Announcement

Collapse
No announcement yet.

cilj, masa moj trening, ishrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

    Originally posted by jozo13 View Post
    nisam znao da imas samo 16 dobro ti je rekao trener nista onda od cucnja i mrtvog dizanja
    Ma o cemu ti pricas?

    Comment


    • #17
      Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

      Originally posted by jozo13 View Post
      nisam znao da imas samo 16 dobro ti je rekao trener nista onda od cucnja i mrtvog dizanja
      Svi mogu raditi čučanj i mrtvo dizanje, samo se ne treba siliti sa velikim težinama. Ne kužim zašto dječak ne bi smio čučnuti ili podići nešto sa zemlje.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

        Cucanj i mrtvo bi trebali ne samo radit svi nego da im to budu medu najvaznijim vjezbama na treninzima.
        Jedino sto ne treba previse forsirati ponavljanja do potpunog otkaza i preseravati s maxovima itd.bar dok se tijelo ne razvije do odredene razine.
        MYPROTEIN

        Comment


        • #19
          Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

          zasto bi riskiro, koda mi je problem sacekati godinu dvije di mu se zuri

          Comment


          • #20
            Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

            Napomena, da se nebi krivo protumacilo: pod onim dok se tijelo ne razvije do odredene granice iz mog gornjeg posta mislim prvenstveno dok se ne ojaca malo i dobije nesto na snazi te uspostavi odredena mm veza kako bi se moglo kontrolirano i svjesno svoga tijela radit tako slozena vjezba-to nema nikakve veze s godinama i ja bi osobno svakome preporucio da radi i mrtvo i cucanj bez obzira na god.ali "pocetniku" bez obzira na god. nikad nebi predlozio da ide do krajnjih otkaza i da iskusava svoje maximume.
            MYPROTEIN

            Comment


            • #21
              Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

              moze bit da je tako bolje al ja opet nebi da sam nna njegovom mmjestu riskirao, ako vec hoce nek prvo vjezbe izvodi s praznom sipkom da nauci pravilno izvodit

              Comment


              • #22
                Re: cilj, masa moj trening, ishrana .

                Temu nisam dugo posvecivao ali da napomene da cu mozda uzeti neki gainer, u ovom slucaju serious mass 5500g 55eura,pa me zanima vase misljenje o tome ?

                Comment

                Working...
                X