Announcement

Collapse
No announcement yet.

transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: transformacija

    mijenja ti se kompozicija tijela,super ide,samo dalje!

    Comment


    • Re: transformacija

      nemojte mi zamjerit na dlakavosti ipak je zima hehe
      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

      Comment


      • Re: transformacija

        Daj obrij barem te pazuhe, ovo je strašno...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: transformacija

          hahahahhahahahahhaha
          jbg, nije ovo forum za izbor ljepote :P
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • Re: transformacija

            bogami jeste, moraćeš na brijanje, hehehehhee.... šalim se, dlakav ili ne, vidi se napredak! Samo napred!
            Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
            hahahahhahahahahhaha
            jbg, nije ovo forum za izbor ljepote :P
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: transformacija

              Originally posted by MarkoPolo View Post
              Oprosti, ali boli me lijevo jaje šta je zaključio neki znanstvenik koji u životu nije utega vidio. Ja govorim o onome šta je dokazano u REALNOSTI i u praksi.

              Glukoza se pije neposredno nakon treninga da se nadoknadi glikogen.

              "Dekstroza se koristi posle jakog treninga u kombinaciji sa proteinima najbolje WHEY koje dobijamo iz surutke radi dobijanja mase. Obicno idu na 1 mericu proteina sto je oko 30 g , dve merice dekstroze. Sta je sto bi se reklo fazon. Posle treninga potrosili smo nase rezerve glikogena sto ce reci da vise nema ugljenih hidrata u nasem organizmu. Mi onda uzimamo mesavinu whey-a i dekstroze. Dekstroza je brzo resorbujuci ugljeni hidrat, whey je brzo resorbujuci kvalitetan protein. Oni se zatim resorbuju u tankom crevu. Glukoza dovodi do skoka najjaceg anabolickog hormona u nasem organizmu INSULINA. Onaj protein je razlozen na amino kiseline. Insulin se vezuje za celije misica , otvaraju se da kazemo vrata celije i amino kiseline ulaze u celiju. Te amino kiseline se onda iskoriste za gradnju jos mase. Dekstroza zavrsava u nasim glikogenskim rezervama i koristiti se za energiju samim tim organizam ce kako ima dekstrozu za energiju proteine koristiti za dobijanje tezine.
              Mozes da uzmimas i jednu mesavinu uvece pred spavanje. Ali opet ovo je samo kvalitetan dodatak ishrani. A najvaznija je pravilna ishrana i trening."

              Dosta o tome i napominjem da me "znanstvena" istraživanja ne zanimaju ni 1%.
              Pa Marko Polo ovo što si zadnje napisao je i i poteklo iz znanstvenih istraživanja.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: transformacija

                inaće brijem pazduhe al nije mi se dalo sad kad je zima :P
                rješit ću to za iduće slikanje. iduće slike za -5kg :P
                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                Comment


                • Re: transformacija

                  Primjetan napredak! Moj savjet - hodaj, hodaj i hodaj, čim više možeš. Poželjno je da povečaš količinu dnevnih aktivnosti.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: transformacija

                    hvala, trudim se maksimalno. Nisam se smio tak zapustit, al jbg...
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • Re: transformacija

                      Patrik je u pravu, nemoj samo da se oslanjaš na trening, nego shvati sebe kao osobu koja je aktivna tokom celog dana: nemoj koristiti lift, svuda idi pešice, seci drva, izmišljaj samo aktivnosti kako ne bi sedeo. Svaka aktivnost se računa!
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • Re: transformacija

                        da, vidi se razlika
                        ide to jako brzo, al kad kile budu opadale sve sporije nemoj odustajat..jer u početku su najveći rezultati

                        Comment


                        • Re: transformacija

                          danas obavio mjerenje
                          182cm visina
                          115kg težina
                          116cm opseg struka

                          -od sutra idem pješice na posao, znači svaki dan 2km u jednom smjeru. to će biti svaki dan osim nedelje, jer nedeljom neradim...
                          -sobni ću vozit 3-4 puta tjedno po pola sata
                          -jednom tjedno lagano trčanje (danas trčao prvi dan, 5 krugova oko nogometnog igrališta cca. 1700m)
                          -teretana 4 puta tjedno

                          Danas je 1.11 pa recimo da je neki cilj doći na 110kg do 1.12, znači skinut nekih 5kg u mjesec dana. Iako mi primarni cilj nije skinut kile nego otopit masti i salo, zato sam se danas mjerio u struku, pa ću lakše pratiti napredak.

                          Eto, toliko od mene
                          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                          Comment


                          • Re: transformacija

                            Ako budeš discipliniran, ostvariv cilj.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: transformacija

                              jako mi se sviđa ova ideja da ides pješice na posao,definitivno ce ti se isplatit, svaka čast
                              i tu si uštedio puno vremena za cardio
                              mislim da ti je nepotrebno onda vozit sobni, ali ako imas volje i energije, samo naprijed

                              Comment


                              • Re: transformacija

                                Originally posted by warg View Post
                                jako mi se sviđa ova ideja da ides pješice na posao,definitivno ce ti se isplatit, svaka čast
                                i tu si uštedio puno vremena za cardio
                                mislim da ti je nepotrebno onda vozit sobni, ali ako imas volje i energije, samo naprijed
                                radim od 7h. dosad sam se dizao u pola 7, a sad se budem ustajao u 6. pojedem zobene, popijem kavicu... i gas. Hodat ću što brže mogu, to će mi biti 20ak minuta u jednom smjeru, iliti 40 min brzog hodanja svaki dan. Na poslu se također puno krećem, i puno hodam tako da će kardio uz sobni i trčanje bit dovoljno zastupljen.
                                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                                Comment

                                Working...
                                X