Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako sto brze dobiti na kilazi?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sto brze dobiti na kilazi?

    Pozdrav ljudi , ja sam još početnik , imama 67kg i 179cm visine , eh mene zanima najbolji način kako dići jos koju kilu u što kraćem vremenu ? Naravno uz redovno vježbanje? Čitao sam dosta , neki kazu bjelačevine , neki meso , neki tjesteninu treba sto vise jesti , eh ja sam poečo da jedem dosta više nego inače i meso i bjelančevine i tjestenine , znam treba dosa rada da bi se vidili rezultati .. pa bi molio iskusne koji su imali problem oko ovoga neka mi napišu sta i kako , voljan sam učiti Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Kako sto brze dobiti na kilazi?

    bas si se dobro sjetio, a mi ostali pokusavamo sto sporije dobiti na kilazi....


    eto popij litru vode, povecat ces kilazu za kilu

    Comment


    • #3
      Re: Kako sto brze dobiti na kilazi?

      Originally posted by alxmi3r View Post
      Pozdrav ljudi , ja sam još početnik , imama 67kg i 179cm visine , eh mene zanima najbolji način kako dići jos koju kilu u što kraćem vremenu ? Naravno uz redovno vježbanje? Čitao sam dosta , neki kazu bjelačevine , neki meso , neki tjesteninu treba sto vise jesti , eh ja sam poečo da jedem dosta više nego inače i meso i bjelančevine i tjestenine , znam treba dosa rada da bi se vidili rezultati .. pa bi molio iskusne koji su imali problem oko ovoga neka mi napišu sta i kako , voljan sam učiti Hvala unaprijed!


      nemoj mijesat meso i bjelancevine XD

      meso=bjelancevine=proteini

      Comment


      • #4
        Re: Kako sto brze dobiti na kilazi?

        http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X