Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako smrsaviti do ljeta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako smrsaviti do ljeta?

    Imam 16 god visok sam 185cm i imam 81kg

    Htio bi smrsaviti do ljeta i nabiti malo misica

    Svaki dan napravim 8 serija po 40 trbusnjaka, 10 serija po 20 naizmjenicnih podizanja bucica od 10kg
    Otricm oko 10-11km na oribterku ali ne svaki dan(svaki tjedan si uzmem dan-dva odmora od trcanja)

    Dali je ovo dosta ili jos moram raditi? I dali moram vise pazit na prehranu?

    P.S. izbjegavam veceru

  • #2
    Re: kako smrsaviti do ljeta?

    samo cepaj po trbušnjacima,moglo bi nešto biti do lita
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • #3
      Re: kako smrsaviti do ljeta?

      Al jeli to dosta? Jer imam još dosta sala na trbuhu

      Comment


      • #4
        Re: kako smrsaviti do ljeta?

        Originally posted by lambo
        Al jeli to dosta? Jer imam još dosta sala na trbuhu
        bez 60-70 km na orbitreku nista heheheee (zezam se),sredi prehranu i vjezbaj jer bezveze se mucis skidat spek ak si u kalorijskom visku...moras prehranu sredit pod obavezno ili ce te cure vatat za spekec...
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #5
          Re: kako smrsaviti do ljeta?

          Hahaha
          A koliko bi onda smio jesti i sto bi sve morao izbjegavat?

          Comment


          • #6
            Re: kako smrsaviti do ljeta?

            Originally posted by lambo
            Hahaha
            A koliko bi onda smio jesti i sto bi sve morao izbjegavat?
            jojjjjj lol,neznam ja koliko bi ti trebao jest sve zavisi od covjeka do covjeka,ovak imas 1000 tema vezanih za definiciju i kako je treba odradit,isto tako 1000000 tema o prehrani...malo citaj pa pitaj sto ti nije jasno...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #7
              Re: kako smrsaviti do ljeta?

              i napisi svoj plan prehrane???da vidimo koliki su ti omjeri izmedu P,M,UH

              Comment


              • #8
                Re: kako smrsaviti do ljeta?

                Pa za dorucak uglavnom nesto iz pekare(kroasan il tako nes) za rucak ugl piletina,svinjetina,govedina i nekava cokoladica i ugl ne veceram a ako i da onda uzmem pahuljice

                Comment


                • #9
                  Re: kako smrsaviti do ljeta?

                  desno gori imas nesto sta ce ti pomoc u zivotu.. zove se TRAŽILICA.. koristi je

                  viewtopic.php?f=6&t=686

                  nađi si šta ti odgovara.. reduciraj unos UH i nek to šta i uneseš budu kompleksni UH.. P najmanje 2g/kg, masti ne unosi ciljano ! pij puno vode, treniraj ko konj i citaj forum..

                  i dogodine se prije zamisli kako zelis izgledat na lito
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #10
                    Re: kako smrsaviti do ljeta?

                    Originally posted by lambo
                    Pa za dorucak uglavnom nesto iz pekare(kroasan il tako nes) za rucak ugl piletina,svinjetina,govedina i nekava cokoladica i ugl ne veceram a ako i da onda uzmem pahuljice
                    Hajde ti prvo čitaj forum, prvenstveno o prehrani.
                    "Neuspjeh nije opcija."

                    Comment


                    • #11
                      Re: kako smrsaviti do ljeta?

                      Vako xD .. Imam 113 kg , visok ssam 193 cm .. Ono ne izgledam predebeo , al' zelio bih smrsat, pomocu nekih vjezbi .. Skoro svaki dan trcim 5 km, udaram u dzak oko 30 min i to .. I kolko bi mi na moju visinu bilaa normalna kilaza .. pozz'

                      Comment


                      • #12
                        Re: kako smrsaviti do ljeta?

                        Originally posted by armin34
                        Vako xD .. Imam 113 kg , visok ssam 193 cm .. Ono ne izgledam predebeo , al' zelio bih smrsat, pomocu nekih vjezbi .. Skoro svaki dan trcim 5 km, udaram u dzak oko 30 min i to .. I kolko bi mi na moju visinu bilaa normalna kilaza .. pozz'
                        Ne možeš tako gledati na to, dva čovjeka od 100 kg mogu izgledati totalno različito.
                        "Neuspjeh nije opcija."

                        Comment


                        • #13
                          Re: kako smrsaviti do ljeta?

                          Ne možeš tako gledati na to, dva čovjeka od 100 kg mogu izgledati totalno različito. [/quote]

                          Hahah , i to sto kazes ... ma dobro, ono kontam da smrsam do ljeta, onoo koliko bih trebo trcat, radit sklekova trbusnjaka, i tako to ..

                          Comment


                          • #14
                            Re: kako smrsaviti do ljeta?

                            Nikako trčanje, preveliko opterećenje za koljena s obzirom na tvoju kilažu. Odaberi neki drugi oblik kardia (bicikl, plivanje, veslanje, orbitrek, brzo hodanje ili sl.), sredi prehranu i ubaci teretanu. Slobodno ovdje postaj trening i prehranu pa ćemo iskomentirati.
                            "Neuspjeh nije opcija."

                            Comment


                            • #15
                              Re: kako smrsaviti do ljeta?

                              Originally posted by armin34
                              Vako xD .. Imam 113 kg , visok ssam 193 cm .. Ono ne izgledam predebeo , al' zelio bih smrsat, pomocu nekih vjezbi .. Skoro svaki dan trcim 5 km, udaram u dzak oko 30 min i to .. I kolko bi mi na moju visinu bilaa normalna kilaza .. pozz'
                              Meki 82-88 kg.....jbg to ti sve zavisi od grade tijela...Neigra tu ulogu samo visina.I ja imam 193 cm....imam nekih 78 kg..Do ljeta da mi je nabacti barem jos 5 kg
                              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                              Comment

                              Working...
                              X