Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta da uzmemod suplemenata i kako da rasporedim trening...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta da uzmemod suplemenata i kako da rasporedim trening...

    ovako iskreno cu da pisem.dojadilo mi traziti o proteinima i fat burnerima i ostalim suplementina,neko ih popljuje,neko ih hvali neznam vise sta da uzmem,vjerujem da ima dosta ljudi sa istim problemom.

    Imam 16 god,184,93 kile,dimenzije su,listovi-47.struk-92,stomak-95-prsa-107,ruke-38.Prehrana mi nije nesto posebno,nejedem kruh,izbjegavam takve stvari sa puno ugljikohidrata,sokove,kolace,slatkise itd.

    Jedem svaka 3 sata.

    Program mi izgleda ovako.
    pon-prsa/bic
    uto-orbitrek 60 min
    sri-leda/triceps
    cet-ramena/trapez
    pet-orbitrek 60 min
    sub-noge/trbuh
    ned-orbitrek 60 min

    od sprava imam bench,dvorucni uteg,2 jednorucna,sprava za propadanje,orbitrek,vreca(neznam jel ona sta korisna).Novaca za suplemente nema jer 9.6 imam krizmu pa kupujem jos sprava i suplemente(osteo bio flex,neki fat burner koji mi preporucite,whey,glukoza i ako jos sta treba).

    staviti cu par slika da vidite nasta licim za koji dan,nije nista posebno puno sala na stomaku.
    ajde mi recite sta da uzmem i kako da rasporedim sta.hvala unaprijed

  • #2
    Re: Pomoc u svemu!

    Od suplemenata si uzmi vitamin C i whey (izvor proteina kao i bilo koji drugi, no praktičan). Vitamin C pij u jutro po dizanju i prije vježbanja. Whey u jutro sa zobenima, a možeš i poslije vježbanja mjericu wheya i mjericu glukoze, no umjesto toga može i bilo koji drugi P + UH obrok.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc u svemu!

      aha da li bilo ok da uzmem neki fat burner( i ako mozete navesti neki cujem da je labrada charge dobar) tako da do 6 mjeseca mogu smrsavjeti koju kilu(10ak ) uz prehranu naravno,od vitamina mislio sam si uzeti neznam sad ime ali nesto poput one daily,kapsula na dan i sadrzi vise vrsta vitamina.Sad neki kazu da fat burneri nevaljaju gubitak novca dok neki ga hvale i pritom govore kako u 45 dana 16-17 kila gube...

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc u svemu!

        ljudi kupuju burnere i žderu ih,a ne pridržavaju se prehrane,pa na kraju kažu da to nevalja.i to sa 45 dana i 17 kg su čiste gluposti.čak i da je moguće,uvijek je bolje mršaviti polako(1 kg tjedno je super).a ti ne očekuj puno do 6og mj.trebao si prije na to mislit.pravilno se hrani i treniraj i drugo ljeto si zmaj.

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc u svemu!

          meni je cilj barem do 9 mjeseca(znaci sad u 5 mjeseci)napraviti nesto od sebe,nemislim da cu ja uraditi nesto nemoguce ali ono da se doteram do necega

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc u svemu!

            Najbolji fat burner je sređena prehrana i dobar trening

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc u svemu!

              Originally posted by WTF View Post
              Najbolji fat burner je sređena prehrana i dobar trening
              Ajde nećemo se lagati ima i boljih stvari....

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc u svemu!

                Originally posted by T.A.T.A. View Post
                Ajde nećemo se lagati ima i boljih stvari....
                Istina naravno, nisam ni mislio doslovno
                Ali ljudi kad pocmu uzimati burnere onda se štekaju s prehranom jer misle da ce ih burneri ocijediti bez obzira sto oni jeli.

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc u svemu!

                  Slušajte WaTaFa-ka !!!!!!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc u svemu!

                    Originally posted by T.A.T.A. View Post
                    Ajde nećemo se lagati ima i boljih stvari....
                    ima ali bez onog sto je reka wtf opet nema dobrih rezultata, đabe ti je i litra "domestosa" ako jedes bzv

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc u svemu!

                      Uz sređenu prehranu u nenetjecateljskim slučajevima nema niti potrebe za "domestosom", ali tko voli nek izvoli. Ak' netko misli da bude dobro izgledao na bureku, sretno.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc u svemu!

                        nema, ali ni na nasim natjecanjima niko nista ne placa sto si dosa i sto si dobro izgleda. dobivas reputaciju a rijetki idu dalje i zive od toga, ako cemo tako "domestos" je isto uzest i dobro izgledat na plazi i na amaterskoj bini.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc u svemu!

                          ocu rec da postujen svakog bb bez obzira jeli izlazi na binu i ima li medalje i priznanja, ako je postiga nesto sa trudon na bilo kakav nacin svaka cast.. ako zeli bit oderan na plazi s nadlakticon 50 neka, opet je mukotrpno to izgradi, onda nek naturaliziraju svi osin ekipe koja misli na mr.olympiu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc u svemu!

                            Ja ne osuđujem nikoga, a pogotovo ne kaj se tiče BBa, dakle tko voli nek' izvoli, svima nam je u cilju lijepo izgledati. Kako će tko do toga, apsolutno je njegova stvar, njegovo tijelo i izbor. Samo ističem da se iz procesa izostavi burek i ćevape, a pređe na piletinu!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc u svemu!

                              Dakle moj post nije bio nikakva kritika, nego isticanje prioriteta. Prehrana.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X