Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

    Nisam mogao ni zamisliti ikada da cu ovako nesto postici.Jeste to sve kroz dug vremenski period.Bilo je i uspona i padova ali sad nema odustajanjaa.Ima tu još posla ali polako . Evo nove slicice.
    IMG_20150915_162013.jpg
    WP_20150915_14_07_08_Pro.jpg
    Najzanimljivija stvaru u svemu tome sad sam na 88kg.Nikad manje kg a nikad jaci nisam bio!

    Comment


    • #32
      Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

      Vrijeme je za masu.

      Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #33
        Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

        Bravo, odličan posao. Pogledao sam fotke i temu od početka jako dobar napredak. I ja bih ti savjetovao sad da ides na masu, što čistije da se neumastiš puno, jer mi koji smo nekad bili debeli vrlo lako mozemo sjeb*t mjesece posla, znaš i sam. Sretno!

        Comment


        • #34
          Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

          Nekako sam mislio na 86 da dodjem do 10 meseca i onda na masu.Jos bi malo da se izrezem.Onda sam mislio kcal +500 i laganice do 92 kg ici pa onda opet rezanje nakon toga.I tako stalno.Msm nisam bas iskusan i ne znam dosta toga, ali mislim da je ovo ok

          Comment


          • #35
            Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

            Nikakva masa, spustaj bf jos malo.
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #36
              Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

              Rekao sam jos ovu nedelju do kraja dijetu odradit al najstrozije i pokusat spustit na 86-86,5 i to je to.Podicu kcal na odrzavanje te kilaze pojacati treninge.

              Comment


              • #37
                Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                Znaci sad sam na odrzavanju 2800kcal.Vec nedelju ipo sam tako i na 86,5 kg.Zadovoljan sam,ali kad sam dogurao do ovde idem dalje.Znaci planiram srednje agresivnu defku oko 2300kcal iducih mesec ipo do dva.Da probam to isterati do kraja kako treba i onda krenuti na masu sto cistije na duze vreme ali kvalitetno.Snaga je tu, na odrazavnju sam cak srusio rekord sto se tice bench pressa.Znaci eto sa ovom kilazom sam nikad jaci, a nikad mrsaviji.Znaci nije mi cilj biti mrsav jako nego krupnije gradje ali kontam isterati defku do kraja kad sam skoro zavrsio.I onda se fokusirati na masu.


                WP_20150930_13_56_25_Pro.jpg

                Comment


                • #38
                  Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                  Ako neko strucniji moze da odgovori, valja li odavde na masu ici ili to jos valja terati dole.Imam 190 visine i 85-6 kg trenutno

                  Comment


                  • #39
                    Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                    Masa!!!
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment


                    • #40
                      Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                      Pa iskreno ovo sto ti planiras i nije neprihvatljivo, ali mislim da bi ipak mogao odma krenut sa masom, imaj na umu da kad nabijes par kg misica ce ti se bf jos malo spustiti.
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #41
                        Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                        Evo nova slikica, znaci ipak idem odradit jos 4 nedelje tu defku.Malo sam zategnuo donji deo jer mi taj deo nikad ne moze biti zategnut zbog strija, i koza mi je tu labavija dosta.Ja sam zadovoljan za rezultatima idemo ispod 10%
                        ja12929.jpg

                        Comment


                        • #42
                          Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                          Sad sam bas prosao kroz temu, i mogu samo reci bravo: svaka cast! Veliki respect!

                          Trbuh radis jednom tjedno ili cesce?
                          "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                          --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                          Comment


                          • #43
                            Re: Skidanje sala - dijeta - jelovnik - slike -Stafeen

                            Hvala
                            Radim ga 3x.Kad zavrsim sa dijetom fokusiracu se da nabacim misicne mase na trbusnima da to sve bolje izgleda posle, da zategnem struk sto vise.Hvala jos jednom

                            Comment


                            • #44
                              Šta mislite konkretno o ovakvim leđima...Jednostavno me genetika zeza i teško mi je da ih dobijem. Evo slika sada sa 96kg...Znači snaga mi je porasla stvarno...nikad više zgibova nisam mogao uraditi, a imam 96kg...dok veslanja radim 4x8 sa 100kg. Jednostavno imam osećaj da su preloša i da zaostaju dosta za telom što se za snagu ne može baš reći. Uglavnom eto još mali bump na temu..sada krećem lagano na defku. Masu sam odradio brzinski u 2 meseca 7kg, Kasno sam krenio i jebiga ima tu dosta masti u tih 7kg, ali iduću masu krećem lagano od 11. meseca kvalitetno.
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Comment


                              • #45
                                Gle, najlakše je osuditi genetiku...ako nemaš iza sebe par godina redovnih treniga u kojima si isprobao puno programa i više načina prehrane ne možeš optuživati genetiku. Genetika naravno postoji, i ne rastu svima svi mišići jednako, ali kad vidiš kakvo je tvoje osobno stanje onda možeš i trebaš mjenjati treninge kako bi tijelo doveo u neku simetriju. BB i jeste izgradnja tijela, mišiće koji lako rastu treniraš manje a mišiće koji teže rastu treniraš više...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X