Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako dobit na masi bez teretane, treniram basket - 193cm 65kg

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako dobit na masi bez teretane, treniram basket - 193cm 65kg

    Pozdrav,trebam savjet kako dobit na masi bez teretane treniram basket,ako imate kakve prijedloge ? je li dobor uzimat whey ?Ispravak 65kg
    Last edited by gigis; 20-03-13, 23:05.

  • #2
    Re: 193cm 18kg

    65 kg imaš na visinu od 193 cm?

    Comment


    • #3
      Re: 193cm 18kg

      E da zato pod hitno trebam dobit na masi

      Comment


      • #4
        Re: 193cm 18kg

        Jedi jedi treniraj jedi

        Comment


        • #5
          Re: 193cm 18kg

          Ja mislim da je to anoreksija. Imao sam 82 kg na 193 cm i bio sam žgoljav, a tebe ne mogu ni zamisliti kak izgledaš sa 65 kg na tu visinu. Što na dan pojedeš?

          Comment


          • #6
            Re: 193cm 18kg

            15god imam u skoli sam dosta dugo pa nestignem ali sam nabavio whey moze mi to kako pomoci ali jbg nestignem u teretanu

            Comment


            • #7
              Re: 193cm 18kg

              6 godina se lijenčariš a sad želiš postati fitness model u ova 3,4 mjeseca do ljeta?
              Whey nije čarobni napitak od kojeg ćeš dobit 20kg mesa.Ako hoćeš napraviti nešto od svog tijela prihavti se utega te vilice i noža.Kako me ovo nervira aaa.Imas tu na forumu ama bas sve sto ti treba i za svaku stvar napisano 1000 puta iznova, traži sam neću ti pomoć jer ako nemoš odvojit par dana za naucit nesto onda ti se ni ne isplati govorit nista jer sigurno neces uspjet.
              NO PAIN, NO GAIN !
              Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

              Comment


              • #8
                Re: 193cm 18kg

                Pa trazio sam po forumu ali svugdje pise teretana pa pitam dali je ikako moguce bez teretane ?

                Comment


                • #9
                  Re: 193cm 18kg

                  pa daj si sam odgovor na to pitanje....vrlo lako = dali mozes pogodit svaki misic koji bi pogodio sa spravama u teretani sa istom silinom ?haa.........

                  Comment


                  • #10
                    Re: 193cm 18kg

                    pa naravno da nemogu

                    Comment


                    • #11
                      Re: 193cm 18kg

                      Originally posted by gigis View Post
                      Pa trazio sam po forumu ali svugdje pise teretana pa pitam dali je ikako moguce bez teretane ?
                      moguće, samo ti trebaju 1 velike olimpijska šipka, dvije male, bench, vratilo i dosta tegova. Ali i to košta

                      Comment


                      • #12
                        Re: 193cm 18kg

                        Originally posted by gigis View Post
                        15god imam u skoli sam dosta dugo pa nestignem ali sam nabavio whey moze mi to kako pomoci ali jbg nestignem u teretanu
                        kazes 15 a u naslovu ti 18 lol
                        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                        Comment


                        • #13
                          Re: 193cm 18kg

                          Jedi...................
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako dobit na masi bez teretane, treniram basket - 193cm 65kg

                            Originally posted by gigis View Post
                            Pozdrav,trebam savjet kako dobit na masi bez teretane treniram basket,ako imate kakve prijedloge ? je li dobor uzimat whey ?Ispravak 65kg
                            Nećeš vježbati? Oćeš mišiće? Nećeš papati hranu? Pio bi samo proteine?

                            Ako je stvarno tako onda probaj ovo - http://www.building-body.com/kako-us...saliti-se.html
                            Pošto je to šala, zaboravi i to, ostaje je ti što su ti ostali članovi rekli, jedi, treniraj (utezi ili barem bodyweight) i opet jedi, jedi.

                            jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
                            Sretno
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment

                            Working...
                            X