Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

    Originally posted by TheShadow View Post
    Pa mnogo ljudi imaju perfektnu defeniciju a se ne zamaraju sa kalorijama i brojanje. Broj samo P, UH, M.. zaje*i kalorije. Bitno je kad odes na treningu ispostis guzu i dajes tvome metabolizmu takav KICK da se u sledeci par sati radi ko Nemacka masina. Tacno je to sto si reko da u svakoj namirnici ima pomalo UH ali ako se pridrzavas na to sto je napisano u temu onda nemas prob

    I ako veec tolko zelis pisi i na youtube Keto diet ili na google i ispitas to sve ljepo i deraj
    To ti misliš, svaki ozbiljniji bilder računa kalorije, na def. još preciznije. A kada znaš koliko si unio uh, masti i proteina pa i nije baš teško izračunati kalorije, zar ne ?

    Comment


    • #32
      Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

      Originally posted by diinnoo View Post
      To ti misliš, svaki ozbiljniji bilder računa kalorije, na def. još preciznije. A kada znaš koliko si unio uh, masti i proteina pa i nije baš teško izračunati kalorije, zar ne ?
      Ok Kako vi zelite tako. Ako vec koristis standardnu dijetu Low Carb/High Protein ok ali ako vec koristis Keto ili Rotaciju ja ne bi racunao, a vi kako zelite
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #33
        Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

        EDIT: Da se nadovrzim. Eto pozelio sam izracunat kolko kalorije trebam dnevno.

        BMR mi je 1821. Treniram (4-6 puta nedeljno intenzivno)

        BMR x 2,1 = 1821 x 2,1= 3824 kalorija. Da bi bio u deficitu trebam minus 500-1000. Pa evo nesto +/- preracunke. Najvisi unos UH za vrjeme rotaciju mi je 200gr UH i to sam izracunao nesto otprilike dodje 1600-1700 kalorije i od ovih kalorija minus ono sto potrosim na trening znaci sam ja u veliki minus tako da spored ovo sto vi kazete da se mora racunat kalorija epa evo i sad bas mi je drago sto sam u minusu hahha. Ma i beztoga sam citao da kod Rotacije samo tjelo kad mjenis unos UH topi masnoce tako da bas i ne pratim ove racunanje kalorija. Ali ipak vi kako zelite

        P.S: http://www.teretanavijesti.com/vijesti/sportska-ishrana Ovu tablicu sam koristio za BMR
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #34
          Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

          jel vi stvarno mislite da biste mogli krenuti s nekom pseudo-dijetom(e.g: izbaci UH, izbaci masti, izbaci preradjeno, izbaci ovo izbaci ono) jesti koliko god hocete kalorija i dalje se rezati ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #35
            Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

            Sve 5 momci Sastavio sam spisak šta smijem jesti

            Sardina, kupus, majoneza, piletina, tuna, govedina, karfiol, masline, badem, kiriki, maslinovo ulje, jaja, krastavci, ovo je sve ja mislim uredu.

            Našao sam i ovaj kalkulator, radi jako dobro http://keto-calculator.ankerl.com/

            Dobio sam da jedem oko 2100 kalorija dnevno, a da trošim 2650, što je ok. Gubitak je oko pola kile sedmično, taman
            Dnevno bih trebao unositi do 25g UH, oko 130g proteina i 170g masti.
            Kalorije, UH, P i M sam maloprije računao i brojke se poklapaju za nekih +/- 5%

            Nadam se da sada nisam ništa zeznuo

            Hvala vaam D

            Comment


            • #36
              Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

              Originally posted by donottrackme View Post
              Sve 5 momci Sastavio sam spisak šta smijem jesti

              Sardina, kupus, majoneza, piletina, tuna, govedina, karfiol, masline, badem, kiriki, maslinovo ulje, jaja, krastavci, ovo je sve ja mislim uredu.

              Našao sam i ovaj kalkulator, radi jako dobro http://keto-calculator.ankerl.com/

              Dobio sam da jedem oko 2100 kalorija dnevno, a da trošim 2650, što je ok. Gubitak je oko pola kile sedmično, taman
              Dnevno bih trebao unositi do 25g UH, oko 130g proteina i 170g masti.
              Kalorije, UH, P i M sam maloprije računao i brojke se poklapaju za nekih +/- 5%

              Nadam se da sada nisam ništa zeznuo

              Hvala vaam D
              Previse masti,premalo ugljikohidrata...ugljikohidrata barem 2-3 puta vise nego proteina a masti upola manje.

              Comment


              • #37
                Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

                Originally posted by donottrackme View Post
                Sve 5 momci Sastavio sam spisak šta smijem jesti

                Sardina, kupus, majoneza, piletina, tuna, govedina, karfiol, masline, badem, kiriki, maslinovo ulje, jaja, krastavci, ovo je sve ja mislim uredu.






                Hvala vaam D
                bas zelis tu majonezu koliko vidim...znam da se ubacujem u temu ali sam bio u tim trenucima....

                Izbaci majonezu ako mozes....od toga nikakve koristi

                Comment


                • #38
                  Re: Treniram 1.5 godinu, ali nikako da skinem salo

                  Originally posted by pocetnik View Post
                  Previse masti,premalo ugljikohidrata...ugljikohidrata barem 2-3 puta vise nego proteina a masti upola manje.
                  nick ti je u skladu sa znanjem pa imaj to u vidu prije komentiranja
                  guglaj ketogena dijeta

                  Comment

                  Working...
                  X