Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć vezano uz prehranu mog oca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

    mislim da bi si trebali svi skupa procitati ovaj clanak ... izbaciti UH i M i samo proteine unostiti je ludost tj glupost... pogotovo stariji covjek od 130kg i jos ako radi neki tezi fizicki posao ..

    http://www.simplyshredded.com/layne-...ting-diet.html

    Comment


    • #17
      Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

      http://www.building-body.com/za%C5%A...-debljamo.html

      jako dobar članak
      "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

      Comment


      • #18
        Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

        Originally posted by Newbie View Post
        mislim da bi si trebali svi skupa procitati ovaj clanak ... izbaciti UH i M i samo proteine unostiti je ludost tj glupost... pogotovo stariji covjek od 130kg i jos ako radi neki tezi fizicki posao ..

        http://www.simplyshredded.com/layne-...ting-diet.html
        A gdje si na ovom forumu pročitao da treba potpuno izbaciti UH i M? Mi to nismo nikada rekli. Treba čitati sa razumijevanjem...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

          Originally posted by kelly View Post
          A gdje si na ovom forumu pročitao da treba potpuno izbaciti UH i M? Mi to nismo nikada rekli. Treba čitati sa razumijevanjem...
          ocito ti ne citas sa razumjevanjem ... pogledaj si malo post gore, rekao si "Koliko god pazio uvijek ćeš unijeti dovoljno masnoća iz hrane, jer ih svaka hrana sadrži. " sto nije tocno iz vise razloga . dalje mi se neda prepucavati ... uglavnom ako si procita onaj clanak sa mog linka znati ce kako sloziti ocu prehranu .

          Comment


          • #20
            Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

            "Koliko god pazio uvijek ćeš unijeti dovoljno masnoća iz hrane, jer ih svaka hrana sadrži. " sto nije tocno iz vise razloga
            daj malo pojasni...pod predpostavkom da si svejed a ne biljojed?
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • #21
              Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

              Originally posted by Newbie View Post
              ocito ti ne citas sa razumjevanjem ... pogledaj si malo post gore, rekao si "Koliko god pazio uvijek ćeš unijeti dovoljno masnoća iz hrane, jer ih svaka hrana sadrži. " sto nije tocno iz vise razloga .
              Rekao sam to i dalje stojim iza toga. Pogledaj u tablicama koliko masnoća sadrže pileća prsa, jaja, riba, kruh, zobene pahuljice, maslinovo ulje, orašari i ostala naša hrana pa će ti biti jasno da je tu sasvim dovoljno masnoća koje su potrebne za naš organizam.
              Last edited by kelly; 08-05-12, 13:18.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

                Ne isplati se....
                On ne želi znati i ne želi naučiti niti želi poslušati...
                Sizifov posao...

                Comment


                • #23
                  Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

                  dolazi edip kod sizifa i pocne prcat 'sta je,malo guramo kamen a'
                  'idi j...at mater'!
                  ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pomoć vezano uz prehranu mog oca

                    Originally posted by KeLavra View Post
                    dolazi edip kod sizifa i pocne prcat 'sta je,malo guramo kamen a'
                    'idi j...at mater'!
                    hahahahahahahahahahahahahhahaha, dobraaaa :P

                    Comment

                    Working...
                    X