Announcement

Collapse
No announcement yet.

bench press 120 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: bench press 120 kg

    uploadao video na današnji dan, postavio ga na forum, kad je vidio kritike u vezi izvođenja odma : taj video je star 7 mjeseci xD

    haha

    Comment


    • #17
      Re: bench press 120 kg

      ajde pavlek ne pisi *****rije, naporan si.

      Comment


      • #18
        Re: bench press 120 kg

        Originally posted by deni098 View Post
        ja sad dizem 120+ sa guzicom dolje
        je, ali koliko serija po koliko puta?
        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

        Comment


        • #19
          Re: bench press 120 kg

          Originally posted by pavlek View Post
          uploadao video na današnji dan, postavio ga na forum, kad je vidio kritike u vezi izvođenja odma : taj video je star 7 mjeseci xD

          haha
          Pavlek melješ gluposti. U prvom postu iznad videa piše odkad je video.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: bench press 120 kg

            Originally posted by 123 View Post
            Nemoj se zaboravit prijavit. Bit ce obavjesti na Up-ovoj stranici. Aj fino, ja sam takoder do 82,5 junior. Vidimo se!
            Aj mi posalji svoj fejs u inbox ako imas.

            Originally posted by pavlek View Post
            uploadao video na današnji dan, postavio ga na forum, kad je vidio kritike u vezi izvođenja odma : taj video je star 7 mjeseci xD

            haha
            Hoces reci da je ovaj video snimljen ovih dana?
            Natjecanje u viroviti je bilo 13.8. gdje sam izgurao 120 kg bez problema po svim pravilima (ako si bas nevjerni toma mogu ti diplomu skenirat )
            Kao sto ti je FEARiTseLF rekao, ne pisi gluposti ako nemas nesto pametno za reci
            A i kao prvo, u prvom postu vec pise da je video snimljen ove godine u 2./3. mjesecu, prije nego li su bile napisane ove kritike..

            Comment


            • #21
              Re: bench press 120 kg

              Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
              ja dižem 70 kg u 2 serije po 8 puta, al guzica je dolje :P
              Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
              je, ali koliko serija po koliko puta?
              Kad vidim ovo tvoje zadnje cini mi se kao da podj.ebavas, o maximumu pricam

              Comment


              • #22
                Re: bench press 120 kg

                Originally posted by deni098 View Post
                Aj mi posalji svoj fejs u inbox ako imas.



                Hoces reci da je ovaj video snimljen ovih dana?
                Natjecanje u viroviti je bilo 13.8. gdje sam izgurao 120 kg bez problema po svim pravilima (ako si bas nevjerni toma mogu ti diplomu skenirat )
                Kao sto ti je FEARiTseLF rekao, ne pisi gluposti ako nemas nesto pametno za reci
                A i kao prvo, u prvom postu vec pise da je video snimljen ove godine u 2./3. mjesecu, prije nego li su bile napisane ove kritike..
                Neznam šta je, ja nikako komentirat, sve me nešto izbacuje!

                Ma samo ti nastavi, nemoj se zamarati, ali pripazi na tehniku, ja ne bih nikome preporučio da onako diže uteg.. Digao jesi, nema šta, ali čuvaj se, mlad si!
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #23
                  Re: bench press 120 kg

                  Originally posted by MarkoPolo View Post
                  Neznam šta je, ja nikako komentirat, sve me nešto izbacuje!

                  Ma samo ti nastavi, nemoj se zamarati, ali pripazi na tehniku, ja ne bih nikome preporučio da onako diže uteg.. Digao jesi, nema šta, ali čuvaj se, mlad si!
                  Tehnika je sada pravilna, onakva kakva treba biti na natjecanju, eventualno nekad kad probijam maximum pa kad ne mogu dici podignem malo guzicu. Ali 120 sada ide po svim pravilima

                  Comment


                  • #24
                    Re: bench press 120 kg

                    Originally posted by deni098 View Post
                    Tehnika je sada pravilna, onakva kakva treba biti na natjecanju, eventualno nekad kad probijam maximum pa kad ne mogu dici podignem malo guzicu. Ali 120 sada ide po svim pravilima
                    To je onda više nego odlično!
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • #25
                      Re: bench press 120 kg

                      Poslao sam ti zahtjev na fejsu.

                      Nego, sto je problem kod cucnja? Dugi femuri?
                      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                      Youtube shit
                      Web

                      Comment


                      • #26
                        Re: bench press 120 kg

                        Originally posted by 123 View Post
                        Poslao sam ti zahtjev na fejsu.

                        Nego, sto je problem kod cucnja? Dugi femuri?
                        Prihvaceno
                        Najveci probem kod cucnja je taj sto ga nikad nisam radio pravilno, uvijek sam radio neki polucucanj gdje radi samo kvadriceps, dok kod pravog radi i zadnja loza koja mi je bila jako slaba i tu je nastao najveci problem kod cucnja.

                        Comment


                        • #27
                          Re: bench press 120 kg

                          Neka, mlad si pa lako popravit. Stignes jos napravit svasta dok si junior. Inace, konkurencija ce bit svakakva na natjecanju pa se spremi ako se bas ides natjecat, a ne samo ganjat PR-ove.
                          "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                          Youtube shit
                          Web

                          Comment


                          • #28
                            Re: bench press 120 kg

                            Originally posted by 123 View Post
                            Neka, mlad si pa lako popravit. Stignes jos napravit svasta dok si junior. Inace, konkurencija ce bit svakakva na natjecanju pa se spremi ako se bas ides natjecat, a ne samo ganjat PR-ove.
                            A to kakva ce konkurencija bit vidjet cemo na natjecanju, ja se nadam da se necu ''osramotit'' jer sam zasad malo liftove popravio, a i nastojat cu jos malo popravit
                            Last edited by Deni098; 02-11-11, 00:12.

                            Comment


                            • #29
                              Re: bench press 120 kg

                              Originally posted by 123 View Post
                              Dolazis li na drzavno u Powerliftingu? U 1. mjesecu 2012. ce bit odrzano.

                              Total? Sq/Bp/Dl? Staz, kategorija? (ako nisi lifter, zanemari pitanja)
                              de reci u pl kad se prijaviš, jer moraš raditi i sq i bp i dl il se možeš prijaviti samo za dl, nemojte zamjerit na glupom pitanju nisam upućen
                              a pl mi je jeb*n sport i jedini sport u kojem imam iskrenu želju natjecati se jednog dana

                              Comment


                              • #30
                                Re: bench press 120 kg

                                Originally posted by pava View Post
                                de reci u pl kad se prijaviš, jer moraš raditi i sq i bp i dl il se možeš prijaviti samo za dl, nemojte zamjerit na glupom pitanju nisam upućen
                                a pl mi je jeb*n sport i jedini sport u kojem imam iskrenu želju natjecati se jednog dana
                                koliko sam upucen postoje ti samo pl i bp natjecanje (znaci sve troje i samo bench)

                                Comment

                                Working...
                                X