Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

    pozdrav evo da kažem da treniran 3 mjeseca..1.3.2013 sam ima 100 kg na mojih 185 cm visine i krenuo sam da to promjenim.evo slike tada: ..izbacio sam iz prehrane:grickalice,gazirana pica,slatko,poceo sam paziti na unos kalorije..tokom tog perioda sam poceo se hraniti zdravo poceo jesti ribu ne jesti puno ugljihodrata i masti.jesti voce piti 3 litre vode dnevno..i rezultati su dosli na vaganju 17.3 vaga pokaziva 96.5 kg ja sretan kao malo djete,evo slika iz toga dana 18.3- ..i tako malo po malo uz to sve naravno treniram 5 puta tjedno i radim cardio 2-3 puta tjedno...trening mi se sastoji pon:tada radim prsa:sklekovi 20 min pa onda propadanja,zgibovi i bench trening traje oko 60-70 min i onda ponekad ne svaki put cardio 30 min..utorak radim trbusne i noge trening traje 60 min.srijeda je dan za biceps i triceps trening traje oko 70 min i nakon toga trcanje...cet. je odmor od treninga ali napravim trcanje i tako se vrtim u krug..i onda uz sav taj trud,veceru sam izbacio skroz ali u zadnje vrjeme sam poceo jesti posni sir ali ne poslije 20:00 stanem na vagu 14.4 i imam sto vidjeti 89 kg.evo slika: ..doista sam ponosan na sebe trud se isplati hehehe...e sad imam pitanje kao sto vidite na zadnjim slikama ostalo mi je jos dosta trbuha za skinuti ali prsa(mast sa njh) nece nikako da se skidne...pa ako netko za koje vježbe da koristim neka se javi.i da mi kažete do koje težine da idem ja planiram do jedno 83-84 i onda krenuti uzimati protenie..hvala unaprijed

  • #2
    Re: Pozdrav

    http://www.building-body.com/forum/t...737#post944737

    tu sam postavio slike

    Comment


    • #3
      Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

      Pozdrav dragi forumas,evo prvo bi se zahvalio svima na ovome forumu jer citajuci vas postove naucio sam dosa o vježbanju i prehrani.Bio sam vec postavio jednu svoju temu i opisao svoju transformaciju kako sam smrsao sa skoro 100 kg na 88 kg,pa evo sad opet pisem u nadi da cete mi ovaj put pomoci u tome.Pa da krenem evo dvije slike mene sad sa 87 kg: ..evo da napomenem da vježbam ovako: pon:radim prsa trening traje oko 60-75 kn uto:radim noge,leđa i trbušnjake sri:biceps i onda dan stanke pa onda sve ispocetka uz to radim kardio svaki drugi dan..i sad najvažnije moj plan prehrane od sutra:
      dorucak:100g musli sa casaom mlijeka ili jogurtom
      nakon dorucka ide trening pa poslije treninga jedem 4 bjelanka i jedno cijelo jaje
      rucak:juha obavezno bilo kakva 100g zelene salate i oko 150 do 200 g mesa bilo to piletina,janjetina ili teletina
      međuobrok:sardina iz ulja ili tuna a ponekad i 100 g posnog sira
      vecera:150-200 g posnog sira
      tokom dana pijem oko 3 litre vode i jednu kavu u jutro i znam pojesti ponekad neko voce jabuku ili evo sad kad je vrijeme trešanja...kritike dobro došle...

      Comment


      • #4
        Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

        Ne otvaraj duple teme.

        http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Moj plan definicije u mjesec dana sa 87 kg na 82 kg

          Trening traje oko 60-75 kn a? heheheheh

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Ajmo ljudi sto kažete na moj napredak,sad sam na 82.5 kg planiram ici do 77 sto kažete?? komentari dobrodošli

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              evo jos slika:

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav

                Slike su premale, postavi ih ponovo.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                  evo ih u malo vecoj velicini


                  Comment


                  • #10
                    Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                    Odličan napredak za 3 mjeseca:

                    2qu41ae.png
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                      Originally posted by kelly View Post
                      Odličan napredak za 3 mjeseca:

                      [ATTACH=CONFIG]15446[/ATTACH]
                      hvala na podrški mnogo mi to znaci jos planiram ici 5-6 kila dolje,jel pametno to?

                      Comment


                      • #12
                        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                        A zavisi šta želiš, ja ne bi više išao skidati ništa nego na masu.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                          ti si imao neke probleme s prsima? jelda? šta je sad s tim?

                          ako ti nije otišlo sve, ja bi na tvom mjestu još se rezao dok i to ne ode
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #14
                            Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                            Super napredak, baš ti je figura izašla kak spada. Ima tu još prostora za defku, kako da ne, ali od srca preporučam da odeš na kvalitetnu lean gain masu. Malo po malo, ali bez masti i do idućeg ljeta si međed!

                            Mislim nedaj se zbunit, ovo ljeto je to vec super, ali treba planirati unaprijed i misliti već za iduće! Slobodno još koji tjedan stisni jaja ak treba, pa onda masu.
                            Samo pucaj!
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • #15
                              Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                              hvala vam na podrški svima tako je domagoj,evo kao sto vidis na slikama to se je malo smanjilo al jos nije onako kako bi htio da izgleda ali sad mogu obuci sto god hocu a prije nisam mogao pa sam prezadovoljan..a nezzz kley evo sad ozbiljno razmišljam o tome sto si mi rekao jer ipak si ti iskusan ovdje ali nezzz ipak bi radije ovo održavao do kraja osmog mjeseca pa onda na masu
                              znaci sad sam na 83 kg do kraja osmog neka to bude 78-79 i onda masa do kraja godine jel se slažete???

                              Comment

                              Working...
                              X