Announcement

Collapse
No announcement yet.

Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

    Pozdrav svima,idem 2 tjedna u teretanu,imam 65kg 175 visina,,27 podlaktica,,30 biceps,,87 prsa.Problem je u tome što su mi ruke slabe,ali većina mase mi je na stomaku (salo).Također problem mi je u tome što mi je lijeva ruka dosta slabija od desne,,dižem jedva 2,5kg s lijevom a s desnom 5kg bez problema.Kažu da moram na masu,ali nekako mislim,,pa imam dovoljno mase,samo ću još više udebljati stomak,a i nemam baš novaca za proteine.
    I da vas pitam,moje glavno pitanje,,da li je pametno da se bavim nogometom (jednom tjedno sat i pol) i teretana 4 do 5 puta tjedno?

    Nadam se da sam na dobro mjesto postavio temu,nadam se odgovoru,,pozdrav

  • #2
    Re: Par pitanja u vezi mase

    proteini ti trebaju i na masi i na definicij,nemoj se briniti za to sala sto imas i sto ces dobiti na masi jos malo,definicijom se to rijesi bez ikakvih problema,i vjeruj mi 65 kg 175 cm ti nemas nikakve mase i jos sad kad bi isao smrsaviti bio bi ko j****i kostur

    Comment


    • #3
      Re: Par pitanja u vezi mase

      a znam,potrudit ću se udebljati,ja se nadam da cu uspjet skupiti novaca za proteine...a nogomet volim igrat,igram odkad znam za sebe,valjda on neće utjecati toliko

      Comment


      • #4
        Re: Par pitanja u vezi mase

        nema problema samo ti i nogomet treniraj,ali jedi ko zivotinja i treniraj i vidit ces rezultate a to sto ces jos sala navuci sa misicima nemoj da te brine dobrom definicijom se dobro mozes izrezati u 2 mjeseca nravno uz pravilnu prehranu

        Comment


        • #5
          Re: Par pitanja u vezi mase

          Hvala ti na odgovorima,,samo još da pitam,,jel mogu ja sada,dok nisam na definiciji,,jesti ama baš sve,,znači i slatko?

          Comment


          • #6
            Re: Par pitanja u vezi mase

            posto imas vec sala savjetovao bi ti da slatkise nikako nejedes,kad sam ti rekao da jedes ko zivotinja mislio sam na kvalitetne namirnice znaci,riba(oslic,tunjevina...) meso(teletina,srnetina,piletina,junetina,svinjetin u izbaci),riza,zobene,povrce,posni sir,jaja

            Comment


            • #7
              Re: Par pitanja u vezi mase

              Mozes buraz jest sve bitno je da uneses 2g proteina na 1 kg tezina za to se jedino trebas brinuti dok si na masi. A posto treniras fudbal to je dosta trcanja dosta potrosnje kalorija jedi dosta mesa dosta visokokaloricne hrane moze i slatko tu upast

              Comment


              • #8
                Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                nebi se slozio s tobom covjek je sam rekao da ima sala i zato je bolje da masu odradi sto ciscu a ne da sranja jede,i nije bitno samo proteini a di su ugljikohidrati a di su masti sve to treba ako oces misicnu masu,po meni je jednako vazan unos UH koliko i P

                Comment


                • #9
                  Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                  Originally posted by mate31 View Post
                  nebi se slozio s tobom covjek je sam rekao da ima sala i zato je bolje da masu odradi sto ciscu a ne da sranja jede,i nije bitno samo proteini a di su ugljikohidrati a di su masti sve to treba ako oces misicnu masu,po meni je jednako vazan unos UH koliko i P
                  175cm i 65 kila ne bih rekao da tu ima pretjerano sala a ja mu nisam rekao da jede slatko svaki dan, samo kazem da se dosta ljudi u off-seasonu znaju pocastiti tu i tamo nekim stvarima koje i nisu zdrave.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                    covjek je sam rekao da ima sala na trbuhu,pocastiti ponekad da max 1 tjedno,a on nije neki pro bb na hemij pa trpa se slatkim da samo kalorije nabija

                    Comment


                    • #11
                      Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                      Originally posted by mate31 View Post
                      covjek je sam rekao da ima sala na trbuhu,pocastiti ponekad da max 1 tjedno,a on nije neki pro bb na hemij pa trpa se slatkim da samo kalorije nabija
                      A izvini jesam li ja njemu mozda rekao da se trpa slatkim What's your fucking point?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                        Originally posted by dusty View Post
                        175cm i 65 kila ne bih rekao da tu ima pretjerano sala a ja mu nisam rekao da jede slatko svaki dan, samo kazem da se dosta ljudi u off-seasonu znaju pocastiti tu i tamo nekim stvarima koje i nisu zdrave.
                        Može, može na kakvim su mi mizernim kilažama ljudi masni to je nepovjerovati.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                          dusty ti ocito zaboravljas sto napises,procitaj nazad par postova sto si mu napisao mozes jesti sve ali bitno ti je da uneses 2 gr proteina na 1 kg,savjet ti je ono stvarno ubi boze kad moram tako reci ako nezenas lipo odgovoriti onda nemoj uopce nista pisati.jer nije samo bitno unjeti 2 gr proteina po kg,a disu onih 4,5-6 gr UH po kili a disu masti,sto ti to netreba da rastes???

                          Comment


                          • #14
                            Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                            Hvala ljudi na odgovorima,,samo bez svađe,,a nije ni da ću ja sada početi paziti čega ću svaki gram unijeti u sebe,jer ne financiram sam sebe da bi si mogao kupovati što meni treba...Htio sam samo čuti približno,pa ću se pridržavati koliko mogu u ovom što jedem i sada

                            Comment


                            • #15
                              Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                              ma nesvadamo se samo malo raspravljamo,to je uredu sto ti kazes ali posto si rekao da imas sala na trbuhu onda izbjegavaj junk

                              Comment

                              Working...
                              X