit možeš i na način da drastično smanjiš unos kalorija što si i napravio. Treningom se trebaš kroz određeno vrijeme dovesti u zavidnu formu. Trebat će ti puno znanja, vremena i volje. Sretno.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: transformacija

                tvoj ključni problem je da ideš iz krajnosti u krajnost. Vraćaš duplu kilažu kad je skineš zato što tako naglo skidaš 30kg -izgladnjuješ svoje tijelo dovodiš ga na rub i nakon određenog perioda izgladnjivanja to utječe na psihu i naravno da tada tvoje tijelo protestira, a tada ti kreneš s ubacivanjem šnite kruha dnevno i to se pretvori u 2 štruce jer ti je frustracija u glavi

                cilj nek ti bude postepeno skidanje kilaže odnosno iskorijeniti stare navike i posaditi nove zdrave s kojima ćeš jako polako skidati salo ali to će biti trajno jer ti neće padat na pamet prežderavanje pošto se nećeš osjećati frustrirano jer nećeš izgladnjivati tijelo.

                postupak je triput duži ali lakši i efikasniji .. ionako imaš cijeli život pred sobom, za kog vraga da u tri mjeseca skineš 30kg?
                Dovedi se u red, radi na disciplini i samokontroli, jedi svaka tri sata manje i zdrave obroke koji ti neće stvarati ovisnost o šećeru
                budi strpljiv i to će postat tvoj novi stil života. sve možeš promjenit preko noći, samo to stvarno moraš htjet
                To enjoy freedom we have to control ourselves

                Comment


                • #23
                  Re: transformacija

                  Originally posted by sandra View Post
                  tvoj ključni problem je da ideš iz krajnosti u krajnost. Vraćaš duplu kilažu kad je skineš zato što tako naglo skidaš 30kg -izgladnjuješ svoje tijelo dovodiš ga na rub i nakon određenog perioda izgladnjivanja to utječe na psihu i naravno da tada tvoje tijelo protestira, a tada ti kreneš s ubacivanjem šnite kruha dnevno i to se pretvori u 2 štruce jer ti je frustracija u glavi

                  cilj nek ti bude postepeno skidanje kilaže odnosno iskorijeniti stare navike i posaditi nove zdrave s kojima ćeš jako polako skidati salo ali to će biti trajno jer ti neće padat na pamet prežderavanje pošto se nećeš osjećati frustrirano jer nećeš izgladnjivati tijelo.

                  postupak je triput duži ali lakši i efikasniji .. ionako imaš cijeli život pred sobom, za kog vraga da u tri mjeseca skineš 30kg?
                  Dovedi se u red, radi na disciplini i samokontroli, jedi svaka tri sata manje i zdrave obroke koji ti neće stvarati ovisnost o šećeru
                  budi strpljiv i to će postat tvoj novi stil života. sve možeš promjenit preko noći, samo to stvarno moraš htjet
                  i dobro ti Sandra kaze cemu za 3 mjeseca toliko kila skinuti , samo polako , sa dobrom prehranom i vjezbanjem , bez forsiranja da sto prije padnu kile jel ces si samo zdravlje za****** , ja sam cesto tako brzo skidao i debljao se onda sam vidio da je to samo lose ne trebaju dijete i gladovanja , evo ja sam za godinu i 2 mjeseca 37 kila skinuo bez gladovanja ( normalna zdrava prehrana ) + vjezbanje , i vjeruj mi nece ti se vratiti stare lose navike jer ces se nauciti zdravo hraniti i zivjeti ... barem je meni tako

                  Comment


                  • #24
                    Re: transformacija

                    Upravo mi je to i cilj. Promjeniti životne navike i način života. Upravo sam zato i došao na forum, član sam 3 foruma koja su nevezana za BB i znam koliki je forum poticaj i motivator, puno sam prijatelja stekao na drugim forumima, i nadam se da će tako biti i na ovome.

                    Ekipa puno vam hvala

                    Upravo idem skoknuti do trgovine po jaja, sir, i tunu. Dajte mi recite što se tune tiće kupovao sam onu u sojinom ulju jer je jeftinija 6kn košta dok je ova u salamuri 10 kn. dali će bit ok da ovu u sojinom ulju samo ocjedim, ili ju moram ispirati vodom, ili ipak "moram" kupovati u salamuri?
                    Uzeo bi si veće količine ove u sojinom ulju jer sutra u Plodinama ide na akciju 3,99 pa da se opskrbim malo
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • #25
                      Re: transformacija

                      Nekako razmišljam da nemam dovoljno unosa masti:

                      1. zobene s vodom
                      2. posni sir 150g , 2 rajčice svježe, 150g purećih prsa, 2 šnitice integralnog tosta (tu sam se najeo da sam jedva disao)
                      3. 50g posnog (to sam pojeo samo ostatak sira koji nisam mogao pojest)
                      4. 100g posnog, 2 paprike svježe, i pečena piletina 300-400g
                      - poslje 4 obroka je bila teretana
                      5.tuna + posni
                      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                      Comment


                      • #26
                        Re: transformacija

                        prošlo je par dana, sad sam na 117,5kg, volje je sve jača, jako sam zabrijo, počeo sam si nabijati zalihe
                        Picture 002.jpg

                        tjedan kad radim ujutro idem u teretanu 4 puta tjedno i to uvjek u 19:00h, tjedan kad radim popodne nemogu u teretanu ali uvest ću si HITT treninge na sobnom biciklu ujutro, a navečer dok dođem s posla ću malo doma odradit s bučicama malo sklekovi trbušnjaci i tako neke vježbe. Pomaka ima primječujem da mi je odjeća komotnija i to dosta, samo već par dana stojim na istoj kilaži. Tj. u zadnjih tjedan dana izgubio sam samo pola kile, a u tih zadnjih tjedan dana sam bio isključivo na BB prehrani, i nisam ju nijedan dan prekršio.
                        Razmišljam da počnem trčati (barem u 3 puta tjedno onaj tjedan kad nemogu u teretanu) jer mislim da ovako neću doći ispod 100 kg barem 7-8 mjeseci....
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • #27
                          Re: transformacija

                          Svaka cast, zalihe su vrhunske lol
                          Ja taman dosao iz ducana, uzeo 10 limenki tune i kao smatram kako sam si zalihe napravio a onda pogledam tvoju sliku...
                          Koja je to tuna? Cijena? Jel dobra?

                          Comment


                          • #28
                            Re: transformacija

                            a gle, jestiva je ja ju jedem s posnim sirom, onak si ju izmješam i prije ju dobro ocjedim
                            cjena ti je 3,99kn u plodinama i akcija je do srjede. rok trajanja je do 2015 hehe
                            uzet ću si još do srjede barem 20 komada
                            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                            Comment


                            • #29
                              Re: transformacija

                              Kolko grama ? Tuna ? Sry na OT
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • #30
                                Re: transformacija

                                Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                                a gle, jestiva je ja ju jedem s posnim sirom, onak si ju izmješam i prije ju dobro ocjedim
                                cjena ti je 3,99kn u plodinama i akcija je do srjede. rok trajanja je do 2015 hehe
                                uzet ću si još do srjede barem 20 komada
                                *****u volio bi da me psiha ne hebe kad jedem te ultra jeftine tune...da je neznam kako dobra ja cu je jedva progutati misleci da je sugava jer je tako jeftina Ja kreten placam 11 kuna po konzervi i isto mijesam sa posnim...

                                Comment

                                Working...
                                X