Announcement

Collapse
No announcement yet.

bench press 120 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: bench press 120 kg

    Originally posted by pava View Post
    de reci u pl kad se prijaviš, jer moraš raditi i sq i bp i dl il se možeš prijaviti samo za dl, nemojte zamjerit na glupom pitanju nisam upućen
    a pl mi je jeb*n sport i jedini sport u kojem imam iskrenu želju natjecati se jednog dana
    sve 3 discipline su ti na natjecanju i gleda se total podignut.

    Comment


    • #32
      Re: bench press 120 kg

      Ako je baš PL natjecanje onda sve tri discipline.

      Postoje i pojedinačna natjecanja ali klasično pl natjecanje sve tri discipline i gleda se total .

      Comment


      • #33
        Re: bench press 120 kg

        mene jeb* bench, nakon 2 godine vježbanja i dalje nemogu stabilizirati ruke, one drže šipku u ravnini ali jedna ode malo lijevo jedna malo desno, pa sam u teretani radio na onoj spravi smift il kako se već zove, a sad radim s bućicama al opet isto, kakav savjet?
        čučanj me jeb* ako stavim malo previše pa da me šipka ne poklopi, pa opet radim sa utezima a i nemam one držaće da ju stavim na ramena.

        Comment


        • #34
          Re: bench press 120 kg

          Pih, Smith masinom tek neces rjesit stabilizaciju (koju vecinom rade rotatri ramena, latovi i ramena) nego ces ju pokvarit. No, necemo spamat decku topic.
          "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

          Youtube shit
          Web

          Comment


          • #35
            Re: bench press 120 kg

            Originally posted by pava View Post
            mene jeb* bench, nakon 2 godine vježbanja i dalje nemogu stabilizirati ruke, one drže šipku u ravnini ali jedna ode malo lijevo jedna malo desno, pa sam u teretani radio na onoj spravi smift il kako se već zove, a sad radim s bućicama al opet isto, kakav savjet?
            čučanj me jeb* ako stavim malo previše pa da me šipka ne poklopi, pa opet radim sa utezima a i nemam one držaće da ju stavim na ramena.
            Bench bi trebao raditi s malom kilazom da uhvatis balans, ja sam ga uhvatio nakon jednom/dvaput.
            A sto se cucnja tice neka ti dvoja stoje sastrane i oni neka ti digunu uteg iznad glave pa neka ga tako i prime, neka oni glume stalak

            Comment


            • #36
              Re: bench press 120 kg

              Originally posted by 123 View Post
              Pih, Smith masinom tek neces rjesit stabilizaciju (koju vecinom rade rotatri ramena, latovi i ramena) nego ces ju pokvarit. No, necemo spamat decku topic.
              ako mu smetaju moj postovi neka napiše i ja ću odmah prestati

              Comment


              • #37
                Re: bench press 120 kg

                Originally posted by pava View Post
                ako mu smetaju moj postovi neka napiše i ja ću odmah prestati
                ne smeta
                Ali ako te nesto detaljnij zanima mozes i u inbox poslat

                Comment


                • #38
                  Re: bench press 120 kg

                  Deni,svaka cast,onaj prvi snimak je odavno pa predpostavljam da sad to dizes ladno i pravilnom tehnikom,svaka cast jos jednom i samo napred

                  Comment


                  • #39
                    Re: bench press 120 kg

                    hvala, trenutno je 120 kako bi se reklo, u picinu dlaku, a 140 je s malo podginutom guzicom

                    Comment

                    Working...
                    X