Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

    Ljudi je li moguce da mi neko nesto savetuje za skidanje masnih naslaga sa stomaka..imam ih dosta i imam dosta široke siroke kukove..i nervira me to sto konstanto ili izgledam nekad malo siri dole...nego gore..(ramena su mi vidno sira) od kukova..ali prednji deo izgleda uzi nego dole.Zadovoljan sam kilazom i pokusavam izgubiti kilograme..i mogu dosao sam na 95-96..ali nista ne primecujem na salu da sam izgubio osim misicne mase...sta radim lose moze li mi neko napisati..osnovne savete kojih da se pridrzavam.Napisao sam i ranije da za suplemente nemam novca......treniram boks pon sre petak po 1,5-2h gde se preznojim,a kuci treniram uto i cetvrtak - sklekovi,trbusnjaci,ruke,podlkatica..zavisi sve kako kada....ako moze nekoliko saveta..sta god treba napisacu....

    Comment


    • #92
      Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

      mogu ja, probaj kalorijski deficit sa 2h/kg unosom proteina i jakim treninzima
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #93
        Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

        Originally posted by TripleZ View Post
        mogu ja, probaj kalorijski deficit sa 2h/kg unosom proteina i jakim treninzima
        Ovo mi malo nije jasno jer ne razumem to bas 2h/kg...ako moze da mi bolje pojasnis...znaci da idem u kalorijski deficit,tj. da unesem 500kcal manje nego sto inace unosim...i naporan trening uz hranu sa puno proteina...ali koliko cesto to....i ako moze da mi pojasnis ono 2h/kg..xD..stvarno nisam bas toliko u tome da to sve razumem.. hvala ..

        Comment


        • #94
          Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

          greska kucanja, mislio sam 2g/kg

          uneses odprilike 2 g proteina po kg tjelesne tezine, tj. za 90 kg = 180 P
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #95
            Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

            Je li to moguce izvesti bez suplemenata...kroz hranu da to unesem a da budem u deficitu..imam 96kg...znaci 192g proteina..

            Comment


            • #96
              Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

              kako da ne


              sa 96 kg po pravilu ne bi trebao da se spustis bilo gdje ispod 2500 kcal za posten deficit, pored 190 g P, to ti ostavlja vise od 1700 kalorija za masti i Ugljikohidrate
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #97
                Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                Originally posted by TripleZ View Post
                kako da ne


                sa 96 kg po pravilu ne bi trebao da se spustis bilo gdje ispod 2500 kcal za posten deficit, pored 190 g P, to ti ostavlja vise od 1700 kalorija za masti i Ugljikohidrate
                Joj, al meni jos ne ide u glavu s kojim namirnicama bi ja to mogao uneti....ali opet kontam....sa posnim i pilećim prsima bi mogao dosta toga napraviti..i jos ubaciti predvece orase...ili nesto orasasto..ali opet moram paziti jer to ima dosta kalorija..ako znas nesto sa dosta proteina..pristupacno....slobodno napisi bio bi zahvalan...

                Comment


                • #98
                  Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                  tunjevina, razni tvrdi sirevi, piletina, jaja....whey je uvijek dobar, ne bih ni rekao da je suplement, samo dobar izvor Proteina kao i ostali navedeni
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #99
                    Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                    Originally posted by Stafeen View Post
                    Joj, al meni jos ne ide u glavu s kojim namirnicama bi ja to mogao uneti....ali opet kontam....sa posnim i pilećim prsima bi mogao dosta toga napraviti..i jos ubaciti predvece orase...ili nesto orasasto..ali opet moram paziti jer to ima dosta kalorija..ako znas nesto sa dosta proteina..pristupacno....slobodno napisi bio bi zahvalan...
                    Evo ti batice... Ja konkretno to radi ovih dana...

                    Dakle:
                    2 merice whey - 44 g P
                    6 belanaca - 42 g P
                    tuna 160g - 37 g P
                    pileće belo meso 200 g - 62 g P
                    posni sir 200 g - 24 g P
                    pileća prsa salama 200 g - 38 g P

                    Skoro 25o g proteina... Pa malo li je?

                    Edit:

                    Jaja su ti najjeftiniji izvor proteina... 10 jaja ti košta koliko pljaskavicau lepinji, ili burek...

