Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

    Originally posted by Tettorex View Post
    dobia si dobre savjete,ne radi gluposti stoj na masi,da sam na tvom mistu isa bi do 100-110kg pa onda defku bacija(ali to sam ja)
    A mislim, ovakvi savjeti isto... kakvih 100-110 kg? Za većinu ljudi je ovo potpuno nedostižno, a za manjinu je dostižno uz činjenicu da će na sebe nagruvati 20 kg govana. 100 relativno kvalitetnih kila na njegovu visinu može uz vrhunsku genetiku očekivati nakon nekoliko godina dobrih treninga i šopanja hranom. 110 kg je već Mr. Olympia genetika.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #17
      Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

      Originally posted by Dida View Post
      A mislim, ovakvi savjeti isto... kakvih 100-110 kg? Za većinu ljudi je ovo potpuno nedostižno, a za manjinu je dostižno uz činjenicu da će na sebe nagruvati 20 kg govana. 100 relativno kvalitetnih kila na njegovu visinu može uz vrhunsku genetiku očekivati nakon nekoliko godina dobrih treninga i šopanja hranom. 110 kg je već Mr. Olympia genetika.
      Upravo zato 99% njih odustane. Jer si zadaju Mr. Olympia cilj i kad shvate da do osrednjeg fitness looka treba par godina onda.. .sve jasno

      Comment


      • #18
        Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

        Originally posted by WTF View Post
        Upravo zato 99% njih odustane. Jer si zadaju Mr. Olympia cilj i kad shvate da do osrednjeg fitness looka treba par godina onda.. .sve jasno

        Par godina za osrednji fitness look? Potpisujem odmah. Mislio sam da ce trebati i vise

        Comment


        • #19
          Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

          Treba 3-6 mjeseci za početne rezultate, godina-dvije za ozbiljnije, zavisi od genetike, treninga, prehrane...
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

            a bgti svasta!

            Comment

            Working...
            X