Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako smrsaviti do ljeta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: kako smrsaviti do ljeta?

    Originally posted by Vepar24
    Joooooooooj što volim ove nadobudne što žele napraviti nešto na svom tijelu do lita,a krenu radit isto u 3 ili 4 misecu
    hahahha...ne krecem ja radit za ljeto od 3 mj...treniram cijeli zivot ako bas zelis informaciju! Zanima me jel dobro radim ove stvari jer sam sada dosao na previse kg a ne zelim nekom dijetom upropastit i misicnu masu koju imam

    Comment


    • #47
      Re: Kako smrsaviti do ljeta?

      a želiš tuđe živce dizat sa tin pitanjima... IMAŠ TRAŽILICU ČITAJ.. ko će ti odgovarat na pitanja koa su miljon puta odgovorena
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #48
        Re: kako smrsaviti do ljeta?

        Originally posted by vuk15
        Originally posted by Vepar24
        Joooooooooj što volim ove nadobudne što žele napraviti nešto na svom tijelu do lita,a krenu radit isto u 3 ili 4 misecu
        hahahha...ne krecem ja radit za ljeto od 3 mj...treniram cijeli zivot ako bas zelis informaciju! Zanima me jel dobro radim ove stvari jer sam sada dosao na previse kg a ne zelim nekom dijetom upropastit i misicnu masu koju imam
        Vidi se iz napisanog da ne treniraš cijeli život.
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #49
          Re: Kako smrsaviti do ljeta?

          eto ti znas da ne treniram...ma nisam u treningu cijeli zibot sto se bb-a tice a vaterpolo kosarku i plivanje sam trenirao od malih nogu a vaterolo i dan danas treniram

          Comment


          • #50
            Re: Kako smrsaviti do ljeta?

            Ja Bih htjeo smrsavit do ljeta jer imam puno kila ali neznam kako !!!

            Comment


            • #51
              Re: Kako smrsaviti do ljeta?

              Originally posted by mauro1902 View Post
              Ja Bih htjeo smrsavit do ljeta jer imam puno kila ali neznam kako !!!
              čitati je lako
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #52
                Re: Kako smrsaviti do ljeta?

                pa u 4 miseca se da dosta napravit
                s odgovarajućom motivacijom

                Comment


                • #53
                  Re: Kako smrsaviti do ljeta?

                  Originally posted by bot1950 View Post
                  čitati je lako
                  Očito nije, pogledaj kolko nam padobranaca pada bez iti malo truda da potraže nesto, uzalud je tražilica gori...
                  Sezonci -.- svake godine pred lito 2-3 miseca je gužva na forumu

                  Eto, da ne bude offtopic:

                  Koristi tražilicu i podforume
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment

                  Working...
                  X