Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

    Originally posted by staragarda View Post
    ajde napisi neku listu namirnica koje bi tu spadale ako nije problem..slobodno neka bude poveca
    300grama NEMASNOG rafiniranog secera
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #62
      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

      Originally posted by Šjor Bepo View Post
      proteini bez masti?to mora da je neki novi nutrient..mješanac neki hahaha

      ostaje samo whey. hahahaa

      Inače Carl, najveći si kralj.

      Comment


      • #63
        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

        Ne da ga branim, ali puretina i tuna skoro pa da nemaju.

        Comment


        • #64
          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

          kuzim ja za sta ga vi sprdate...al ja sam ga ozbiljno pitao da pise malo = )
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #65
            Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

            u tome je stvar ,svatko tko priča da jede proteinsku hranu laže ,grah je većinom ugljikohidrat, piletina više od 50 posto kalorija mast ,posni sir 12 posto mast kad oduzmeš vodu ...
            pričanje o nekoj proteinskoj hrani je ludost ...
            tjelesna potreba za proteinima je vrlo ,vrlo mala ,imam 95 kg 10 posto tjelesne masti samo ,a jedem ispod 90 grama biljnih proteina dnevno ,ruka 43 cm ..nevolim stavljati više slika ,ali svi u mom gradu ,50 tisuca ljudi znaju koliki sam i koliko snage imam ,unosim manje proteina od djeteta u vrtiću ..unosim kako ja to nazivam strong calories ,zato imam visoke hormone i ugradnja proteina mi je veća nego nego tko unosi 250 grama proteina(svatko tko pojede mesa malo više) i ima niske hormone radi antibiotika ,pesticida nagomilanih u mesu i pcb-a iz ribe itd...

            pogledajte bildere prije doba steroida ,manji su od mene bili ..ne radi se o proteinima,nego o hormonima i napretku prehrane u Sportu

            Comment


            • #66
              Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

              carl ajd nabaci koju sliku... i napisi tocno sta jedes kroz jedan dan npr.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #67
                Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                Originally posted by staragarda View Post
                carl ajd nabaci koju sliku... i napisi tocno sta jedes kroz jedan dan npr.


                Nema ništa od toga....
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #68
                  Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                  sada ce reci da je stavio i tko je vidio vidio, pa ce pricati o vjeri koja mu brani skidanje, avatar je vjerovatno lazan i tako dalje

                  Carl: Pusa od Djeda mraza

                  Comment


                  • #69
                    Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                    ako vas zanima kako izgleda biljojed ,samo pogledajte konje i gorile ,a ja se skidati neću ,mislim drugi put ,jednom je dosta ,pristojno ,a drugi put je već to za mene narcisoidnost i čak *****luk .

                    Comment


                    • #70
                      Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      ako vas zanima kako izgleda biljojed ,samo pogledajte konje i gorile .
                      ja odavdje mogu izvuci samo jedan zakljucak

                      Comment


                      • #71
                        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                        @Carl Wind uz svo duzno postovanje, ovaj forum i je za diskusiju i pokazivanje svojih rezultata ostalima tako da i mi nesto novo "naucimo". Samo iz tog razloga zelimo vidjeti tvoj jelovnik a isto tako i fizicki izgled popracen takvom prehranom jer kao sto i sam vidis nismo toliko vjerni da vrhunsko i extra definirano tijelo (kao sto ti tako govoris za sebe) dolazi samo od hrpe ugljikohidrata... Tako da bih te zamolio da napises jelovnik i te cinjenice upotpunis sa slikom.

                        peanut butter YOLO
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • #72
                          Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          u tome je stvar ,svatko tko priča da jede proteinsku hranu laže ,grah je većinom ugljikohidrat, piletina više od 50 posto kalorija mast ,posni sir 12 posto mast kad oduzmeš vodu ...
                          pričanje o nekoj proteinskoj hrani je ludost ...
                          tjelesna potreba za proteinima je vrlo ,vrlo mala ,imam 95 kg 10 posto tjelesne masti samo ,a jedem ispod 90 grama biljnih proteina dnevno ,ruka 43 cm ..nevolim stavljati više slika ,ali svi u mom gradu ,50 tisuca ljudi znaju koliki sam i koliko snage imam ,unosim manje proteina od djeteta u vrtiću ..unosim kako ja to nazivam strong calories ,zato imam visoke hormone i ugradnja proteina mi je veća nego nego tko unosi 250 grama proteina(svatko tko pojede mesa malo više) i ima niske hormone radi antibiotika ,pesticida nagomilanih u mesu i pcb-a iz ribe itd...

                          pogledajte bildere prije doba steroida ,manji su od mene bili ..ne radi se o proteinima,nego o hormonima i napretku prehrane u Sportu
                          Ja tebe mozda poznam... pa ako hoces posalji u inbox pravo ime. Moram te znat ja ako si u drustvu dubrovackih bildera sabanovic,gustin i ostali...
                          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                          Comment


                          • #73
                            Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                            Što će vam slike Carla Vjetrovitog, imate avatar..i to nije 10 % bf, već nekih 15-ak

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            ...ali svi u mom gradu ,50 tisuca ljudi znaju koliki sam i koliko snage imam...
                            tarzan.jpg

                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #74
                              Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

                              mr. sc. Carl Wind je slikao nekog krupnog momka negdje na moru (što se vidi na avataru) i sad uz pomoć te jedne jedine slike nama tu predaje biologiju.proteini bez masti,debljanje od keta i rafinirani šećeri koji definiraju...daj pa fakat ti je pregorio neki spoj

                              Comment


                              • #75
                                Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                                A mora netko bit drugaciji ne bi imalo smisla da svi isto mislimo, to jest mora postojati i obrnuti primjerak da drzimo smjer...

                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                                Comment

                                Working...
                                X