Announcement

Collapse
No announcement yet.

bench press 120 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bench press 120 kg

    Evo moj bench press iz 2./3. mjeseca ove godine, radi se o 120 kg.

  • #2
    Re: bench press 120 kg

    Jak si, ali ovo ti neće priznati ni na jednom natjecanju, guzica mora biti na klupici a ne u zraku. I palac mora ići okolo šipke, ne priznaje se monkey hvat. Ali sve to znaš i sam...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: bench press 120 kg

      nemoj se uvrijediti ali ovo meni nije nikakav bench press , guzica previse gora osla kao sto kelly kaze ..

      Comment


      • #4
        Re: bench press 120 kg

        Originally posted by Builty View Post
        nemoj se uvrijediti ali ovo meni nije nikakav bench press , guzica previse gora osla kao sto kelly kaze ..
        Aj ti digni 120 pa makar guzica bila u drugoj prostoriji. oO
        It's not over until i win.

        Comment


        • #5
          Re: bench press 120 kg

          Originally posted by MONSTAA View Post
          Aj ti digni 120 pa makar guzica bila u drugoj prostoriji. oO
          Ako se mene pita ovo više nikada nemoj ponavljati jer si se vrlo lako mogao ozljediti. Ovdje ti je radilo sve osim prsa, nije cilj dići što veću kilažu, nego stimulirati mišić na rast, bolje da radiš sa manje kila, ali pravilno.
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #6
            Re: bench press 120 kg

            To što si htjeo napravit, si ujedno i sjebo. Ono u vezi rupe na leđima se radi da je guzica dole a leđima se napravi luk, to ti malo pomogne ako znaš dobro iskoristit, a ti si se totalno propeo, samo gornji dio leđa ti je na klupi (lopatice).

            btw ja s tom dugačkom šipkom nemogu ni 50 kg dić

            Comment


            • #7
              Re: bench press 120 kg

              Originally posted by MarkoPolo View Post
              Ako se mene pita ovo više nikada nemoj ponavljati jer si se vrlo lako mogao ozljediti. Ovdje ti je radilo sve osim prsa, nije cilj dići što veću kilažu, nego stimulirati mišić na rast, bolje da radiš sa manje kila, ali pravilno.

              Kolko ga pratim on ide na pl više nego na BB!

              Tako da mu je u cilju potaknuti što više mišića na rad i pomoć pri dizanj šipke.Deni ispravi me ako griješim.

              Iako ovo nebi prošlo ni na jednom pl natjecanju.Osim možda u bjelovaru :P

              Comment


              • #8
                Re: bench press 120 kg

                šta je je diga je ovo je neki čudni powerlifting al samo naprid

                Comment


                • #9
                  Re: bench press 120 kg

                  ja dižem 70 kg u 2 serije po 8 puta, al guzica je dolje :P
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • #10
                    Re: bench press 120 kg

                    Dolazis li na drzavno u Powerliftingu? U 1. mjesecu 2012. ce bit odrzano.

                    Total? Sq/Bp/Dl? Staz, kategorija? (ako nisi lifter, zanemari pitanja)
                    "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                    Youtube shit
                    Web

                    Comment


                    • #11
                      Re: bench press 120 kg

                      Originally posted by kelly View Post
                      ne priznaje se monkey hvat. Ali sve to znaš i sam...

                      Mislim da je monkey grip, ili kako ga ja više volim zvati "suicide grip" , dozvoljen. S njim lifter može nešto šire uhvatiti šipku pa ga mnogi zato i koriste.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: bench press 120 kg

                        Originally posted by Dida View Post
                        Mislim da je monkey grip, ili kako ga ja više volim zvati "suicide grip" , dozvoljen. S njim lifter može nešto šire uhvatiti šipku pa ga mnogi zato i koriste.
                        Na natjecanju nije dozvoljen takav hvat, to je snimka stara 7-8 mjeseci, sada radim pravilna, guzica dolje, puni hvat.

                        Comment


                        • #13
                          Re: bench press 120 kg

                          Originally posted by kelly View Post
                          Jak si, ali ovo ti neće priznati ni na jednom natjecanju, guzica mora biti na klupici a ne u zraku. I palac mora ići okolo šipke, ne priznaje se monkey hvat. Ali sve to znaš i sam...

                          naravno kelly

                          Originally posted by 123 View Post
                          Dolazis li na drzavno u Powerliftingu? U 1. mjesecu 2012. ce bit odrzano.

                          Total? Sq/Bp/Dl? Staz, kategorija? (ako nisi lifter, zanemari pitanja)
                          Naravno da cu doci ako sve bude uredu.
                          Na prijasnjem natjecanju mi je total bio 420, cucanj 120, mrtvo 180, bench 120. To je bilo jako lose jer se nisam uopce pripremao za natjecanje. Ali kombiniram i pl i bb.
                          Trenutno bi bio u kategoriji do 82.5 kg juniori, ali vjerojatno cu preci u vecu kategoriju za iduce natjecanje jer mi je kilaza na knap. A staz u teretani mi je godinu i pol. A sto se pl-a tice nisam se nikad posteno pripremao za to, pa cu sada pocet.

                          Originally posted by bilder18 View Post
                          Kolko ga pratim on ide na pl više nego na BB!

                          Tako da mu je u cilju potaknuti što više mišića na rad i pomoć pri dizanj šipke.Deni ispravi me ako griješim.

                          Iako ovo nebi prošlo ni na jednom pl natjecanju.Osim možda u bjelovaru :P
                          Kombiniram oboje ali trenutno sam u pl-u.
                          Last edited by Deni098; 01-11-11, 23:25.

                          Comment


                          • #14
                            Re: bench press 120 kg

                            Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                            ja dižem 70 kg u 2 serije po 8 puta, al guzica je dolje :P
                            ja sad dizem 120+ sa guzicom dolje

                            Comment


                            • #15
                              Re: bench press 120 kg

                              Nemoj se zaboravit prijavit. Bit ce obavjesti na Up-ovoj stranici. Aj fino, ja sam takoder do 82,5 junior. Vidimo se!

                              Inace, tip grip-a ovisi od federacije do federacije.
                              Last edited by 123; 01-11-11, 23:43.
                              "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                              Youtube shit
                              Web

                              Comment

                              Working...
                              X