                    A tebi to može da zakrpi dva obroka, po pet jaja (belanaca)...
                    Last edited by Dača; 22-11-13, 15:53.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                      Originally posted by Dača View Post


                      Evo ti batice... Ja konkretno to radi ovih dana...

                      Dakle:
                      2 merice whey - 44 g P
                      6 belanaca - 42 g P
                      tuna 160g - 37 g P
                      pileće belo meso 200 g - 62 g P
                      posni sir 200 g - 24 g P
                      pileća prsa salama 200 g - 38 g P

                      Skoro 25o g proteina... Pa malo li je?

                      Edit:

                      Jaja su ti najjeftiniji izvor proteina... 10 jaja ti košta koliko pljaskavicau lepinji, ili burek...

                      A tebi to može da zakrpi dva obroka, po pet jaja (belanaca)...
                      Ovo mi se dosta svidja,znaci posni,pileca prsa salama,piletina i jaja.Tvrdi sirevi..oni imaju podosta kalorija...a mogao bi i njih malo ubacivati..ali ovo mi se nekako cini manje kalorija a kolicinski vise,tako da tesko da budem gladan od posnog recimo.Tuna mi je bacanje para,ovde kod nas normalna tuna 12-13kn,160g a 500g pilećih prsa salama 20 kn..xD..Ove tune po 6-7kn samo ulje i voda...i najgori delovi tune..:P..ako i jeste tuna.
                      TripleZ sve sto si naveo isto kao i gore..i sve cu pokusati sto vise da konzumiram,ali ne mogu trenutno nit imam novca za whey, a i roditelji mi nedaju da konzumiram ''hemiju'' iako je moj matori isto konzumirao...ali eto...sta je tu je..kad budem stariji sigurno pocinjem..a do tada se moram ovako zadovoljiti.

                      ZNAČI,samo ovo konzumiram,izracunam kalorije.. i zestoki treninzi i i trebalo bi salo ici sta struka?....Hvala i pozz..

                      Comment


                      • Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                        da


                        sto se tice tvrdih sireva imas tu razlicite varijante, ovaj sto ja jedem ''smarski rok'' ima 31p i oko 12 M
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                          Moracu da vidim, i slozim si prehranu..imam zelju da ako sam vec do ovde dogurao..zao mi je da ostanem na tome kad vidim sta sve mogu napraviti....E ako moze pomoc posto treniram boks i da ojacam podlaktice i to..cini mi se odlicna vezba i nju bi radio ono kad zakacim teg za spagu i motam drveni štap i tkao dizem teg i spustam ga....i odlicna vezba mi se cini.Sta vi mislite....izvinjavam se na glupom objasnjenju al nezz kako se zove vezba

                          Comment


                          • Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                            cable roller, super vjezba samo nemoj ocekivaa da ces podlaktice nesto pretjerano ojacat dok si na dijeti. Ako se vec bavis boksom-onda jos mozes tu vjezbu izvodit tako sto ces drzat ruke potpuno ispruzene u visini ociju-nek se i ramena celice
                            Samo naprijed
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • Re: Zapeo sam sa dijetom,nit ide gore niti dole?!?!?Ne znam sta da radim?

                              Pa da tako ispruzene skroz..sam i mislio..znam da sam dobio nenormalnu upalu ramena.....a prakticki nisam ni znao da rade ramena..

                              Comment


                              • Re: Moja ''uspešna'' dijeta - trebam savete! moj plan je ubrzati metabolizam što više

                                Danas sam malo kasnije ustao nego inace, prvi obrok sam pojeo 1 porciju cokolina, tacnije coko lesnik. 350kcal, a ima puno UH sto sam citao da treba jesti ujutru.Nakon toga sam pojeo 5belanjaka,zumance sam bacio.U skoli nezz sta cu jesti jer nisam spremio si nista.Mozda uzmem 250g posnog ili cokoladno mleko.Zavisi od vremena i sve.Kuci kad dodjem neko voce i jos nesto malo.Ugl imam trening posle skole odma 2h boksa..tako da cu morati i kad dodjem kuci pojesti dosta jer sut treninzi bas teski.Ali necu ici izvan granice kalorija.

                                Comment

                                Working...
                                X