Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelim smrsaviti 15-20kg u 4 mjeseca ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zelim smrsaviti 15-20kg u 4 mjeseca ??

    Visoka sam 172cm,a teska 79kg. Zelim smrsaviti 15-20kg u 4 mjecesa,ali pitam se da li je to zaista moguce. Stomaka skoro i da nemam,ali guza i kukovi su mi prilicno veliki. Kakve vjezbe mi mogu pomoci da skinem guzu. Inace se mnogo penjem uz stepenice,ali to mi samo ucvrsti misice. I postoje li neke tablete koje pomazu kod smanjenja kilaze,a da pritom ne unistavaju moj organizam.

    Jos malo ce matura,a moje dupe ko trokrilini ormar. POMOZITE

  • #2
    Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

    moze se sad ne znam koliko tocno, ali moze i to poprilicno skinuti. Kakva ti je prehrana, to je jako jako bitno. Za tablete se ne oslanjaj puno ako ti prehrana nije adekvatna planu reduciranja kilaze, odnosno masnih naslaga.
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

      -moze se,sto ne? samo sredi prehranu i radio cardio! cuj matura,lol! gdje si prije bila ?

      Comment


      • #4
        Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

        Prehrana mi je raznovrsna,uglavnom jedem razne corbe od povrca. Kruh i masno sam izbacila. Nekad znm jesti i cokoladu za kuvanje,jer cula sam da ona ne deblja.

        Comment


        • #5
          Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

          Aj molim te pročitaj ovo. http://www.building-body.com/forum/t...vljena-pitanja
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • #6
            Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

            imas i ovdje set članak koje prouči vezano za prehranu

            http://www.building-body.com/prehrana.html
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • #7
              Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

              A jeste konkretni sa odgovorima,makar ovo sa linkovima je ok,ubaci trčanje,brzo hodanje,kažu da je i li cardio jutarnji ok,dajem ruku u vatru da prehrana nije ok,i to posloži,u 4 mj se skine dosta toga,ali morat ćeš dosta promjeniti!sretno

              Comment


              • #8
                Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                Originally posted by jecy View Post
                Prehrana mi je raznovrsna,uglavnom jedem razne corbe od povrca. Kruh i masno sam izbacila. Nekad znm jesti i cokoladu za kuvanje,jer cula sam da ona ne deblja.
                uz ovakvu prehranu si mozes samo sjebat organizam,jedes corbe od povrca i čokoladu za kuhanje,od tog jedino mozes crknut
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • #9
                  Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                  dobro ti stipe rece....

                  ovo nije losa stvar za zene, za pcoetak. nemoras pratit sve u detalje ali recimo upije neke stvari koje ti se svidaju.

                  http://www.fitness.com.hr/prehrana/d...za-5-dana.aspx



                  onda iskombiniraj s necim odavde, ima masa dobrih i opakih stvari:

                  http://www.building-body.com/jelovnici.html


                  snadi se stara,bori se i neodustaj..

                  btw u mojoj teretani dosta cura pici vjezbe za dupe da im raste ti bi skidala
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #10
                    Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                    Mozda Stipe nije procitao ono UGLAVNOM. I meso se nalazi u mojoj prehrani,kao i voce. Znam da takav nacin prehrane moze unistiti organizam,nisam crazy da samo jedem povrce. :S
                    Hvala na savjetima.

                    Comment


                    • #11
                      Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                      Ti i trebas jesti puno povrca, a izbjegavati kompleksne ugljikohidrate (riza, tjestenina, zobene pahuljice) jedno vrijeme, npr. skuhas si ujutro pileca prsa i uz to brokula, kelja pupcara, mrkve i recimo jos karfiola, ali dovoljno da imas za 2-3 obroka, ostalo mozes jesti posni/svjezi sir sa bademima/orasima/ljesnjacima, kuhana jaja, ribu s povrcem, dosad si uzivala, sad ces patiti da bi postigla sto zelis, procitaj si jos malo po forumu nekih stvari, skupi dovoljno motivacije i sretno!
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • #12
                        Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                        http://www.building-body.com/forum/t...iniciju-Osnove!
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                          da ne pravim novu temu nego ovdje pitam, ako si na dijeti tj. na sagorjevanju masnih naslaga jel ok jesti zobene pahuljice npr. u mojem slučaju ujutro nakon cardia, pojedem nekih 70 do max 100g sa 2dcl mlijeka

                          Comment


                          • #14
                            Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                            Originally posted by ivo.bubek View Post
                            da ne pravim novu temu nego ovdje pitam, ako si na dijeti tj. na sagorjevanju masnih naslaga jel ok jesti zobene pahuljice npr. u mojem slučaju ujutro nakon cardia, pojedem nekih 70 do max 100g sa 2dcl mlijeka
                            Je, pojačaj P u tom obroku, tada su ti najpotrebniji.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: 15-20kg u 4 mjeseca ??

                              Originally posted by jecy View Post
                              Visoka sam 172cm,a teska 79kg. Zelim smrsaviti 15-20kg u 4 mjecesa,ali pitam se da li je to zaista moguce. Stomaka skoro i da nemam,ali guza i kukovi su mi prilicno veliki. Kakve vjezbe mi mogu pomoci da skinem guzu. Inace se mnogo penjem uz stepenice,ali to mi samo ucvrsti misice. I postoje li neke tablete koje pomazu kod smanjenja kilaze,a da pritom ne unistavaju moj organizam.

                              Jos malo ce matura,a moje dupe ko trokrilini ormar. POMOZITE
                              Ne moj gubiti vrijeme na čitanje, plati nekome da ti sastavi plan prehrane i treninga i samo rokaj po tome i u 4 mjeseca ćeš jaaaaaaako puno napraviti. Ako imaš karakter za isfurati to po špagi do kraja, ne moj da ti bude žao novaca jer ćeš uspjeti.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X