Announcement

Collapse
No announcement yet.

prehrana za ektomorfe-pomoc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prehrana za ektomorfe-pomoc

    Pozz, novi sam ovdje na forumu, i sad me zanima koju mi prehranu preporucate.Imam 18god,oko 63kg i oko 183cm...Fali mi jos 10-tak kg, jer je to normalna kilaza u mojim godinama...Jako sam izbirljiv sto se tice hrane, al sad mi je stvarno stalo do toga da se sredim malo...Ako mozete da mi napisete plan prehrane da se malo udebljam, oko 10tak kg, i da mi maklo objasnite kolko i cega da jedem? Hvala...

  • #2
    Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

    Korak 1: kupi jako veliku lopatu.
    Korak 2: Kupi plasticnu kadu.
    Korak 3: Koristi kadu ko tanjur,, lopatu ko zlicu, natrpaj kadu hranom i jedi dok ne mozes zivit.
    Medjukorak izmedju svakog od ovih koraka: Treniraj ko zvijer.

    Nema na cemu.

    Comment


    • #3
      Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

      nije mi cilj sad da budem krme, da salo visi i ta sranja...samo da budem normalne kilaze...i koje vjezbe za doma su najbolje a istodobno jednostavne i kolko da ih radim,...nes za pocetnike...

      Comment


      • #4
        Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

        Originally posted by Sosa View Post
        nije mi cilj sad da budem krme, da salo visi i ta sranja...samo da budem normalne kilaze...i koje vjezbe za doma su najbolje a istodobno jednostavne i kolko da ih radim,...nes za pocetnike...
        Sta mislis da malo "prošnjuhaš" po forumu,sve te stvari ti ovdje vec pisu i recene su mnogo puta. Nitko ti nece nista zabadava napisati,jedi 5-6-7 puta dnevno,jedi zdravu hranu,izbaci sva sranja od hrane,kombiniraj P ,Uh i M,treniraj,odmaraj,spavaj redovno, kupi suplemente ako si u novcanoj mogucnosti.

        Comment


        • #5
          Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

          pa problem je sta ja nis ne razumim po forumu,sta vam znaci npr ovo P,uH i M...

          Comment


          • #6
            Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

            odesna dio za pocetnike pa pocnes citati pa ces nauciti. P =proteini, UH= ugljikohidrati, M= masti. Ovo je bilo djaba, dalje naplacujem

            Citaj , citaj, citaj

            Comment


            • #7
              Re: prehrana za ektomorfe-pomoc

              http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X