Announcement

Collapse
No announcement yet.

Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

    Ovo što ti je rekao dusty je ok u globalu 1.5-2g po kg težine proteina. Pošto si veoma mršav i imaš kako mogu da vidim iz ovih datih podataka da si skinny-fat lik tako da bi bilo preporučeno da radiš neki clean bulk. Drži se odnosa makro nutritijenata na P:U:M=40:40:20. Jedi kako ti vrijeme i novci dozvoljavaju al' se drži onoga 5-6 manjih obroka svako par sati da metabolizam radi konstantno i svakako možeš sebi dozvoliti ponekad neki junk obrok.

    Comment


    • #17
      Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

      Originally posted by mate31 View Post
      ma nesvadamo se samo malo raspravljamo,to je uredu sto ti kazes ali posto si rekao da imas sala na trbuhu onda izbjegavaj junk
      Ma nije problem ja sam nekako razumio da on trenira fudbal a ne ovako jednom tjedno igra pa sam zato rekao da moze jesti sve, a ne zaboravljam sta pisem ja nigdje nisam rekao da se on trpa slatkim ja sam rekao da "tu slatko moze upast" sto znaci moze 1-2 sedmicno nesto slatko uzet. Ti si izvukao iz konteksta da sam ja njemu rekao da moze jest slatko svaki dan. I ja nigdje nisam ni rekao da masti i UH nisu potrebni za rast naprotiv ali stvarno malo ljudi koje ja poznajem broje bilo sta dok su na masi osim proteina jer se hrane prilicno raznoliko i otprilike znaju da unose UH i Masti. Anyway zelim ti lijep zivot

      Comment


      • #18
        Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

        ok decki..vrlo mi je bitno da mi za razvoj nece smetati nogomet...imamo termin jednom tjedno (utorak) sat i pol,,ali imam u skoli tjelesni ponedjeljkom,,i srijedom 1 skolski sat igram nogomet

        Comment


        • #19
          Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

          Moje misljenje, slobodno igraj nogomet ali jedi malo vise jer ces trositi vise kalorija.
          Jedino ako si hardcore ekto trebao bi izbjegavati toliko aktivnosti ali opet zasto odbaciti nesto sto te veseli u zivotu?
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #20
            Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

            da ne otvaram temu,ovdje cu pitati jos samo nesto...kad bih sad uzeo par kila proteina,i popio ih za par mjeseci,i kad bi prestao trenirati sto bi bilo samnom? cisto da znam unaprijed s cime imam posla

            Comment


            • #21
              Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

              protein ko protein samo sto whey se brzo otpusta u tijelu,to je isto kao da pitas sto bi bilo da jedem par mjeseci po pola kile piletine dnevno i da prestanem trenirati,to ti je neko glavu napunio da ce te protein napuhati itd,bice su ti i govorili da ces ogroman od tog biti za kratko vrijeme hahaha ugl ako prestanes trenirati skroz misici ce se s vremena na vrijeme poceti smanjivati bez obzira koristio ti par mjeseci whey ili samo pileti,kuzis sto ti hocu reci

              Comment


              • #22
                Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                Originally posted by Krustyy View Post
                da ne otvaram temu,ovdje cu pitati jos samo nesto...kad bih sad uzeo par kila proteina,i popio ih za par mjeseci,i kad bi prestao trenirati sto bi bilo samnom? cisto da znam unaprijed s cime imam posla
                par kila proteina ? kolko točno? kolko doza dnevno misliš uzimati? koji putem? jesi spreman na to?



                šalim se..


                neće ti ništa bit, možda ti se jaja smanje malo




                šalim se, opet
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #23
                  Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                  Originally posted by Krustyy View Post
                  da ne otvaram temu,ovdje cu pitati jos samo nesto...kad bih sad uzeo par kila proteina,i popio ih za par mjeseci,i kad bi prestao trenirati sto bi bilo samnom? cisto da znam unaprijed s cime imam posla
                  Ajde prvo nauči šta su proteini pa onda nećeš postavljati ovakva "čudna" pitanja.

                  http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                    kao prvo cu te ispravit mate,nije istina da su mi napunili glavu s tim da cu biti ogroman pomocu proteina u par mjeseci,pa barem sam toliko inteligentan i informiram da shvatim da samo rad i redovni treninzi mogu dovesti do napretka.Mene je zanimalo što mi može biti ako prestanem uzimati proteine koje sam mislio konzumirati (kad bih ih konzumirao) jednom dnevno.Naravno da neću postati ogroman nit mi je cilj biti sad napucan ko schwarzenegger,jednostavno želim dobiti na snazi i donekle oblikovati tijelo i to održavati.Znaci misici ce se smanjiti ako prestanem trenirati,a to mi nije bas jasno,jer ako sam se razvio do nekog levela,nije mi jasno kako mogu pasti na nize.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                      misici ti se nece smanjiti ako prestanes trenirat
                      misici ti rstu svakodnevno,jedino ako bas lezis 24 sata u krevetu,misici ce ti atrofirat,pa ja ne mogu vjerovat sta sve citam ovdje,i to od istih ljudi koji meni maju nesto rec

                      ako se aktivno bavis nekim sportom,mozes uzeti proteine pa cak i kreatin,mozes i sam kreatin,jer to je zaseban suplement koji se ne ora koristit uz proteine,proteini su u biti bjelancevine

                      Comment


                      • #26
                        Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                        Najjace pitanje je sto ce mi se desiti kad prestanem uzimati proteine?
                        dali jedes meso, ribu, jaja, ...?
                        a sta su to nego proteini?
                        Kad ce ljudi shvatit da je whey protein (bjelancevina) isto kao i svaki drugi protein (osim biljnog podrijetla) samo sto ima puno brzu apsorbciju koja nam je potrebna ujutro i poslije treninga.
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                          Originally posted by Adatar View Post
                          misici ti se nece smanjiti ako prestanes trenirat
                          misici ti rstu svakodnevno,jedino ako bas lezis 24 sata u krevetu,misici ce ti atrofirat,pa ja ne mogu vjerovat sta sve citam ovdje,i to od istih ljudi koji meni maju nesto rec

                          ako se aktivno bavis nekim sportom,mozes uzeti proteine pa cak i kreatin,mozes i sam kreatin,jer to je zaseban suplement koji se ne ora koristit uz proteine,proteini su u biti bjelancevine
                          Nemoj se ljutiti ali stvarno lupetaš gluposti. Aj se suzdrži od davanja savjeta ako nisi siguran da znaš.

                          Mišići se povećavaju i smanjuju prema trenutnim potrebama organizma, tako da u slučaju prestanka treniranja sigurno je da će doći do određenog smanjenja mišićne mase. Pa šta misliš zašto onda bilderi treniraju godinama? Po tvome mogli bi se nabildati jednom i onda do kraja života ne trenirati a biti nabildan.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Par pitanja u vezi mase - nogomet jednom tjedno i teretana 4 do 5 puta tjedno?

                            ajme stvarno nemogu vjerovati pa ti adatar bez uvrede siris dezinformacije,i jos govoris sto sve neces procitati a sve sto sam rekao je na mjestu,pa kad je tako onda ti sad kad se zdefkas ili ti nabijes mase koliko ti zelis onda prestani trenirati i samo dovoljno jedi i misici ce ti ostati

                            Comment

                            Working...
                            X