Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta da uzmemod suplemenata i kako da rasporedim trening...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pomoc u svemu!

    prico sam sa frendom on je ovako ono vjezbo par godina uzmio steroide i reko mi je da nesmijem uzimati na ovu svoju kilazu dekstrozu a ni proteini da ne bi otislo u salo,jel to stvarno tako ili?

    Comment


    • #32
      Re: Pomoc u svemu!

      mislim strasno....
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #33
        Re: Pomoc u svemu!

        e frend mi reko na moju tezinu da nesmijem proteine i dekstrozu uzimati da cu dobiti kao na masi tj salu?

        Comment


        • #34
          Re: Pomoc u svemu!

          Originally posted by mankif View Post
          e frend mi reko na moju tezinu da nesmijem proteine i dekstrozu uzimati da cu dobiti kao na masi tj salu?
          frend ti je neznalica i nema pojma o cemu prica i prica samo da bi se pravio pametan

          Comment


          • #35
            Re: Pomoc u svemu!

            ovo je nesto najtuznije sto sam cuo,na frenda stavi X

            Comment


            • #36
              Re: Pomoc u svemu!

              šaljivac ti je taj frend.....

              Comment


              • #37
                Re: Pomoc u svemu!

                aha ok,sad u 6 mjesecu cu uzeti proteine,dekstrozu,osteo bio flex,vitamin c,i neznam jel mi treba jos sta,neke amniokiseline ili tako nesto.

                Comment


                • #38
                  Re: Pomoc u svemu!

                  da,treba ti prvo učenje o bb-u,prehrani i treningu jer čim slušaš takve gluposti od svog "pametnog" frenda znači da nemaš blage veze...tako da ti suplementi nisu potrebni..

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pomoc u svemu!

                    ma ne on mi samo to reko,citam vec duze vrijeme o bb-u,i prehrani i zasad sam izbacio sokove,junk food,kruh,i slatkise,jedem jaja,posni,povrce,piletinu sto cesce mogu,vjezbam redovno naso sam si program koji mi odgovara i to mi je to,sad sam zelim te suplemente uzeti dok budem imo novaca i to je to

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pomoc u svemu!

                      zapocetak ubaci whey/glukozu i neki dobar multivitamin, kad budes sljedeci put kupova i kad vec lagano napravis neki rezultat uzmi uz ovo navedeno kreatin...

                      Comment


                      • #41
                        Re: sta da uzmem i kako da rasporedim

                        e ovako iskreno ja vec vjezbam 2 i pol mjeseca i zasada sam zadovoljan jer vidim neke pomake,planiram uzeti weider 80 plus i razmisljam da uzmem od 3 kile ili cu odma vise,naso sam dns multivitamni bas gledo u ljekarni uzet cu si i toga 80tableta,sad gledam hoce li mi biti dovoljno 2-3 kile proteina pa da odma krenem na kreatin ili nakon vise vremena(3-5 mjeseci)?

                        Comment


                        • #42
                          Re: sta da uzmem i kako da rasporedim

                          da cujemo kakva je prehrana, i jeli mislis konzumirat prasak samo iza treninga ili uz jos neki obrok da podebljas unos proteina?

                          Comment


                          • #43
                            Re: sta da uzmem i kako da rasporedim

                            vidim da ti lova nije problem.uzmi onda sve živo.proteine,creatin,glutamin,bcaa,vitamin,argini n,tribulus,gainer.....

                            Comment


                            • #44
                              Re: sta da uzmem i kako da rasporedim

                              pa nije bas nesto,ali kruha i junk food nema,jedem svaka 3-4 sada,sto vise jaja,piletine,rize i kuhano.Iskreno neznam kako se uzima kreatin,znam proteine i to ali kreatin nikad nisam gledo ovako ali ajd sad cu provjeriti.Pa gledo sam si weider 80 plus i 2kg je 520 kn ako se ne varam,tako da nevjerujem da mogu to sve,uzet cu samo proteine,dekstrouzu,vitami,osteo bi flex,i mozda uzmem tribulus.

                              Comment


                              • #45
                                Re: sta da uzmem i kako da rasporedim

                                koliko imas godine, ako nisi presa 30 ne triba ti tribulus. izracunaj da unosis barem 2g/kg proteina dnevno i ostalu lovu trosi na krutu hranu, ipak je ona sve. meso je bitno...

                                Comment

                                Working...
                                X